Porządek

Aktywne filtry

12,20 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Impregnat do zlewozmywaków granitowy
Zabezpiecza zlewozmywaki przed wywieraniem brudu
Minimalizuje powstanie zacieków
Preparat przeznaczony do impregnacji zlewozmywaków wykonanych z granitu naturalnego. Idealnie zabezpiecza przed zabrudzeniami, eliminuje powstawanie kamiennego nalotu. Dzięki stosowaniu środka nabłyszczającego, nadaje połysk i poprawia wygląd czyszczonej powierzchni. Ułatwia utrzymanie czystości. Nie pozostawia zarysowań bezpieczny dla powierzchni zlewozmywaków bardzo wydajny do codziennego stosowania
Sposób użycia: Na powierzchni zlewozmywaka rozprowadzić cienką warstwę preparatu, a następnie wypolerować miękką ściereczkę.

286,18 zł
Produkt dostępny

Myjka wysokociśnieniowa DED8819 1700W

Myjka wysokociśnieniowa DED8819 firmy DEDRA idealnie sprawdzi się w pracach porządkowych. Myjka umożliwia czyszczenie pojazdów i różnych powierzchni, które tego wymagają. Myjkę DED8819 wyposażono w lancę z dyszą o regulowanej szerokości strumienia, a także turbo lancę z dyszą obrotową, dzięki czemu użytkownik może wybrać osprzęt odpowiedni do wykonywanej pracy. Do dyspozycji przygotowana jest także płaska szczotka. Detergent, który można umieścić we wbudowanym pojemniku skutecznie ułatwi i zwiększy skuteczność czyszczenia.
Właściwości:
Ciśnienie: 130 barów
Wydajność tłoczenia: 420 litrów/h
Moc przyłączeniowa : 1,7 kW
Długość węża: 5 m
Zbiornik na detergent: tak
Funkcje dodatkowe: funkcja auto-stop, wbudowany system podawania środka czyszczącego

353,66 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Myjka wysokociśnieniowa DED8821 1900W
to idealne urządzenie, które z pewnością sprawdzi się w różnych domowych pracach porządkowych. Myjka została wyposażona w aluminiową pompę i silnik z miedzianym uzwojeniem. Urządzenie posiada system Auto Stop, bęben na wąż, koła oraz uchwyty na akcesoria. Może pracować przy maksymalnym ciśnieniu 130 bar, które poradzi sobie z większością zabrudzeń. Wyposażenie myjki obejmuje także zestaw akcesoriów, które znacznie ułatwią pracę.

Właściwości:
Moc: 1900W
Maksymalne ciśnienie: 130 bar
Wydajność: 420l/godz.
Długość węża: 6m
Długość przewodu: 5m
Maksymalna temperatura wody: 50 stopni Celsjusza
Masa: 11kg

519,51 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Myjka ciśnieniowa DED8822 2300W firmy DEDRA
to idealne urządzenie, które sprawdzi się przy czyszczeniu mocno zabrudzonych powierzchni. Wyposażone jest w specjalną aluminiową pompę, lancę ze stali nierdzewnej i silnik z miedzianym uzwojeniem. W skład zestawu wchodzi wiele różnych akcesoriów, które z pewnością ułatwią pracę. Myjka wraz z odpowiednim środkiem chemicznym sprawdzi się w czyszczeniu: Maszyn, narzędzi, pojazdów, schodów, tarasów i wielu innych.
Właściwośći:
Moc urządzenia:2300w
Ciśnienie:150 kPa
Wydajność:450 l/h
Waga:16kg
Długi elastyczny wąż 8m
Bęben na wąż
Wbudowany pojemnik na detergent
Duże kółka transportowe
Hak na obudowie do przechowywania przewodu
System Auto-Stop

