Regulamin sklepu eAdamex

Sposoby i koszty dostawy

Na terenie Kraju Oferujemy dostawy za pomocą Firm InPost (paczkomaty) oraz DPD (przesyłki kurierskie pobraniowe i zwykłe). Na terenie powiatu Grodzisk Mazowiecki oferujemy również nasz transport.

Paczkomaty InPost:

Dopuszczalny maksymalny rozmiar paczek wysyłanych do Paczkomatów InPost to: 410x380x640, a maksymalna dopuszczalna waga to 25kg. W przypadku zamówienia dużej ilości towaru nie będącej w stanie spełnić  powyższych wymagań, będziemy kontaktować się telefonicznie lub mailowo w celu rozwiązania problemu

Standardowa paczka krajowa DPD:

Dopuszczalna maksymalna waga w ofercie Standardowej paczki krajowej firmy DPD wynosi 50kg.  Suma wysokości, szerokości  oraz długości, nie może być większa niż 300cm, gdzie najdłuższy bok nie może być dłuższy niż 175cm. W przypadku zamówienia dużej ilości towaru nie będącej w stanie spełnić  powyższych wymagań, lub pojawi się inny problem. Będziemy kontaktować się telefonicznie lub mailowo w celu rozwiązania problemu.

Standardowa paleta krajowa DPD:

Dopuszczalna maksymalna waga w ofercie standardowej palety krajowej firmy DPD wynosi 700kg. Maksymalne wymiary palety wynoszą 80x120cm, a maksymalna wysokość liczona razem z paletą to 180cm. W przypadku zamówienia dużej ilości towaru nie będącej w stanie spełnić  powyższych wymagań, lub pojawi się inny problem. Będziemy kontaktować się telefonicznie lub mailowo w celu rozwiązania problemu.

Nasz transport:

Oferujemy transport na terenie powiatu Grodzisk Mazowiecki. Zapraszamy do kontaktu z nami w niestandardowych przypadkach oraz przy większych zamówieniach.

Koszty dostawy:

W przypadku dostawy firmą Inpost koszty wynoszą od: (cena) do: cena w zależności od wagi paczki.

W przypadku firmy DPD koszty wynoszą od: (cena) do (cena)  w przypadku standardowej paczki krajowej oraz od: (cena) do: (cena) w przypadku standardowej palety krajowej.

W przypadku naszego transportu cena wynosi (cena)

Dostawa będzie darmowa jeśli wartość towaru przekroczy (cena)

Zwroty produktów

Klient ma prawo zwrócić produkt  w przeciągu (dni) po skontaktowaniu się z nami.

W przypadku uszkodzenia podczas transportu, oferujemy wymianę  na drugi ten sam lub zwrot pieniędzy, jeśli uszkodzony towar zostanie nam zwrócony.

Produkt który został wyeksploatowany nie podlega zwrotowi.

Sposoby płatności

Za nasze towary oferujemy możliwości płatności:

-przy odbiorze osobistym

-pobraniowo (dotyczy tylko paczek wysyłanych firmą DPD lub transportem naszym)

-przedpłatwo (dotyczy odbiorów osobistych)