Narzędzia do cięcia i obróbki

Aktywne filtry

15,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw 13 elementów do miniszlifierki, szlifierki ręcznej precyzyjnej. Na zestaw składa się 6 filców polerskich o średnicy 24mm, 6szt o średnicy 12mm, zestaw uzupełnia trzpień o średnicy 3,2mm z podfrezowaną spiralnie końcówką umożliwiającą pewne mocowanie filców. Pozwalają na precyzyjną obróbkę niewielkich obiektów i powierzchni. Zestaw rekomendowany do szlifierek DEDRA DED7946Z1, DED7944Z2, DED6903.

319,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Ręczna piła ukośnica do cięcia pod ustalonym katem. Sztywna solidna podstawa z wysokiej jakości aluminium, obrotowa podstawa do ustalenia kąta cięcia, możliwość stałego zablokowania prowadnicy pod kątami 0/45/36/30/22,5/15 stopni, dwustopniowy system napinania brzeszczotów o długości 550mm. W zestawie boczna - regulowana płytka oporowa do seryjnego, powtarzalnego cięcia.

143,50 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Zestaw narzędzi modelarskich. Ostrza z wysokiej jakości stali SK5, precyzyjnie ostrzonych, szlifowanych, 28 różnych kształtów ostrza. W komplecie 2 wygodne, ergonomiczne uchwyty, mocne i sztywne zaczepy gwarantujące stabilność ostrza podczas cięcia, 2 dłuta do montażu w uchwycie, 2 frezy, 2 igły, mini suwmiarka, wkrętak precyzyjny, pęseta.

29,80 zł
Produkt dostępny

Zestaw do polerowania 245mm:
- wysokiej jakości, miękka gąbka polerska, mocowana na taśmę. Do odnawiania, polerowania różnego rodzaju lakierów, powłok lakierniczych. Duża elastyczność wpływa na jakość polerowanej powierzchni.
- futro polerskie 245mm z mocowaniem na talerzu polerskim za pomocą taśmy, przeznaczone do końcowej fazy polerowania (nabłyszczania) powłok lakierniczych, nadaje polerowanej powierzchni intensywny połysk

9,00 zł
Produkt dostępny

Brzeszczot do wyrzynarek ręcznych z uchwytem T. Wykonany z wysokiej jakości stali narzędziowej węglowej HCS, zęby o podziałce 8TPI doskonale nadają się do prostoliniowego cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych w zakresie 5-60mm.
Polecany do cięcia:
- drewna i materiałów drewnopochodnych
- płyt meblowych wiórowych i MDF
- tworzyw sztucznych

48,99 zł
Produkt dostępny

Tarcza segmentowa o średnicy 87 mm jest kompatybilny z większością narzędzi wielofunkcyjnych i przeznaczona jest do cięcia drewna, metalu, materiałów syntetycznych, innych miękkich materiałów i silikonu. Dzięki segmentowej budowie ostrza możliwe jest cięcie pod odpowiednim kątem. Tarcza może być również używana do podcinania rur, gwoździ, drewna, podcinania ościeżnic itp.

109,99 zł
Produkt dostępny

Ten 23 sztukowy zestaw akcesoriów multitool marki KREATOR jest kompatybilny z większością narzędzi wielofunkcyjnych. Użyj tarczy z węglikami, aby dociąć już ułożone płytki ceramiczne bez uszkadzania sąsiednich. Ostrze do cięcia wgłębnego może być używane do wykonywania wycięć w drewnie, materiałach syntetycznych i metalu, np. do układania kabli, rur lub gniazdek elektrycznych.
Za pomocą skrobaka można usunąć warstwy farby, resztki kleju i plamy cementu. To narzędzie jest również przydatne do przycinania wykładzin.
Zestaw zawiera także 20 szt. papieru ściernego do szlifowania wszelkiego rodzaju drewna i powierzchni malowanych, mocowanego za pomocą rzepa do stopy szlifierskiej.

49,99 zł
Produkt dostępny

Szczotka tarczowa, włosie nylonowe z materiałem ściernym , karbowany, trzpień walcowy 6mm. Szczotki z włosiem nylonowym przeznaczone są do prac, gdzie ważne jest delikatność pracy, wszędzie tam gdzie obrabiana powierzchnia nie może być agresywnie traktowana. Do renowacji powierzchni, usuwania rdzy, starych powłok malarskich, do nadawania struktury na metalu, drewnie itp. za pomocą wiertarek ręcznych.

43,99 zł
Produkt dostępny

Szczotka doczołowa, włosie nylonowe z materiałem ściernym , karbowany, trzpień walcowy 6mm. Szczotki z włosiem nylonowej przeznaczone są do prac, gdzie ważne jest delikatność pracy, wszędzie tam gdzie obrabiana powierzchnia nie może być agresywnie traktowana. Do renowacji powierzchni, usuwania rdzy, starych powłok malarskich, do nadawania struktury na metalu, drewnie itp. za pomocą wiertarek ręcznych.