Porządek

Porządek

Aktywne filtry

195,12 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Za pomocą odkurzacza DED6595, możliwe jest zebranie zalegającego w kominku popiołu. Odkurzacz posiada 18l zbiornik wykonany ze stali nierdzewnej. Pokrywa odkurzacza łączona ze zbiornikiem za pomocą solidnych metalowych zaczepów. Wąż odkurzacza jak i filtr HEPA zabezpieczone sa przed ewentualnymi uszkodzeniami za pomocą metalowego użebrowania. Dodatkową funkcją w urządzeniu jest funkcja wydmuchu, za pomocą której z łatwością rozpalisz kominek czy grill. Odkurzacz DED6595 służy jedynie do odkurzania zimnego popiołu.

30,07 zł
Produkt dostępny

Służy do doraźnej lub profilaktycznej, okresowej dezynfekcji powierzchni wanien, kabin prysznicowych, posadzek w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, na powierzchniach zewnętrznych (np. balkony). Pozwala na likwidację słabych i średnich nalotów pochodzenia biologicznego z różnych podłoży: mineralnych, okładzin ceramicznych, powierzchni akrylowych, fug cementowych i epoksydowych.
Przywraca estetykę wykończenia – likwiduje punktowe lub powierzchniowe naloty wywołane przez grzyby pleśniowe.
Na jednokrotne stosowanie preparatu zużywa się 0,1 l preparatu na 1 m2 zainfekowanej powierzchni.

87,80 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Walizka, w kolorze srebrnym, marki Kreator, z aluminiową ramą służy do przechowywania narzędzi w sposób jak najbardziej uporządkowany. Dzięki niej będziesz mógł ułożyć swoje narzędzia w trzech oddzielnych przegrodach co poprawi dostęp do nich, kiedy będą potrzebne. W razie potrzeby można przesuwać przegródki a wszelkie akcesoria umieszczone w walizce przypiąć elastycznymi paskami na pokrywie.
Solidna, a jednocześnie lekka obudowa z wewnętrzną wyściółką ma wymiary 420x300x125mm. Gładki metalowy uchwyt i wygodny pasek na ramię pozwalają na łatwy transport.

17,80 zł
35,37 zł -49,66%
Produkt dostępny

Wkład pasuje do mopa płaskiego ULTRAMAX, zestawu ULTRAMAX, mop ze sprayem 1-2 SPRAY ULTRAMAX, mopa obrotowego EASY WRING ULTRAMAT oraz do mopa płaskiego obrotowego ULTRAMAT TURBO.
Nakładka posiada mikroaktywne włókna. Wyposażony został w białe włókna, które doskonale polerują powierzchnie bez smug i zarysowań. Czerwone włókna wkładu stworzone zostały z myślą o sprawnym sprzątaniu uporczywego brudu i drobin, bez konieczności używania detergentów. Wkład jest łatwy do założenia dzięki zestawowi czterech klipsów. Nakładka mopa przeznaczona jest również do mycia podłóg drewnianych
Wymiary wkładu: 35 x 14 cm

62,52 zł
112,20 zł -44,28%
Produkt dostępny

System ULTRAMAX: najpopularniejszy mop płaski z bezdotykowym systemem odsączenia, doskonale wyczyści każdy rodzaj czyszczonych powierzchni pozostawiając je czystymi i lśniącymi.
Mop płaski Vileda usuwa 99% bakterii przy użyciu samej wody. Udowodnione w badaniach przeprowadzonych przez niezależny, akredytowany instytut badań mikrobiologicznych i immunologicznych.

11,37 zł
Produkt dostępny

Worki próżniowe zapewniają oszczędność miejsca nawet o 75%. Są wielokrotnego użytku, idealnie sprawdzają się podczas przeprowadzek, podróży a także w małych mieszkaniach. Można w nich przechowywać koce, pościel, ubrania itp. Świetnie chronią zawartość przed brudem, kurzem, insektami i wilgocią.
Wymiary: 80x100cm

12,20 zł
Produkt dostępny

Worki próżniowe zapewniają oszczędność miejsca nawet o 75%. Są wielokrotnego użytku, idealnie sprawdzają się podczas przeprowadzek, podróży a także w małych mieszkaniach. Można w nich przechowywać koce, pościel, ubrania itp. Świetnie chronią zawartość przed brudem, kurzem, insektami i wilgocią.
Wymiary: 90x110cm

831,71 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Magnum Snake 225 IGBT jest spawarką przeznaczoną do ręcznego, elektrycznego spawania stali i innych spawalnych metali i stopów metodą MMA.
Dedykowana jest do spawania wszystkimi typami elektrod spawalniczych, bez względu na rodzaj otuliny (zasadowe, kwaśne, celulozowe, rutylowe, mieszane).
Zajarzanie łuku i prowadzenie elektrody jest niezwykłe łatwe, nawet dla spawaczy bez żadnego doświadczenia.
Posiada wbudowany układ zabezpieczający przed przegrzaniem, przeciążeniem i niestabilnością zasilania.
Spawarka przeznaczona jest do pracy w warunkach stacjonarnych i terenowych, wykonywania wszelkiego rodzaju prac warsztatowych, naprawczych, budowlanych itp.
Niska waga i niewielkie rozmiary pozwalają na łatwe i wygodne przenoszenie spawarki w dowolne miejsce.

