Porządek

Porządek

Aktywne filtry

112,20 zł
Produkt dostępny

Stężony środek żrący, głęboko penetrujący. Pozwala utrzymać w czystości podjazdy do posesji, parkingi, hale produkcyjne i inne powierzchnie betonowe, gdzie znajdują się niepożądane tłuste plamy. Przeznaczony jest do usuwania tłustych plam z takich powierzchni jak: kostka brukowa płyty chodnikowe wylewki, posadzki itp. Zastosowanie: do usuwania plam z olejów silnikowych, hydraulicznych do usuwania śladów płynów hamulcowyc do usuwania smarów i tłuszczów spożywczych z powierzchni betonowych Sposób użycia: Preparat nakładać za pomocą pędzla lub szczotki, przy temperaturze otoczenia 15-30anddeg;C. W przypadku silnych zabrudzeń powierzchnię szorować szczotką. W razie konieczności zabieg powtórzyć, za każdym razem spłukując czyszczoną powierzchnię wodą. Zaleca się wykonać próby działania środka na niewielkiej powierzchni. Przed użyciem wstrząsnąć. Wydajność: 4-7mandsup2; z 1 litra, w zależności od stopnia zabrudzenia.

55,69 zł
Produkt dostępny

Silny środek do czyszczenia plam z oleju, tłuszczu i wszelkich uporczywych zabrudzeń. Doskonale czyści plamy po smarach i wyciekach oleju. Usuwa silne zabrudzenia z opon samochodowych
Zalety:
NATYCHMIASTOWE DZIAŁANIE
PROSTY W UŻYCIU
PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA
Opakowanie:szklane, pojemność 1L
Zastosowanie:
Umożliwia szybkie i dokładne usunięcie nawet starych plam po olejach silnikowych, hydraulicznych, spożywczych oraz śladów po oponach. Może być stosowany na kostce, elementach betonowych, płytach chodnikowych itp. Odświeża i ożywia kolor kostki.

31,22 zł
Produkt dostępny

Preparat do mycia powierzchni wykonanych z gresu. Pozwala na codzienną pielęgnację podłóg z gresu polerowanego i niepolerowanego. Stosowany również do płytek ceramicznych, kamienia naturalnego oraz powierzchni z tworzywa sztucznego. Zalecany do kuchni, łazienki, toalety, salonu oraz tarasów.Czysty Gres zapewnia łatwe i dokładne mycie powierzchni podłogiDoskonale usuwa codzienne zabrudzenia z tłuszczu, kurzu i innego bruduMyta powierzchnia nie jest zmatowiona W pomieszczeniu unosi się świeży, przyjemny zapach
Opakowanie: 1 l

54,47 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Preparat na bazie kwasów do czyszczenia płytek ceramicznych. Szczególnie polecany do usuwania wykwitów oraz końcowego czyszczenia klinkieru. Idealny do odtłuszczania i wydobywania ze starych spoin ich pierwotnej barwy. Jako proszek (koncentrat) lub płyn (15 % roztwór wodny). zastosowanie: Usuwanie zabrudzeń cementowych i wapiennych, wykwitów, pozostałości klejów cementowych i zapraw do spoinowania z powierzchni płytek ceramicznych lub mozaiki na posadzkach oraz ścianach. Czyszczenie klinkieru, starych spoin cementowych, materiałów kamiennych z wyjątkiem marmuru i innych kamieni wapiennych. Uwaga: Przed nałożeniem należy się upewnić, czy powierzchnie, które mają być czyszczone, są odpylone i odporne na działanie kwasów. Dane techniczne: pH płynu: 1,13 Czas przed spłukaniem: 5 minut zależnie od stopnia zabrudzenia, czynność powtarzać aż do usunięcia zabrudzeń. Po wyczyszczeniu powierzchni, obficie spłukać dużą ilością wody.