735,77 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Odkurzacz budowlany 1600w DEDRA DED6603
Wielofunkcyjny odkurzacz, który znajduje zastosowanie przy odciąganiu pyłu i wiórów. Posiada opcje odkurzania na sucho, opcje zbierania wody oraz przedmuchiwania.
Wyposażony w gniazdo do podłączenia narzędzia o maksymalnej mocy 2000w z przewodem o długośći 5m.
Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji mocy za pomocą pokrętła oraz 4 obrotowe kółka znacząco ułatwiające prace i płynne przesuwanie się odkurzacza.
Materiał wykonania Plastik ABS.
Właściwośći
Moc: 1600W
Gniazdo podłączenia elektronarzędzi: 2000W
Podciśnienie: 19kPa
Przepływ powietrza: 200m3/godz.
Pojemność zbiornika: 30l
Średnica wlotu: 60mm
Masa: 13,8kg

147,97 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Odkurzacz elektryczny ogrodowy NAC VBE300-AS-G z regulacją siły ssania/dmuchania
Odkurzacz ogrodowy/dmuchawa do liści NAC VBE300-AS-G to urządzenie, które pozwala na bardzo łatwe utrzymanie porządku w ogrodzie.
Przy pomocy odkurzacza ogrodowego/dmuchawy bez problemu można posprzątać podjazd, taras lub inne części ogrodu nie tylko z liści, ale także z innych odpadów organicznych.
Urządzenie posiada silnik o mocy 3000 W z regulacją siły ssania lub dmuchania, który bez trudu poradzi sobie z usunięciem zanieczyszczeń.
Duży worek o pojemności 45 litrów pozwala na długie korzystanie z urządzenia bez częstych przerw na opróżnianie odpadów. Worek posiada suwak, dzięki któremu opróżnianie go jest bardzo łatwe.
Moc silnika 3000 W
Napięcie robocze 220/230 V ( 50Hz)
3 funkcje: dmuchawa, odkurzanie, rozdrabnianie
Prędkość powietrza: 100-270 km/h (regulacja)
Redukcja objętości liści: 10:1
Pojemność worka 45 litrów
Głośność:100 dB

137,40 zł
Produkt dostępny

Odkurzacz elektryczny ogrodowy NAC VBE320-AS-J z regulacją siły ssania/dmuchania
Odkurzacz ogrodowy/dmuchawa do liści NAC VBE320-AS-J to urządzenie, które pozwala na bardzo łatwe utrzymanie porządku w ogrodzie.
Przy pomocy odkurzacza ogrodowego/dmuchawy bez problemu można posprzątać podjazd, taras lub inne części ogrodu nie tylko z liści, ale także z innych odpadów organicznych.
Urządzenie posiada silnik o mocy 3200 W z regulacją siły ssania lub dmuchania, który bez trudu poradzi sobie z usunięciem zanieczyszczeń.
Duży worek o pojemności 40 litrów pozwala na długie korzystanie z urządzenia bez częstych przerw na opróżnianie odpadów. Worek posiada suwak, dzięki któremu opróżnianie go jest bardzo łatwe.
Właściwości:

Moc silnika 3200 W
Napięcie robocze 220/230 V ( 50Hz)
3 funkcje: dmuchawa, odkurzanie, rozdrabnianie
Waga: 3,2 kg
Kółka prowadzące

436,59 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Odkurzacz spalinowy ogrodowy NAC BVP260-1-Y z funkcją dmuchawy
Odkurzacz to urządzenie, które pozwala na bardzo łatwe utrzymanie porządku w ogrodzie.
Przy pomocy odkurzacza ogrodowego/dmuchawy bez problemu można posprzątać podjazd, taras lub inne części ogrodu nie tylko z liści, ale także z innych odpadów organicznych.
Ergonomicznie umieszczony uchwyt gwarantuje równomierny rozkład wagi, a wygodny pasek podtrzymujący zapewnia dodatkowy komfort podczas pracy.
W zależności od potrzeb, można korzystać z wydajnej dmuchawy lub mocnego odkurzacza. Przy korzystaniu z funkcji odkurzacza, liście lub inne odpady organiczne są zasysane do rury, rozdrabniane i kierowane do worka.
Właściwości:
silnik: dwusuwowy, pojemność 26 cm 3
moc: 1 KM
rodzaj paliwa: mieszanka paliwowa (benzyna + olej) 1:40
prędkość obrotowa: 7000 obr/min
worek tekstylny
pojemność worka 45 litrów
funkcje: ssanie, dmuchanie, rozdrabnianie

