Porządek

Aktywne filtry

11,63 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Udrażniacz odpływów
Aktywne granulki
Bezpieczny dla uszczelek
Skutecznie usuwa i rozbija zatory
Niezwykle skuteczny środek do likwidowania zatorów w syfonach odpływowych i instalacji kanalizacyjnych w kuchni i łazience. Rozpuszcza tłuszcze, włosy, odpadki organiczne, osady wapienne i likwiduje nieprzyjemne zapachy. Nie powoduje korozji rur i gumowych uszczelek.
Sposób użycia: Wsypać do otworu 5 nakrętek środka, następnie wlać ok 250ml gorącej wody. Po około 15 minutach przelać dużą ilością wody (3-5litrów) profilaktycznie raz na tydzień zabieg powtórzyć, wsypując do otwory 3 nakrętki środka. Takie postępowanie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów oraz zatorów i niedrożności instalacji kanalizacyjnej w kuchni i łazience.

16,26 zł
zapytaj o termin dostawy +48 501 577 627

Przypalenia i okopcenia
Działa szybko i skutecznie.
Usuwa przypalony tłuszcz, okopcenia, sadzę i smołę.
Specjalistyczny preparat do czyszczenia kuchenek płyt ceramicznych, pochłaniaczy, piekarników, grilli oraz szyb kominkowych. Nie pozostawia smug i zacieków.
Okopcenia: Rozpylić preparat po okopconej powierzchni. Odczekać chwilę na działanie środka. Do oczyszczenia używać ściereczki lub gąbki. Grube, przypalone warstwy usunąć szorstką gąbką.
Spłukać czystą wodą i wytrzeć do sucha.
Przypalenia: Rozpylić preparat i pozostawić na kilka minut. Do czyszczenia używać ściereczki lub gąbki. Grube, przypalone warstwy usunąć szorstką gąbką. Spłukać czystą wodą i wytrzeć do sucha.

14,07 zł
Produkt dostępny

Odtłuszczacz kuchenny

Skutecznie usuwa tłuste plamy
Czyści bez zarysowań
Nie pozostawia smug

Skoncentrowany środek odtłuszczający o szerokim zastosowaniu. Bardzo łatwo usuwa zalegające osady z tłuszczów zwierzęcych i roślinnych.
Przywraca oryginalny wygląd czyszczonym powierzchniom, pozostawia przyjemny zapach. Ułatwia utrzymanie czystości.

Uciążliwe zabrudzenia: Rozpylić preparat na czyszczoną powierzchnię i odczekać chwilę na działanie środka.
Przetrzeć gąbką lub ściereczką, spłukać czystą wodą i wytrzeć do sucha.
Bieżąca pielęgnacja. Wilgotną gąbkę lub ściereczkę spryskać preparatem i przetrzeć zabrudzoną powierzchnię, spłukać czystą wodą i wytrzeć do sucha.

18,62 zł
Produkt dostępny

Ochrona fug.
Bariera dla wilgoci, tłuszczy osadów rdzy i kamienia
Bezpieczna dla koloru spoin
Posiada szczególne właściwości zabezpieczające. Po naniesieniu tworzy skuteczną barierę dla wilgoci, tłuszczy, osadów rdzy i kamienia oraz innych zabrudzeń. Nie zawiera silikonów, pozwala na “oddychanie” spoin. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

24,39 zł
Produkt dostępny

Extra
Usuwanie najtrudniejszych zabrudzeń
Nie zawiera substancji żrących
Idealny do łazienek i kuchni
Bardzo skuteczny preparat do usuwania szczególnie uciążliwych zabrudzeń. Bezpieczny dla powierzchni ceramicznych, chromowanych, glazurowanych i szklanych oraz ze stali nierdzewnej. Przywraca oryginalny wygląd czyszczonym powierzchniom i urządzeniom.
Sposób użycia: Do usuwania kamienia, nacieków rdzy i głęboko wżartych zabrudzeń stosować środek w postaci nierozcieńczonej, postępując w następującej kolejności: Nanieść preparat na czyszczoną powierzchnię, odczekać chwilę na działanie środka, następnie przetrzeć szczoteczką lub gąbką. Po zakończeniu czyszczenia dokładnie spłukać wodą i pozostawić do wyschnięcia. Do czyszczenia mniej uporczywych zabrudzeń należy rozcieńczyć preparat z wodą w proporcjach od 1:5 do 1:20 w zależności od stopnia zabrudzenia