15,85 zł
Produkt dostępny

Mapei Keranet Liquido - płyn 1kgPreparat na bazie kwasów do czyszczenia płytek ceramicznych z zabrudzeń cementowych powstałych podczas procesu spoinowania. Keranet jest polecany również do usuwania wykwitów oraz końcowego czyszczenia klinkieru. Idealny do wydobywania ze starych spoin ich pierwotnej barwy.
Zastosowanie:
Usuwanie zabrudzeń cementowych i wapiennych, wykwitów, pozostałości klejów cementowych i zapraw do spoinowania z powierzchni płytek ceramicznych lub mozaiki na posadzkach oraz ścianach. Czyszczenie klinkieru, starych cementowych spoin, materiałów kamiennych z wyjątkiem marmuru i innych kamieni wapiennych. UWAGA! Przed nałożeniem należy się upewnić, czy powierzchnie, które mają być czyszczone, są odpylone i odporne na działanie kwasów.
Dane techniczne :
pH płynu: 1,1.
Czas przed spłukaniem: 5 minut zależnie od stopnia zabrudzenia; czynność powtarzać aż do usunięcia zabrudzeń, następnie spłukać.

9,74 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Udrażniacz odpływów
Aktywne granulki
Bezpieczny dla uszczelek
Skutecznie usuwa i rozbija zatory
Niezwykle skuteczny środek do likwidowania zatorów w syfonach odpływowych i instalacji kanalizacyjnych w kuchni i łazience. Rozpuszcza tłuszcze, włosy, odpadki organiczne, osady wapienne i likwiduje nieprzyjemne zapachy. Nie powoduje korozji rur i gumowych uszczelek.
Sposób użycia: Wsypać do otworu 5 nakrętek środka, następnie wlać ok 250ml gorącej wody. Po około 15 minutach przelać dużą ilością wody (3-5litrów) profilaktycznie raz na tydzień zabieg powtórzyć, wsypując do otwory 3 nakrętki środka. Takie postępowanie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów oraz zatorów i niedrożności instalacji kanalizacyjnej w kuchni i łazience.

16,26 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Przypalenia i okopcenia
Działa szybko i skutecznie.
Usuwa przypalony tłuszcz, okopcenia, sadzę i smołę.
Specjalistyczny preparat do czyszczenia kuchenek płyt ceramicznych, pochłaniaczy, piekarników, grilli oraz szyb kominkowych. Nie pozostawia smug i zacieków.
Okopcenia: Rozpylić preparat po okopconej powierzchni. Odczekać chwilę na działanie środka. Do oczyszczenia używać ściereczki lub gąbki. Grube, przypalone warstwy usunąć szorstką gąbką.
Spłukać czystą wodą i wytrzeć do sucha.
Przypalenia: Rozpylić preparat i pozostawić na kilka minut. Do czyszczenia używać ściereczki lub gąbki. Grube, przypalone warstwy usunąć szorstką gąbką. Spłukać czystą wodą i wytrzeć do sucha.

11,86 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Odtłuszczacz kuchenny

Skutecznie usuwa tłuste plamy
Czyści bez zarysowań
Nie pozostawia smug

Skoncentrowany środek odtłuszczający o szerokim zastosowaniu. Bardzo łatwo usuwa zalegające osady z tłuszczów zwierzęcych i roślinnych.
Przywraca oryginalny wygląd czyszczonym powierzchniom, pozostawia przyjemny zapach. Ułatwia utrzymanie czystości.

Uciążliwe zabrudzenia: Rozpylić preparat na czyszczoną powierzchnię i odczekać chwilę na działanie środka.
Przetrzeć gąbką lub ściereczką, spłukać czystą wodą i wytrzeć do sucha.
Bieżąca pielęgnacja. Wilgotną gąbkę lub ściereczkę spryskać preparatem i przetrzeć zabrudzoną powierzchnię, spłukać czystą wodą i wytrzeć do sucha.