402,44 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Profesjonalny odkurzacz warsztatowy PANSAM A063040.
Odkurzacz idealnie sprawdzi się podczas pracy na sucho jak i mokro, został wykonany ze stali Inox, która jest bardzo wytrzymała odporna na rdze i gwarantuje długą żywotność produktu.
Otrzepywacz filtra pozwala na czyszczenie filtra bez konieczności przerywania pracy odkurzacza. Produkt pozwala na pracę z workiem papierowym lub bez worka, a jego dodatkowym atutem jest niska waga, która znacząco ułatwi nam pracę.
Odkurzacz przydatny w każdym profesjonalnym warsztacie, serwisie oraz na hali produkcyjnej, dzięki swojej funkcjonalności znajdzie zastosowanie również w wielu innych miejscach
Dane techniczne:
Napięcie sieci: 230 V, 50 Hz
Moc silnika 1600 W
Wydajność 45 l/s
Pojemność zbiornika 30l
Filtr: typu HEPA
Minimalne/maksymalne obciążenie gniazda 300 W/2000 W
Poziom emitowanej mocy dźwięku <80dB

277,24 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Odkurzacz warsztatowy 1400W z filtrem wodnym jest przystosowany do pracy zarówno na sucho, jak i na mokro. Idealnie sprawdza się w pomieszczeniach użytkowych, a także w mieszkaniach. Główną zaletą tego produktu jest fakt, że posiada zintegrowane gniazdo, które umożliwia podłączenie elektronarzędzi np. szlifierek o maksymalnej mocy 2000W oraz elastyczny wąż do bezpośredniego zasysania zanieczyszczeń
W komplecie worek papierowy 1szt

Właściwości:
Zasilanie: 230V
Moc: 1400W
Max. moc przyłączonego elektronarzędzia: 2000W
Pojemność: 30l
Podciśnienie: 17kPa
Długość węża: 2,5m
Masa: 8,5kg

490,24 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Odkurzacz przemysłowy Dedra DED6602

Odkurzacz z filtrem wodnym do pracy na sucho umożliwiający oczyszczanie dowolnych powierzchni w pomieszczeniach użytkowych
Dzięki zastosowaniu filtra wodnego możliwe jest usuwanie bardzo drobnych zanieczyszczeń, takich jak urobek powstający podczas szlifowania gładzi gipsowych.
Prace znacząco ułatwia regulator siły ssania, który pozwoli dostosować siłę pracy w zależności do odkurzanej powierzchni, oraz rodzaju usuwanych zanieczyszczeń.
Odkurzacz posiada dodatkowe gniazdo, które może posłużyć do podłączenia szlifierki. Po uruchomieniu szlifierki odkurzacz uruchomi się automatycznie.
Przyłącze odkurzacza pasuje do następujących modeli szlifierek: A142210, A142220, DED7749, DED7748, DED7743.
Właściwości:
Moc 1400 W
Pojemność 20 litrów
Prędkość przepływu powietrza: 8 m/s
Wydajność: 151,4 m3/h
Napięcie pracy 220 -240V, 50Hz
Głośność <75 dB
Waga: 9,5

24,72 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Odplamiacz do wykładzin.
Usuwa plamy i zabrudzenia
Oddziela brud od tkaniny
Odzyskuje naturalnie żywe kolory
Specjalistyczny preparat do usuwania plam z czerwonego wina, kawy, herbaty, owoców, soków, oleju i tłuszczu. Zawiera składniki neutralizujące zapachy, Produkt odpowiedni jest do wyrobów z włókien syntetycznych i wełny naturalnej.
Sposób użycia: Rozpylić preparat na czyszczona powierzchnię, odczekać kilka minut, następnie czyścić a pomocą szczotki lub gąbki (w zależności od długości włosa tkaniny). Pozostawić do wyschnięcia. Następnie odkurzyć czyszczona powierzchnię. W razie konieczności czynność czyszczenia powtórzyć.

