INSTALACJE 2

Aktywne filtry

64,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Cichy proces napełniania, najkrótszy czas napełniania, natychmiastowe uzupełnianie i ciągła regulacja.

Montaż zaworu jest możliwy bez problemów we wszystkich standardowych spłuczkach natynkowych z tworzywa sztucznego lub porcelany.

Rurę odpływową można rozciągać odpowiednio do kształtu spłuczki, bezstopniowa regulacja ilości wody poprzez wyregulowanie systemu osadzenia pływaka. 

485,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

ROZDZIELACZ DO O.P. - - Kształtowniki profilowane (40 x 41 mm), ze stali nierdzewnej szczotkowanej w gatunku 1.4301 (304), grubość ścianki 1,6 mm, - króćce przyłączeniowe obiegów grzewczych GZ 3/4" z gniazdem typu eurokonus, - 2 korki wkrętne GZ 1` niklowane z uszczelką (kolektory zaślepione jednostronnie), - przepływomierze 0-5 l/min (zasilanie), - 2 uchwyty z wkładkami tłumiącymi, - 2 odpowietrzniki ręczne 1/2`, - belki oznakowane naklejkami powrotu (niebieską) oraz zasilania (czerwoną), - zawory regulujące z przyłączem M30x1,5 z pokrętłami regulacyjnymi z tworzywa (powrót), - zawory spustowe GZ 3/4` posiadające zaślepkę z uszczelką, która służy również do otwierania i zamykania zaworów.

275,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Wysokiej jakości promiennik na butlę gazową renomowanej marki GEKO. Promiennik znajdzie zastosowanie w warsztatach, sklepach, gospodarstwach domowych, magazynach oraz innych pomieszczeniach z przepływem. Urządzenie cechuje się wysoką wydajnością grzewczą przy jednocześnie niskim zużyciu gazu.

250,00 zł
Produkt dostępny

Pompa OMNI GO 400 jest pompą zatapialną przeznaczoną do pompowania czystej, zimnej wody, oraz wody szarej zawierającej zanieczyszczenia o maksymalnej średnicy nie przekraczającej 5mm. OMNI GO 400 zamiast tradycyjnego sterowania pływakowego posiada wbudowany elektroniczny sensor który umożliwia zastosowanie jej w wąskich otworach studziennych lub rewizjach i poza ochroną pompy przed pracą na sucho umożliwia regulację poziomu jej wyłączania się. Jest to szczególnie przydatna funkcja w przypadku zalanych powierzchni ponieważ urządzenie może wypompować wodę "do samego dna" na wysokość 2-3mm od zalanej powierzchni

159,99 zł
Produkt dostępny

Dorota to zatapialna pompa membranowa przeznaczona do pompowania czystej słodkiej wody nie zawierającej zanieczyszczeń. Pompa charakteryzuje się wytwarzaniem bardzo wysokiego ciśnienia wody dzięki czemu wykorzystywana jest do podlewania i zasilania systemów nawadniających i zraszających. Najpopularniejszym obszarem zastosowania tego modelu są gospodarstwa domowe i działki rekreacyjne. Pompa zaopatrzona jest w 10m kabel zasilający zakończony wtyczką. Ze względu na kompaktowe wymiary może być zastosowana w studni wierconej której średnica rury studziennej jest nie mniejsza niż 125mm

700,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Silnik o mocy 1500W
Wydajność pompy w zakresie od 15 do 23 m3/h
Epoksydowy zbiornik
Kondensatory wysokiego napięcia
Miedziane uzwojenie silnika
Wał pompy ze stali nierdzewnej typu 304
Automatyczny wyłącznik pływakowy
Zabezpieczenie termiczne przed przegrzaniem pompy

160,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pompa jest przeznaczona do pompowania wody czystej w zastosowaniach domowych i ogrodowych. Zalecane jest, aby pompa pracowała w trybie pracy przerywanym. Dopuszczalny czas pracy nie powinien przekraczać 2 godzin, po czym należy przerwać pracę, na co najmniej 20 minut. Całkowity czas pracy w takich cyklach nie powinien przekroczyć 12 godzin.