25,08 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Ochrona płytek polerowanych
Chroni przed plamami
Nie zmienia koloru płytek
Uwydatnia strukturę powierzchni
Niewidzialna bariera ochronna przed plamami i uporczywymi zabrudzeniami, Polecana również do piaskowca, granitu oraz terakoty. Podkreśla i uwydatnia strukturę powierzchni. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

15,64 zł
Produkt dostępny

Ochrona fug.
Bariera dla wilgoci, tłuszczy osadów rdzy i kamienia
Bezpieczna dla koloru spoin
Posiada szczególne właściwości zabezpieczające. Po naniesieniu tworzy skuteczną barierę dla wilgoci, tłuszczy, osadów rdzy i kamienia oraz innych zabrudzeń. Nie zawiera silikonów, pozwala na “oddychanie” spoin. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

23,57 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Środek grzybobójczy, przeznaczony do oczyszczania i ochrony ścian, sufitów i innych powierzchni przed rozwojem grzybów i pleśni. Preparat polecany jest szczególnie do użycia w miejscach o dużym natężeniu wilgoci takich jak łazienki, kuchnie, piwnice.

14,38 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Extra
Usuwanie najtrudniejszych zabrudzeń
Nie zawiera substancji żrących
Idealny do łazienek i kuchni
Bardzo skuteczny preparat do usuwania szczególnie uciążliwych zabrudzeń. Bezpieczny dla powierzchni ceramicznych, chromowanych, glazurowanych i szklanych oraz ze stali nierdzewnej. Przywraca oryginalny wygląd czyszczonym powierzchniom i urządzeniom.
Sposób użycia: Do usuwania kamienia, nacieków rdzy i głęboko wżartych zabrudzeń stosować środek w postaci nierozcieńczonej, postępując w następującej kolejności: Nanieść preparat na czyszczoną powierzchnię, odczekać chwilę na działanie środka, następnie przetrzeć szczoteczką lub gąbką. Po zakończeniu czyszczenia dokładnie spłukać wodą i pozostawić do wyschnięcia. Do czyszczenia mniej uporczywych zabrudzeń należy rozcieńczyć preparat z wodą w proporcjach od 1:5 do 1:20 w zależności od stopnia zabrudzenia

228,46 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Kerapoxy Cleaner to skoncentrowany, płynny preparat do czyszczenia pozostałości po fugach epoksydowych (takich jak Kerapoxy, Kerapoxy Design, Kerapoxy CQ)Jest idealny do usuwania wszelkich pozostałości, plam i śladów zapraw epoksydowych z powierzchni szklanych i ceramicznych.
Nie wydzielania niebezpiecznych oparów.
Nie powoduje uszkodzeń powierzchni posadzki i fugi.
Kerapoxy Cleaner ma najwyższa skuteczność przy stosowaniu na świeże zabrudzenia. Wystarczy nanieść środek na czyszczoną powierzchnię i odczekać kilka minut. Następnie należy przetrzeć powierzchnię (na przykład pacą Mapei Scotch Brite) i spłukać wodą.
Usuwa również ze starszymi zabrudzeniami. Można wtedy stosować preparat dłużej (15-20 minut) przed spłukaniem, lub zastosować środek ponownie, do uzyskania zadowalającego efektu.
Przed użyciem preparatu trzeba zabezpieczyć powierzchnie, które mogą ulec zniszczeniu w bezpośrednim kontakcie z produktem np. marmur

8,13 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Czysty zlewozmywak granitowy
Usuwa nawet najcięższa zabrudzenia
Chroni zlewozmywaki przed ponownym osadzaniem się brudu.
Preparat do czyszczenia i pielęgnacji zlewozmywaków granitowych idealnie poprawia estetykę zlewozmywaków, maskując wszelkie zarysowania. Ułatwia pielęgnację i utrzymanie czystości w kuchni. Specjalna receptura preparatu zabezpiecza zlewozmywaki cienka warstwą przed ponownym osadzaniem się brudu i tłuszczu. Preparat bardzo wydajny
Sposób użycia: Niewielką ilość preparatu nanieść na ściereczkę lub bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię wypolerować i wytrzeć do sucha. Przed przystąpieniem do czyszczenia, wykonać próbę działania środka w mało widocznym miejscu, postępując zgodnie z instrukcja użycia.

