Pneumatyka

Aktywne filtry

176,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Wykonana ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego.
Wyposażona w pojemnik z czterema dyszami wylotowymi.
Ergonomiczna rękojeść zagięta do wygodnego aplikowania masy bez ryzyka jej wylewania się, pokryta tworzywem.
Spust do regulacji siły natrysku.
Wymaga podłączenia do kompresora.
Przeznaczona do szybkiego natrysku różnego rodzaju tynków na ściany oraz miejsc trudno dostępnych.

199,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pistolet lakierniczy z górnym zbiornikiem, przeznaczony jest do malowania farbami na bazie rozpuszczalników oraz wody takimi jak: farby lateksowe, akrylowe, bejce czy farby gruntujące do metalu. Pistolet wyposażony został w górny zbiornik o pojemności 500ml. W tylnej częśći pistolote znajduje się pokrętło, za pomocą któego możemy regulować ilość farby podawanej do pistoletu. Dodatkowo mozemy regulować ciśnienie jakie jest podawane do pistoletu. Pistolet wyposażony został również w pokrętło regulacji kształtu strumienia jaki uzyskujemy podczas malowania. Służy do tego pokrętło nastawy wzoru znajdujące się w bocznej części pistoletu.

789,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Kompresor olejowy A077020 przeznaczony jest do sprężania powietrza atmosferycznego i po zastosowaniu odpowiedniego oprzyrządowania może być wykorzystany do prac związanych z przedmuchiwaniem, czyszczeniem, myciem, pompowaniem kół, malowaniem itp. Kompresor posiada silnik o mocy 1500W oraz zbiornik o pojemności 24 litrów. Duże koła transportowe pozwalają na łatwy i szybki transport kompresora. Urządzenie wyposażone jest w dwa manometry oraz dwa króćce przyłączeniowe co znacząco podnosi efektywność pracy tym kompresorem.

139,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Komplet akcesoriów pneumatycznych A532010 jest przeznaczony do malowania(farby, lakiery),czyszczenia i konserwacji(ropowanie), przedmuchiwania czy pompowania. Przeznaczony do współpracy razem z kompresorami. To podstawowy zestaw, który sprawdzi się podczas remontów, napraw czy majsterkowania. Przydatny w każdym warsztacie. .
Cechy:
Pistolet z manometrem
Pistolet lakierniczy, górny zbiornik
Pistolet do ropowania
Pistolet do przedmuchiwania
Wąż PE 5 m

299,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Klucz pneumatyczny A533161 jest przeznaczony do odkręcania i przykręcania wstępnego kół samochodowych. Wysoki moment obrotowy pozwala również na zastosowanie klucza przy pracach wymagających łączenia konstrukcji stalowych. W zestawie najpopularniejsze rozmiary nasadek udarowych. Całość zapakowana w funkcjonalnej walizce.
Cechy:
Czterostopniowa regulacja siły dokręcania (odkręcania),
Rękojeść pokryta tworzywem,
Wysoki moment obrotowy 310 Nm
Dane techniczne:
Uchwyt roboczy: 1/2",
Moment obrotowy: 310Nm,
Prędkość obrotowa: 700 rpm,
Szybkozłączka: 1/4",
Waga: 2,2kg.
Kompletacja:
Nasadki o średnicach: 9-10-11-13-14-17-19-22-24-27 mm,
Przedłużka 125 mm,
Mini naolejacz,
Szybkozłączka,
Olejarka plastikowa,
Walizka

102,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Filtr, odwadniacz, reduktor ciśnienia, naolejacz w jednym. Dzięki temu urządzeniu zapewnimy odpowiednią filtrację oraz odwodnimy układ sprężonego powietrza. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w naolejacz dzięki któremu zapewnimy odpowiednie naoliwienie urządzeń pneumatycznych. W górnej części znajduję się pokrętło, służące do ustawienia odpowiedniego ciśnienia zapewniającego prawidłowe działanie narzędzi pneumatycznych

1 458,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Właściwości kompresora:
Silnik: elektryczny, chłodzony powietrzem
Rodzaj pompy: 2-tłokowa, smarowana olejem
Ciśnienie maksymalne: 8 BAR
Moc silnika: 4,2 KM
Zasilanie: 230 V
Pojemność zbiornika: 100 L
Wydajność: 430 l/min
Prędkość obrotowa: 2850 obr./min

229,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Urządzenie przeznaczone do pompowania kół, piłek, materacy. Ciśnienie pracy wynoszące 10BAR oraz przepływ powietrza wynoszący 235l/min sprawia, że kompresor jest bardzo wydajny. Wbudowany manometr pozwoli kontrolować ciśnienie pracy urządzenia. W skład kompresora wchodzi zestaw czterech końcówek do pompowania oraz dodatkowy przewód, przy użyciu którego z łatwością napompujemy oraz wypompujemy powietrze.