8,13 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Czysty zlewozmywak granitowy
Usuwa nawet najcięższa zabrudzenia
Chroni zlewozmywaki przed ponownym osadzaniem się brudu.
Preparat do czyszczenia i pielęgnacji zlewozmywaków granitowych idealnie poprawia estetykę zlewozmywaków, maskując wszelkie zarysowania. Ułatwia pielęgnację i utrzymanie czystości w kuchni. Specjalna receptura preparatu zabezpiecza zlewozmywaki cienka warstwą przed ponownym osadzaniem się brudu i tłuszczu. Preparat bardzo wydajny
Sposób użycia: Niewielką ilość preparatu nanieść na ściereczkę lub bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię wypolerować i wytrzeć do sucha. Przed przystąpieniem do czyszczenia, wykonać próbę działania środka w mało widocznym miejscu, postępując zgodnie z instrukcja użycia.

20,57 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Czysty parkiet
Nie zostawia smug i zacieków
Nie niszczy lakieru
Pozostawia satynowy połysk
Nie zostawia zacieków, po wyschnięciu utrzymuje delikatny satynowy połysk. Produkt bezpieczny, nie zawiera substancji żrących.
Sposób użycia: do bieżącego mycia rozcieńczyć 100ml płynu “SANN PROFI czysty parkiet” w 5 litrach cieplej wody. Myć powierzchnię lekko wilgotnym mopem lub zmywakiem. PO umyciu pozostawić podłogę do całkowitego wyschnięcia. DO usuwania uciążliwych zabrudzeń można stosować środek w postaci nierozcieńczonej

18,62 zł
zapytaj o termin dostawy +48 501 577 627

Czysty marmur
Produkt bezpieczny
Nie zawiera substancji żrących
Nie pozostawia smug i zacieków.
Preparat uwydatnia strukturę i przywraca oryginalny kolor powierzchni. Regularnie sosowany gwarantuje bezpieczne i komfortowe utrzymanie oryginalnego wyglądu. Działa szybko i skutecznie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.
Sposób użycia: Bieżąca pielęgnacja: wlać około 100 ml “SANN PROFI czysty marmur” do 4-5litrów ciepłej wody i tak przygotowanym roztworem zmyć powierzchnię do czyszczenia używać mopa, szczotki lub zmywaka. Po wyczyszczeniu pozostawić do wyschnięcia.

26,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Czysty hydromasaż - płyn
Nie zawiera chloru
Usuwa nieprzyjemny zapach
Bezpieczny dla powierzchni wanny
Nowoczesny środek do skutecznego czyszczenia systemów hydromasażu. Regularnie sosowany gwarantuje bezpieczne i komfortowe korzystanie z wanien z hydromasaże,
Sposób użycia:
Wanny bez wewnętrznego systemu czyszczącego: napełnić wannę wodą (w ilości około 5cm powyżej otworów doprowadzających powietrzę następnie wlać 50 ml środka i włączyć system hydromasażu na około 15 minut. Wypuścić wodę z wanny i spłukać czystą wodą.
Wanny z wewnętrznym systemem czyszczącym: Zalecaną przez producenta wanny ilość preparatu wlać do systemu czyszczącego i postępować według zaleceń prducenta.