20,57 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Czysty parkiet
Nie zostawia smug i zacieków
Nie niszczy lakieru
Pozostawia satynowy połysk
Nie zostawia zacieków, po wyschnięciu utrzymuje delikatny satynowy połysk. Produkt bezpieczny, nie zawiera substancji żrących.
Sposób użycia: do bieżącego mycia rozcieńczyć 100ml płynu “SANN PROFI czysty parkiet” w 5 litrach cieplej wody. Myć powierzchnię lekko wilgotnym mopem lub zmywakiem. PO umyciu pozostawić podłogę do całkowitego wyschnięcia. DO usuwania uciążliwych zabrudzeń można stosować środek w postaci nierozcieńczonej

18,62 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Czysty marmur
Produkt bezpieczny
Nie zawiera substancji żrących
Nie pozostawia smug i zacieków.
Preparat uwydatnia strukturę i przywraca oryginalny kolor powierzchni. Regularnie sosowany gwarantuje bezpieczne i komfortowe utrzymanie oryginalnego wyglądu. Działa szybko i skutecznie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.
Sposób użycia: Bieżąca pielęgnacja: wlać około 100 ml “SANN PROFI czysty marmur” do 4-5litrów ciepłej wody i tak przygotowanym roztworem zmyć powierzchnię do czyszczenia używać mopa, szczotki lub zmywaka. Po wyczyszczeniu pozostawić do wyschnięcia.

20,89 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Specjalnie opracowany środek do czyszczenia powierzchni wykonanych z klinkieru. Regularnie stosowany ogranicza zdolność do szybkiego odtwarzania się białych wykwitów. Usuwa biały nalot wapienny i cementowy, grzyby i pleśnie. Przywraca oryginalny kolor i strukturę klinkieru. Wydajność: 1 litr środka 2 na 10-20 m – w zależności od stopnia zabrudzenia.

15,64 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Czysty hydromasaż - płyn
Nie zawiera chloru
Usuwa nieprzyjemny zapach
Bezpieczny dla powierzchni wanny
Nowoczesny środek do skutecznego czyszczenia systemów hydromasażu. Regularnie sosowany gwarantuje bezpieczne i komfortowe korzystanie z wanien z hydromasaże,
Sposób użycia:
Wanny bez wewnętrznego systemu czyszczącego: napełnić wannę wodą (w ilości około 5cm powyżej otworów doprowadzających powietrzę następnie wlać 50 ml środka i włączyć system hydromasażu na około 15 minut. Wypuścić wodę z wanny i spłukać czystą wodą.
Wanny z wewnętrznym systemem czyszczącym: Zalecaną przez producenta wanny ilość preparatu wlać do systemu czyszczącego i postępować według zaleceń prducenta.

24,72 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Czysty Gres
Do gruntownego czyszczenia
Idealny do gresów polerowanych i niepolerowanych
Płytki gresowe posiadają na swojej powierzchni mikroskopijne wgłębienia. Są to miejsca gromadzenia się brudu i osadzania kamienia, który jest uciążliwy dla zwykłych środków czyszczących. “SANN PROFI czysty gres” to preparat o specjalnie opracowanej formule do mycia płytek grosowych, Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.
Sposób użycia: do gruntownego czyszczenia oraz usuwania szczególnie uciążliwych zabrudzeń stosować środek w postaci nierozcieńczonej postępując w następującej kolejności: Zwilżyć powierzchnię wodą, rozprowadzić preparat i nanieść środek na zabrudzoną powierzchnię. Odczekać kilka minut na działanie środka, przez cały czas utrzymując wilgotną powierzchnię. Szorować szczotką lub szorstka gąbką. Zebrać zmywakiem brudny płyn z powierzchni, dokładnie i obficie spłukać czystą wodą. Pozostawić do wyschnięcia.

