Impregnaty do płytek gresowych polerowanych i glazury - ADAMEX

Impregnaty do płytek

Piękna i zadbana podłoga to marzenie wielu posiadaczy tarasu, czy balkonu. Niestety nawet płytki położone wewnątrz pomieszczeń z czasem mogą utracić swój atrakcyjny wygląd. Na szczęście z pomocą przychodzą impregnaty do płytek, które dostępne są na naszej stronie internetowej. 

Impregnacja płytek – czy to konieczne?

Impregnacja nie zawsze jest wymagana, aczkolwiek nie da się ukryć, że poprawia ona wygląd i kondycję podłogi. Jest ona polecana zwłaszcza w tych miejscach, które są narażone na działanie wody. Impregnacja najczęściej dotyczy więc tarasów, balkonów, kuchni oraz łazienek.

Jaki impregnat do płytek wybrać?

Ochrony przed wilgocią należy zapewnić przede wszystkim płytkom nieszkliwionym z gresu I glazury, gipsu itp. W zabezpieczeniu podłogi przydadzą się dostępne na naszej stronie produkty, a wśród nich:

  • Impregnat do płytek gresowych;

  • Impregnat do gresu polerowanego;

  • Impregnat do glazury.

Te i inne produkty do impregnacji podłóg znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań – do kontaktu z naszym zespołem. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również akcesoria do płytek oraz produkty do wykończenia podłóg i ścian w atrakcyjnych cenach.

Impregnat do gresu – zalety

Poza ładnym i świeżym wyglądem, impregnaty do płytek zapewniają podłogom także dodatkowej ochrony przed wykwitami pleśni, grzybów, glonów oraz przed działaniem wody. Zimą impregnaty chronią porowate powierzchnie przed zamarzaniem wody. Tym samym podłoga staje się łatwiejsza w codziennej pielęgnacji – impregnaty chronią ją przed wchłanianiem zabrudzeń.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz