K2

K2

Aktywne filtry

12,68 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Długotrwale wypełnia każde wnętrze delikatnym aromatem specjalnie skomponowanych nut zapachowych.
Doskonale sprawdza się w samochodzie, domu, a także w pracy. Mocowanie na rzep zapewnia łatwy montaż oraz wymianę zapachu.
Sposób użycia: Odręcić wieczko i usunąć zabezpieczenie. Nakręcić wieczko.

14,31 zł
Produkt dostępny

K2 COROTOL ULTRA to skuteczny płyn myjący zawierający w swoim składzie aż 65% alkoholu etylowego
wzmocnionego nadtlenkiem wodoru z dodatkiem specjalnych składników przeciwdziałających wysuszaniu rąk.
Jest przeznaczony do czyszczenia powierzchni metalowych, laminowanych, szklanych, ceramicznych, klamek,
poręczy, uchwytów, urządzeń biurowych, telefonów komórkowych, terminali płatniczych itp itd.
Jest polecany do systematycznego stosowania w celu eliminacji niebezpiecznych zabrudzeń.

10,98 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

K2 BRAKE CLEANER to super skuteczny środek do czyszczenia elementów układu hamulcowego.
Czyści i odtłuszcza hamulce tarczowe i bębnowe, sprzęgła, powierzchnie metalowe, części i narzędzia.
Usuwa brud, olej, płyn hamulcowy i smar nie pozostawiając żadnych osadów.
Nie zawiera szkodliwych rozpuszczalników chlorowcopochodnych. Redukuje piszczenie i hałasy. Posiada przyjemny cytrynowy zapach.
SPOSÓB UŻYCIA:
Zabrudzone elementy spryskać z odległości ok 20 cm.
Odczekać do całkowitego wyparowania lub wytrzeć czystą, suchą szmatką. W razie potrzeby czynności powtórzyć kilkakrotnie.

15,28 zł
Produkt dostępny

Czyści i odtłuszcza części elektryczne takie jak: świece zapłonowe, przerywacze, przewody, styki, bezpieczniki.
Poprawia przewodzenie prądu, ułatwiając zapłon. Działa antykorozyjnie, chroni przed wilgocią, zabezpiecza przed utlenianiem się powierzchni.
Zapobiega stratom napięcia. Zwiększa niezawodność instalacji elektrycznej w pojazdach mechanicznych. Chroni elementy elektryczne (przewody,
kontakty elektryczne, wtyczki, przyłącza, bezpieczniki) przed tworzeniem się siarczków i utlenianiem.
Sposób użycia:
Przed użyciem dokładnie wstrząsnąć. Nanieść na czyszczony element a nadmiar zebrać szmatką.
Nie stosować na lakierowane kable i uzwojenia ? produkt rozpuszcza żywice.

8,54 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Odmrażacz do szyb w sprayu K2 Alaska 250ml
W zaledwie kilka chwil odmraża powierzchnie szyby, pozostawiając ją gładką i bez zarysowań. Produkt działa skutecznie nawet w temperaturze -60°C. Całkowicie bezpieczna dla lakieru, gumy i plastiku.
Sposób użycia :
-rozpylić na oszronioną warstwę szyby
-po roztopieniu lodu od razu wytrzeć do sucha ściereczką lub wycieraczkami
-w celu usunięcia grubszych warstw lodu zastosować skrobak

15,37 zł
Produkt dostępny

Wysokotemperaturowy, szybkoschnący smar miedziowy. Redukuje tarcie części metalowych, zapobiega zacieraniu, trzeszczeniu i skrzypieniu.
Chroni przed korozją śruby, nakrętki, łożyska. Odporny na działanie wody i warunków atmosferycznych.
Poprawia szczelność połączeń gwintowych. Zakres stosowania: -40°C - 1100°C.

15,44 zł
Produkt dostępny

Mocowanie się z zapieczoną śruba nie jest czynnością przyjemną, a wielu przypadkach okazuje się całkowicie nieskuteczną. Dzięki K2 Vulcan, poradzisz sobie z odkręceniem
nawet najbardziej zapieczonej śruby, oszczędzając czas i energię.
K2 Vulcan to wysoce skuteczny penetrant ułatwiający poluzowanie i odkręcenie starych, zapieczonych i skorodowanych połączeń gwintowych.
Dzięki swojej innowacyjnej formule, szybko i bez problemu przenika przez zwoje gwintu i rozpuszcza znajdującą się w nich rdzę, luzując śrubę.
Po zastosowaniu na spryskanej powierzchni pojawia się cienka warstwa ochronna, zapewniająca długotrwałe zabezpieczenie przed ponownym pojawieniem się korozji oraz idealne smarowanie.
Dzięki swojej innowacyjnej recepturze K2 Vulcan nadaje się do stosowania w elementach narażonych na wysoką, jak i niską temperaturę.
K2 Vulcan wyposażony jest w wygodny aplikator ze słomką, który pozwala precyzyjnie spryskać nawet najbardziej niedostępne elementy

17,24 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Smaruje i zabezpiecza elementy narażone na kontakt z pyłem, kurzem, brudem, olejami i tłuszczem. Nie zawiera silikonu, tworzy niewidoczną warstwę ochronną bez osadu.
Zabezpiecza przed korozją, wilgocią, działaniem benzyny, oleju, ługu, środowiska kwaśnego. Nadaje się do stosowania na elementach metalowych, plastikowych, ceramicznych, drewnianych i innych.