39,27 zł
Produkt dostępny

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA KOSTKI BRUKOWEJ CZYSTY BRUK 5 L.
CZYSTY BRUK to preparat głęboko penetrujący, skutecznie usuwa wykwity wapienne, zabrudzenia z zapraw murarskich i inne zanieczyszczenia powierzchniowe. Działa szybko i skutecznie, uwydatnia strukturę powierzchni
Zalecany do czyszczenia powierzchni przed impregnacją lub malowaniem.do czyszczenia kostki brukowej, betonu i płyt chodnikowych,usuwa wykwity wapienne, resztki zapraw murarskich, i inne zanieczyszczenia powierzchniowe
szybkie i skuteczne działanie
uwydatnia strukturę czyszczonych powierzchni
pomaga przygotować podłoże przed impregnacją lub malowaniem
Sposób użycia: Preparat nakładać za pomocą pędzla lub szczotki. Odczekać 15-20 min. i spłukać wodą. Przy silnych zabrudzeniach zabieg należy powtórzyć.
Przed zastosowaniem zaleca się wykonać próby działania środka na niewielkiej powierzchni.
Preparatu nie wolno łączyć z innymi.

13,33 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Czyste panele laminowane
Nie pozostawia smug
Nadaje satynowy połysk
Chroni przed matowieniem i plamami.
Produkt bezpieczny dla powierzchni- nie zawiera substancji żrących. Nie zawiera szkodliwego dla laminatu mydła bez zbędnych zagęszczaczy
Sposób użycia: do bieżącego mycia rozcieńczyć 50 ml płynu ‘SANN PROFI” czyste panele laminowane” w 2 litrach ciepłej wody. Myć powierzchnię lekko wilgotnym mopem lub zmywakiem. Po umyciu pozostawić podłogę do całkowitego wyschnięcia. Do usuwania uciążliwych zabrudzeń można stosować środek w postaci nierozcieńczonej.

14,63 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Czyste meble
Skutecznie usuwa ślady palców
Nadaje powierzchni świeży wygląd
Posiada właściwości pielęgnacyjne
Delikatny środek do czyszczenia i konserwacji mebli. Dzięki nowoczesnej technologii z łatwością usuwa kurz, lepkie plamy oraz ślady po palcach. Czyszczonym powierzchnią nadaje świeży, higieniczny wygląd, pozostawia delikatny zapach posiada właściwości antystatyczne przez co utrudnia osadzanie się kurzu.
Sposób użycia: produkt gotowy do bezpośredniego użycia. Niewielką ilość preparatu rozpylić na czyszczoną powierzchnię lub miękką ściereczkę. Czyścić delikatnie najlepiej okrężnymi ruchami. Wypolerować i wytrzeć do sucha.

14,23 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Czyste krany i baterie
Czyści bez zarysowań
Łagodny dla powierzchni
Nie zostawia smug i zacieków
Przywraca oryginalny wygląd i nadaje lśniący blask kranom i bateriom. Doskonale usuwa pozostałości po mydle i olejkach kąpielowych, osady wapienne, tłuste ślady i lekki kamienny nalot z powierzchni chromowanych, ceramicznych i z tworzyw sztucznych. Nie odbarwia i nie rysuje czyszczonych powierzchni. Systematycznie stosowany podkreśla estetykę kuchni łazienki.
Sposób użyci: Uciążliwe zabrudzenia: Rozpylić preparat na czyszczoną powierzchnię i odczekać kilka minut na działanie środka. Przetrzeć gąbką lub ściereczką spłukać czystą wodą i wypolerować do sucha.
Bieżąca pielęgnacja: Wilgotną gąbkę lub ściereczkę spryskać preparatem i przetrzeć zabrudzoną powierzchnię. Spłukać czystą wodą i wypolerować do sucha .

14,86 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Czyste dywany, wykładziny, tapicerka

Czyści szybko i dokładnie
Odzyskuje naturalne kolory
Usuwa przykre zapachy

Specjalistyczny środek do usuwania zabrudzeń z powierzchni dywanu, wykładziny i tapicerki. Przywraca sprężystość włóknom. Odpowiedni do wyrobów z włókien syntetycznych i wełny naturalnej.
Sposób użycia: Rozpylić preparat na czyszczoną powierzchnię odczekać kilka minut. Czyścić za pomocą szczotki lub gąbki (w zależności od długości włosa) pozostawić do wyschnięcia. Następnie odkurzyć czyszczoną powierzchnię. W razie konieczności zabieg powtórzyć. W przypadku uciążliwych plam zaleca się użycie środka “SANN PROFI odplamiacz do wykładzin”