24,72 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Czysty Gres
Do gruntownego czyszczenia
Idealny do gresów polerowanych i niepolerowanych
Płytki gresowe posiadają na swojej powierzchni mikroskopijne wgłębienia. Są to miejsca gromadzenia się brudu i osadzania kamienia, który jest uciążliwy dla zwykłych środków czyszczących. “SANN PROFI czysty gres” to preparat o specjalnie opracowanej formule do mycia płytek grosowych, Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.
Sposób użycia: do gruntownego czyszczenia oraz usuwania szczególnie uciążliwych zabrudzeń stosować środek w postaci nierozcieńczonej postępując w następującej kolejności: Zwilżyć powierzchnię wodą, rozprowadzić preparat i nanieść środek na zabrudzoną powierzchnię. Odczekać kilka minut na działanie środka, przez cały czas utrzymując wilgotną powierzchnię. Szorować szczotką lub szorstka gąbką. Zebrać zmywakiem brudny płyn z powierzchni, dokładnie i obficie spłukać czystą wodą. Pozostawić do wyschnięcia.

13,33 zł
Produkt dostępny

Czyste panele laminowane
Nie pozostawia smug
Nadaje satynowy połysk
Chroni przed matowieniem i plamami.
Produkt bezpieczny dla powierzchni- nie zawiera substancji żrących. Nie zawiera szkodliwego dla laminatu mydła bez zbędnych zagęszczaczy
Sposób użycia: do bieżącego mycia rozcieńczyć 50 ml płynu ‘SANN PROFI” czyste panele laminowane” w 2 litrach ciepłej wody. Myć powierzchnię lekko wilgotnym mopem lub zmywakiem. Po umyciu pozostawić podłogę do całkowitego wyschnięcia. Do usuwania uciążliwych zabrudzeń można stosować środek w postaci nierozcieńczonej.

14,63 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Czyste meble
Skutecznie usuwa ślady palców
Nadaje powierzchni świeży wygląd
Posiada właściwości pielęgnacyjne
Delikatny środek do czyszczenia i konserwacji mebli. Dzięki nowoczesnej technologii z łatwością usuwa kurz, lepkie plamy oraz ślady po palcach. Czyszczonym powierzchnią nadaje świeży, higieniczny wygląd, pozostawia delikatny zapach posiada właściwości antystatyczne przez co utrudnia osadzanie się kurzu.
Sposób użycia: produkt gotowy do bezpośredniego użycia. Niewielką ilość preparatu rozpylić na czyszczoną powierzchnię lub miękką ściereczkę. Czyścić delikatnie najlepiej okrężnymi ruchami. Wypolerować i wytrzeć do sucha.

14,23 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Czyste krany i baterie
Czyści bez zarysowań
Łagodny dla powierzchni
Nie zostawia smug i zacieków
Przywraca oryginalny wygląd i nadaje lśniący blask kranom i bateriom. Doskonale usuwa pozostałości po mydle i olejkach kąpielowych, osady wapienne, tłuste ślady i lekki kamienny nalot z powierzchni chromowanych, ceramicznych i z tworzyw sztucznych. Nie odbarwia i nie rysuje czyszczonych powierzchni. Systematycznie stosowany podkreśla estetykę kuchni łazienki.
Sposób użyci: Uciążliwe zabrudzenia: Rozpylić preparat na czyszczoną powierzchnię i odczekać kilka minut na działanie środka. Przetrzeć gąbką lub ściereczką spłukać czystą wodą i wypolerować do sucha.
Bieżąca pielęgnacja: Wilgotną gąbkę lub ściereczkę spryskać preparatem i przetrzeć zabrudzoną powierzchnię. Spłukać czystą wodą i wypolerować do sucha .