14,39 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Czysta kuchnia pianka do oczyszczenia

Działa szybko i skutecznie
Zawiera nanocząsteczki
Czyści bez zarysowań.
Uniwersalna pianka przeznaczona do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni kuchennych, Działa szybko i skutecznie – doskonale usuwa tłuste plamy i najtrudniejsze zabrudzenia. Przywraca oryginalny wygląd czyszczonym powierzchniom, a dzięki zawartości nanocząsteczek chroni przed ponownym osadzaniem się brudu. Odświeża kuchnie i pozostawia przyjemny zapach
Sposób użycia: Uciążliwe zabrudzenia: Rozpylić preparat na czyszczoną powierzchnię i odczekać chwilę na działanie środka. Przetrzeć gąbką lub ściereczką, spłukać czystą wodą i wytrzeć do sucha. Bieżąca pielęgnacja: Wilgotną gąbkę lub ściereczkę spryskać preparatem i przetrzeć zabrudzoną powierzchnię, spłukać czystą wodą i wytrzeć do sucha

16,10 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Czysta płyta ceramiczna
Doskonale usuwa najsilniejsze przypalenia i przywraca blask płycie ceramicznej bez konieczności użycia skrobaków. Nadaje estetyczny wygląd kuchni.
Sposób użycia: Lekko zwilżyć czyszczona powierzchnię. Niewielką ilość preparatu nanieść na zabrudzenia, przypalenia, odczekać kilka minut na działanie środka. Czyścić zwilżoną ściereczką lub gąbką. Po zakończeniu czyszczenia usunąć brud i wypolerować do sucha.

20,33 zł
Produkt dostępny

Czysta stal nierdzewna
Czyści i pielęgnuje
Idealny do kuchni i łazienki
Do stali matowej z połyskiem
Niezwykle wydajny preparat- kilka kropel pozwala przywrócić blask czyszczonej powierzchni. Nie pozostawia smug, a regularnie stosowany ułatwia kolejne czyszczenie. Doskonały do stali matowej o wysokim połysku.
Sposób użycia: rozpylić preparat na powierzchnię i odczekać chwilę na działanie środka. Czyścić miękką, lekko wilgotną ściereczką. Tak wyczyszczoną powierzchnię wypolerować do sucha. Opisany sposób postępowania wyklucza powstanie smug oraz gwarantuje dokładne wyczyszczenie całej powierzchni.

19,35 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Czysta łazienka pianka

Czyści bez zarysowań.
Usuwa uciążliwe zabrudzenia
Nie zawiera substancji żrących

Uniwersalna pianka przeznaczona do gruntownego czyszczenia wszelkich urządzeń sanitarnych w łazience. Działa szybko i skutecznie – doskonale usuwa zastałe zabrudzenia brązowe naloty, kamień wapienne osady oraz pozostałości po mydle i olejkach kąpielowych. Przywraca oryginalny wygląd czyszczonym powierzchniom, pozostawia przyjemny zapach.

Sposób użycia Uciążliwe zabrudzenia: Rozpylić preparat na czyszczoną powierzchnię i odczekać kilka minut na działanie środka. Przetrzeć gąbką lub ściereczką, spłukać czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia.
Bieżąca pielęgnacja: Wilgotną gąbkę lub ściereczkę spryskać preparatem i przetrzeć zabrudzoną powierzchnię. Spłukać czystą wodą lub wytrzeć czystą szmatą.