17,56 zł
Produkt dostępny

Smar ceramiczny do śrub oraz połączeń narażonych na działanie dużego nacisku i wysokich temperatur ( nawet 1400°C).
Nadaje się do stosowania w układach hamulcowych z systemem ABS, układach ASR i ESP, wydechach, śrubach montażowych kolektorów i głowic,
piastach oraz innych częściach maszyn. Działa antykorozyjnie, zapobiega zapiekaniu się połączeń ze stali nierdzewnej.
Smar odporny na działanie kwasów i wody.

11,54 zł
Produkt dostępny

Smar litowy K2 ŁT-43 w sprayu, przeznaczony do smarowania łożysk oraz elementów maszyn przemysłowych i rolniczych. Dzięki odpowiedniej konsystencji nie ścieka z pionowych powierzchni,
odporny na wilgoć, utlenianie, wstrząsy oraz siły odśrodkowe.
Znacząco zmniejsza tarcie, wydłużając żywotność oraz zapewniając płynne działanie urządzeń. Aplikator umożliwia precyzyjne dozowanie produktu we wszystkich trudno dostępnych miejscach
lub rozpylanie go na dużych powierzchniach.

4,63 zł
Produkt dostępny

Wysokiej jakości silikon. Idealnie dopasowuje się do uszczelnianych powierzchni. Odporny na wysokie temperatury do 350oC.
Spełnia wymagania producentów samochodów (O.E.M. - Original Equipment Manufacturer). Zastępuje tradycyjne uszczelki: korkowe, papierowe, filcowe, azbestowe i gumowe.
Dzięki recepturze SENSOR SAFE jest bezpieczny dla sond lambda stosowanych w nowoczesnych samochodach z elektronicznym wtryskiem paliwa.
Odporny na: oleje, smary, płyny chłodnicze itp. Może być stosowany do wszystkich modeli i marek samochodów m.in. do uszczelnienia: pokryw zaworów, uszczelek termostatu, misek olejowych,
pokryw wału rozrządu, pomp wodnych, pokryw mostów tylnych oraz wielu innych elementów, w których wymagana jest szczelność i odporność na wysokie temperatury.

8,13 zł
Produkt dostępny

K2 SIL - 100% SILICONE SPRAY jest w pełni profesjonalnym produktem do konserwacji elementów wykonanych z gumy oraz tworzyw sztucznych.
Doskonale zabezpiecza przed przymarzaniem gumowe uszczelki w drzwiach, bagażnikach oraz innych elementach. Jest bezzapachowy oraz odporny na działanie wody.
Chroni przed korozją. W porównaniu do innych produktów na rynku, zawiera nawet do 250% więcej aktywnego silikonu. W swoim składzie nie zawiera smaru ani oleju mineralnego. Odporny na temperatury w zakresie od -50oC do +250oC.

9,75 zł
Produkt dostępny

K2 DOT 4 to w pełni syntetyczny najwyższej jakości płyn hamulcowy stosowany w układach hamulcowych i sprzęgłowych samochodów bardzo mocno obciążonych. Polecany przez profesjonalne warsztaty samochodowe
Płyn hamulcowy DOT 4 posiada doskonałe parametry reologiczne pozwalające na stosowanie w bardzo niskich temperaturach. Jest neutralny dla uszczelnień i stopów metali stosowanych w układzie hamulcowym oraz chroni go przed korozją.
Płyn hamulcowy K2 DOT 4 posiada temperaturę wrzenia przekraczającą 230 st. C, dzięki czemu dłużej zachowuje on swoje właściwości. Produkt jest w pełni mieszalny z innymi płynami klasy DOT.
K2 DOT 4 jest dedykowany do samochodów z systemami ABS, ESP, ASR, SBC. Spełnia wymagania normy obowiązującej w Polsce PN-C-40005:2002, a także norm amerykańskich FMVSS 116 DOT4, SAE J 1703, SAEJ 1704, ISO4925, Class 4, FMVSS 116.
Płyn hamulcowy K2 DOT 4 przeznaczony jest do wymiany we wszystkich typach samochodów.

12,20 zł
Produkt dostępny

Kit K2 MEGA TANK epoksydowy służy do napraw zbiorników paliwa, chłodnic i innych elementów, bez konieczności demontażu. Zapewnia natychmiastowe uszczelnienie. Twardnieje jak stal, po czym może być szlifowany, wiercony, obrabiany, Uszczelnia otwory, szczeliny i pęknięcia. Jest odporny na działanie wody, detergentów i płynów eksploatacyjnych: benzyny, olejów, płynów chłodniczych i smarów. Wytrzymałość temperaturowa po utwardzeniu 121°C.

14,55 zł
Produkt dostępny

K2 BIAŁY SMAR Posiada unikalna formułę. Najpierw w postaci pianki dokładnie penetruje, a dopiero potem tężeje. Redukuje tarcie, usuwa wilgoć, eliminuje skrzypienie i chroni przed korozją. Idealny do smarowania części pracujących
ze sobą w małych tolerancjach na granicy metalu z metalem lub metalu z plastikiem. Pozostawia grubą i niezwykle trwałą warstwę smarująco-ochronną, która jest odporna na działanie warunków atmosferycznych nie roztopi się, nie spłynie, nie zamarznie.