25,20 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Czyste dywany, wykładziny, tapicerka

Czyści szybko i dokładnie
Odzyskuje naturalne kolory
Usuwa przykre zapachy

Specjalistyczny środek do usuwania zabrudzeń z powierzchni dywanu, wykładziny i tapicerki. Przywraca sprężystość włóknom. Odpowiedni do wyrobów z włókien syntetycznych i wełny naturalnej.
Sposób użycia: Rozpylić preparat na czyszczoną powierzchnię odczekać kilka minut. Czyścić za pomocą szczotki lub gąbki (w zależności od długości włosa) pozostawić do wyschnięcia. Następnie odkurzyć czyszczoną powierzchnię. W razie konieczności zabieg powtórzyć. W przypadku uciążliwych plam zaleca się użycie środka “SANN PROFI odplamiacz do wykładzin”

23,58 zł
Produkt dostępny

Czysta łazienka
Akrylowe Wanny i brodziki.
Czyści bez zarysowań
Nadaje delikatny połysk
Idealny do powierzchni akrylowych
Doskonale pielęgnuje i usuwa pozostałości po mydle i olejkach kąpielowych, tłuste ślady i lekkie naloty powierzchni akrylowych (wanny, brodziki). Bezpieczny dla powierzchni – nie zawiera cząsteczek szorujących, pozostawia delikatny połysk, który utrudnia powstawanie kamiennego nalotu.
Sposób użycia: Preparat rozpylić bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię i odczekać kilka minut na jego działanie. Przetrzeć gąbką lub ściereczką, spłukać czystą wodą, wytrzeć do sucha lub pozostawić do wyschnięcia.
Bieżąca pielęgnacja: Wilgotną gąbkę lub ściereczkę spryskać preparatem i przetrzeć czyszczoną powierzchnię. Spłukać czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

19,35 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Czysta łazienka pianka

Czyści bez zarysowań.
Usuwa uciążliwe zabrudzenia
Nie zawiera substancji żrących

Uniwersalna pianka przeznaczona do gruntownego czyszczenia wszelkich urządzeń sanitarnych w łazience. Działa szybko i skutecznie – doskonale usuwa zastałe zabrudzenia brązowe naloty, kamień wapienne osady oraz pozostałości po mydle i olejkach kąpielowych. Przywraca oryginalny wygląd czyszczonym powierzchniom, pozostawia przyjemny zapach.

Sposób użycia Uciążliwe zabrudzenia: Rozpylić preparat na czyszczoną powierzchnię i odczekać kilka minut na działanie środka. Przetrzeć gąbką lub ściereczką, spłukać czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia.
Bieżąca pielęgnacja: Wilgotną gąbkę lub ściereczkę spryskać preparatem i przetrzeć zabrudzoną powierzchnię. Spłukać czystą wodą lub wytrzeć czystą szmatą.

20,33 zł
Produkt dostępny

Czysta stal nierdzewna
Czyści i pielęgnuje
Idealny do kuchni i łazienki
Do stali matowej z połyskiem
Niezwykle wydajny preparat- kilka kropel pozwala przywrócić blask czyszczonej powierzchni. Nie pozostawia smug, a regularnie stosowany ułatwia kolejne czyszczenie. Doskonały do stali matowej o wysokim połysku.
Sposób użycia: rozpylić preparat na powierzchnię i odczekać chwilę na działanie środka. Czyścić miękką, lekko wilgotną ściereczką. Tak wyczyszczoną powierzchnię wypolerować do sucha. Opisany sposób postępowania wyklucza powstanie smug oraz gwarantuje dokładne wyczyszczenie całej powierzchni.

16,10 zł
zapytaj o termin dostawy +48 501 577 627

Czysta płyta ceramiczna
Doskonale usuwa najsilniejsze przypalenia i przywraca blask płycie ceramicznej bez konieczności użycia skrobaków. Nadaje estetyczny wygląd kuchni.
Sposób użycia: Lekko zwilżyć czyszczona powierzchnię. Niewielką ilość preparatu nanieść na zabrudzenia, przypalenia, odczekać kilka minut na działanie środka. Czyścić zwilżoną ściereczką lub gąbką. Po zakończeniu czyszczenia usunąć brud i wypolerować do sucha.