317,07 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Obrotowe ramię z dwoma dyszami wysokociśnieniowymi pozwala usuwać zabrudzenia na dużych powierzchniach – czyszcząc szybko i wydajnie rozległe obszary zewnętrzne. Przystawka do powierzchni może być regulowana, aby dysze znajdowały się w idealnej odległości od powierzchni, zależnie od rodzaju materiału. Znaczy to, że powierzchnie twarde takie jak kamień czy beton mogą być czyszczone tak samo wydajnie jak bardziej delikatne powierzchnie np. drewno. Obudowa skutecznie chroni operatora i otoczenie przed rozpryskami wody, a strumienie wody podnoszące przystawkę w górę sprawiają, że manewrowanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Pasuje do urządzeń wysokociśnieniowych klas K 2 do K 7.

96,75 zł
Produkt dostępny

Worki z mikrowłókniny trzywarstwowe SMS do odkurzaczy przemysłowych, Worki produkowane w Polsce, mikrowłóknina użyta do ich produkcji pochodzi z Niemiec
Brzegi worka - zgrzew ulrtradźwiękowy mieszany, gramatura 77 g/m2, wytrzymałość zgrzewów bocznych 1000 N/m
ZASTOSOWANIE :
Bosch GAS 35 AFC/SFC
Baier BSS 506
Einhell TH-VC 1930
Fein Dustex 35
Dexter VQ1530SIWDC
Graphite 59G607
Kaltmann OW 30LH
Karcher MV5, MV6
Karcher NT 35/1, 45/1, 55/1, 351, 361, 561, 611
Karcher WD 5.300 - 5.xxx
MacAllister MAC1400-30, 1250w
Makita VC3011L, VC3510L, VC3511L
Nilfisk Mutli 30
Pansam A063030, A65020
Sparky 1650 MS

80,00 zł
Produkt dostępny

Worki z mikrowłókniny trzywarstwowe SMS do odkurzaczy przemysłowych, worki produkowane w Polsce, mikrowłóknina użyta do ich produkcji pochodzi z Niemiec
Brzegi worka - zgrzew ulrtradźwiękowy mieszany, gramatura 77 g/m2, wytrzymałość zgrzewów bocznych 1000 N/m
ZASTOSOWANIE :
Bosch GAS 50,
Starmix IS/ISC ARD/ARDL/ARM/ARH 1050/1250/1450/1650
Hitachi RNT 1250 . RP 500 YDM
Metabo ASR 50 / 2050
Mafell S50M, S50D
Milwaukee ASE / ASM 1400

9,35 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Organizer ze sprawdzonej serii Nun, idealny dla majsterkowiczów i wędkarzy, choć świetnie sprawdzi się także w gospodarstwie domowym do przechowywania przedmiotów takich jak nakrętki, śrubki, haczyki, przybory kuchenne i wiele innych. Jest transparentny, dzięki czemu jego zawartość jest zawsze doskonale widoczna i łatwo dostępna. Zapięcie i wygodna rączka umożliwiają swobodne przenoszenie pojemnika.

382,11 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Kompaktowy, praktyczny odkurzacz na każdą kieszeń.
Przeznaczony jest do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń oraz niewielkich ilości wody.
Doskonale sprawdzi się w roli odkurzacza samochodowego oraz w piwnicy, garażu, przydomowym warsztacie, a także na podjeździe i tarasie.
Funkcja wydmuchu umożliwia usuwanie liści w jedno miejsce, gdy nie ma potrzeby zasysania ich do zbiornika.

107,72 zł
Produkt dostępny

Podpory wykonane są ze stalowej rury zakończonej szerokimi gumowanymi stopami, umieszczonymi na przegubach , dostosowującymi się do skosów sufitów lub ścian.
Regulacja długości odbywa się dwuetapowo przez wstępne wysunięcie z korpusu i blokowanie sprężynowymi trzpieniami oraz precyzyjne wysunięcie i dopasowanie podpory wykonywane za pomocą dźwigniowego przycisku. Wsporniki Yato cechuje bardzo solidne wykonanie gwarantujące długotrwałą , bezpieczna eksploatacje .
Maksymalne bezpieczne obciążenie to 30 kg. Zakres: 125-290cm