23,58 zł
Produkt dostępny

Czysta łazienka
Akrylowe Wanny i brodziki.
Czyści bez zarysowań
Nadaje delikatny połysk
Idealny do powierzchni akrylowych
Doskonale pielęgnuje i usuwa pozostałości po mydle i olejkach kąpielowych, tłuste ślady i lekkie naloty powierzchni akrylowych (wanny, brodziki). Bezpieczny dla powierzchni – nie zawiera cząsteczek szorujących, pozostawia delikatny połysk, który utrudnia powstawanie kamiennego nalotu.
Sposób użycia: Preparat rozpylić bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię i odczekać kilka minut na jego działanie. Przetrzeć gąbką lub ściereczką, spłukać czystą wodą, wytrzeć do sucha lub pozostawić do wyschnięcia.
Bieżąca pielęgnacja: Wilgotną gąbkę lub ściereczkę spryskać preparatem i przetrzeć czyszczoną powierzchnię. Spłukać czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

25,20 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Czyste dywany, wykładziny, tapicerka

Czyści szybko i dokładnie
Odzyskuje naturalne kolory
Usuwa przykre zapachy

Specjalistyczny środek do usuwania zabrudzeń z powierzchni dywanu, wykładziny i tapicerki. Przywraca sprężystość włóknom. Odpowiedni do wyrobów z włókien syntetycznych i wełny naturalnej.
Sposób użycia: Rozpylić preparat na czyszczoną powierzchnię odczekać kilka minut. Czyścić za pomocą szczotki lub gąbki (w zależności od długości włosa) pozostawić do wyschnięcia. Następnie odkurzyć czyszczoną powierzchnię. W razie konieczności zabieg powtórzyć. W przypadku uciążliwych plam zaleca się użycie środka “SANN PROFI odplamiacz do wykładzin”

14,23 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Czyste krany i baterie
Czyści bez zarysowań
Łagodny dla powierzchni
Nie zostawia smug i zacieków
Przywraca oryginalny wygląd i nadaje lśniący blask kranom i bateriom. Doskonale usuwa pozostałości po mydle i olejkach kąpielowych, osady wapienne, tłuste ślady i lekki kamienny nalot z powierzchni chromowanych, ceramicznych i z tworzyw sztucznych. Nie odbarwia i nie rysuje czyszczonych powierzchni. Systematycznie stosowany podkreśla estetykę kuchni łazienki.
Sposób użyci: Uciążliwe zabrudzenia: Rozpylić preparat na czyszczoną powierzchnię i odczekać kilka minut na działanie środka. Przetrzeć gąbką lub ściereczką spłukać czystą wodą i wypolerować do sucha.
Bieżąca pielęgnacja: Wilgotną gąbkę lub ściereczkę spryskać preparatem i przetrzeć zabrudzoną powierzchnię. Spłukać czystą wodą i wypolerować do sucha .

14,63 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Czyste meble
Skutecznie usuwa ślady palców
Nadaje powierzchni świeży wygląd
Posiada właściwości pielęgnacyjne
Delikatny środek do czyszczenia i konserwacji mebli. Dzięki nowoczesnej technologii z łatwością usuwa kurz, lepkie plamy oraz ślady po palcach. Czyszczonym powierzchnią nadaje świeży, higieniczny wygląd, pozostawia delikatny zapach posiada właściwości antystatyczne przez co utrudnia osadzanie się kurzu.
Sposób użycia: produkt gotowy do bezpośredniego użycia. Niewielką ilość preparatu rozpylić na czyszczoną powierzchnię lub miękką ściereczkę. Czyścić delikatnie najlepiej okrężnymi ruchami. Wypolerować i wytrzeć do sucha.

19,27 zł
Produkt dostępny

Czyste panele laminowane
Nie pozostawia smug
Nadaje satynowy połysk
Chroni przed matowieniem i plamami.
Produkt bezpieczny dla powierzchni- nie zawiera substancji żrących. Nie zawiera szkodliwego dla laminatu mydła bez zbędnych zagęszczaczy
Sposób użycia: do bieżącego mycia rozcieńczyć 50 ml płynu ‘SANN PROFI” czyste panele laminowane” w 2 litrach ciepłej wody. Myć powierzchnię lekko wilgotnym mopem lub zmywakiem. Po umyciu pozostawić podłogę do całkowitego wyschnięcia. Do usuwania uciążliwych zabrudzeń można stosować środek w postaci nierozcieńczonej.