14,39 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Czysta kuchnia pianka do oczyszczenia

Działa szybko i skutecznie
Zawiera nanocząsteczki
Czyści bez zarysowań.
Uniwersalna pianka przeznaczona do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni kuchennych, Działa szybko i skutecznie – doskonale usuwa tłuste plamy i najtrudniejsze zabrudzenia. Przywraca oryginalny wygląd czyszczonym powierzchniom, a dzięki zawartości nanocząsteczek chroni przed ponownym osadzaniem się brudu. Odświeża kuchnie i pozostawia przyjemny zapach
Sposób użycia: Uciążliwe zabrudzenia: Rozpylić preparat na czyszczoną powierzchnię i odczekać chwilę na działanie środka. Przetrzeć gąbką lub ściereczką, spłukać czystą wodą i wytrzeć do sucha. Bieżąca pielęgnacja: Wilgotną gąbkę lub ściereczkę spryskać preparatem i przetrzeć zabrudzoną powierzchnię, spłukać czystą wodą i wytrzeć do sucha

24,72 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Odplamiacz do wykładzin.
Usuwa plamy i zabrudzenia
Oddziela brud od tkaniny
Odzyskuje naturalnie żywe kolory
Specjalistyczny preparat do usuwania plam z czerwonego wina, kawy, herbaty, owoców, soków, oleju i tłuszczu. Zawiera składniki neutralizujące zapachy, Produkt odpowiedni jest do wyrobów z włókien syntetycznych i wełny naturalnej.
Sposób użycia: Rozpylić preparat na czyszczona powierzchnię, odczekać kilka minut, następnie czyścić a pomocą szczotki lub gąbki (w zależności od długości włosa tkaniny). Pozostawić do wyschnięcia. Następnie odkurzyć czyszczona powierzchnię. W razie konieczności czynność czyszczenia powtórzyć.

450,41 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Odkurzacz przemysłowy Dedra DED6602

Odkurzacz z filtrem wodnym do pracy na sucho umożliwiający oczyszczanie dowolnych powierzchni w pomieszczeniach użytkowych
Dzięki zastosowaniu filtra wodnego możliwe jest usuwanie bardzo drobnych zanieczyszczeń, takich jak urobek powstający podczas szlifowania gładzi gipsowych.
Prace znacząco ułatwia regulator siły ssania, który pozwoli dostosować siłę pracy w zależności do odkurzanej powierzchni, oraz rodzaju usuwanych zanieczyszczeń.
Odkurzacz posiada dodatkowe gniazdo, które może posłużyć do podłączenia szlifierki. Po uruchomieniu szlifierki odkurzacz uruchomi się automatycznie.
Przyłącze odkurzacza pasuje do następujących modeli szlifierek: A142210, A142220, DED7749, DED7748, DED7743.
Właściwości:
Moc 1400 W
Pojemność 20 litrów
Prędkość przepływu powietrza: 8 m/s
Wydajność: 151,4 m3/h
Napięcie pracy 220 -240V, 50Hz
Głośność <75 dB
Waga: 9,5

277,24 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Odkurzacz warsztatowy 1400W z filtrem wodnym jest przystosowany do pracy zarówno na sucho, jak i na mokro. Idealnie sprawdza się w pomieszczeniach użytkowych, a także w mieszkaniach. Główną zaletą tego produktu jest fakt, że posiada zintegrowane gniazdo, które umożliwia podłączenie elektronarzędzi np. szlifierek o maksymalnej mocy 2000W oraz elastyczny wąż do bezpośredniego zasysania zanieczyszczeń
W komplecie worek papierowy 1szt

Właściwości:
Zasilanie: 230V
Moc: 1400W
Max. moc przyłączonego elektronarzędzia: 2000W
Pojemność: 30l
Podciśnienie: 17kPa
Długość węża: 2,5m
Masa: 8,5kg