Wyrzynarki

Wyrzynarki

Aktywne filtry

489,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Akumulatorowa piła szablasta DED7161 to narzędzie, które sprawdzi się w różnego rodzaju pracach rozbiórkowych. W zależności od zastosowanego brzeszczotu umożliwia przecinanie drewna, metalu czy tworzyw sztucznych. Dzięki pracy bezprzewodowej można z niej korzystać w trudno dostępnych miejscach. Pilarka posiada wydajny i wytrzymały silnik bezszczotkowy, co przekłada się na lepszą efektywność oraz dłuższą żywotność. Piłę wyposażono w blokadę przypadkowego włączenia oraz beznarzędziowy system mocowania ostrza. Dzięki ogumowanym elementom chwytom na korpusie i rękojeści narzędzie wygodnie leży w dłoniach.

519,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pilarka szablowa to urządzenie przeznaczone do cięcia takich materiałów jak:drewno, metal, tworzywa sztuczne czy materiały budowlane. Beznarzędziowy system montażu brzeszczota oraz ogranicznika przyśpieszy pracę tym urządzeniem. Duży skok brzeszczotu wynoszący 28mm oraz częstotliwość skoku brzeszczotu oscylujący pomiędzy 1000-2800 przekłada się na bardzo wydajną pracę podczas cięcia w różnych materiałach. Dla poprawy komfortu pracy urządzenie wyposażone zostało w oświetlenie LED oraz funkcję cięcia precyzyjnego plus 3 stopnie podrzynania

415,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Frezarka górnowrzecionowa DED7980, jest urządzeniem przeznaczonym do obróbki elementów drewnianych i drewnopochodnych. W zależności od rodzaju użytego freza możemy frezować powierzchnie proste, wykonywać ćwierćwałki, otwory, wpusty i wgłębienia. Frezarka wyposażona została w możliwość regulacji prędkości obrotowej co pozwala na odpowiednie jej dobranie podczas pracy. Włącznik z blokadą przed przypadkowym włączeniem zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Frezarka ręczna DEDRA DED7980 posiada dwustopniową regulację głębokości frezowania. Solidna aluminiowa podstawa pozwala na płynne przesuwanie urządzenia po powierzchni obrabianego materiału. Rewolwerowy ogranicznik głębokości jest wygodny w obsłudze. Frezarka znajdzie swoje zastosowanie w profesjonalnych firmach i warsztatach zajmujących się obróbką drewna jak i u majsterkowicza.

459,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Przeznaczona do cięcia desek, paneli, płyt wiórowych oraz metalu, blach, PCV, poliwęglanu komorowego, pleksi. Przy użyciu odpowiednich brzeszczotów umożliwia wycinanie okręgów i otworów pod zlewozmywak, baterie kuchenne itp. Kompaktowy rozmiar zapewnia swobodne manewrowanie narzędziem oraz doskonałe prowadzenie po wyznaczonej linii, także w trudno dostępnych miejscach.
W zestawie: wyrzynarka, akumulator Li-Ion 18 V 2 Ah, szybka ładowarka (1 h dla baterii 2 Ah).

399,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Poręczne elektronarzędzie dla użytkowników wykonujących lekkie prace przydomowe. Przestawna, przeźroczysta osłona zapewniająca wysoki poziom bezpieczeństwa oraz swobodny widok na detal i linię cięcia. Płyta podstawy odchylana w obie strony o 45°, a do cięcia blisko krawędzi przesuwana do tyłu.
Przycisk blokady przy pracy ciągłej, elektroniczna regulacja obrotów
Możliwość podłączenia zewnętrznego urządzenia odsysającego

369,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Wielofunkcyjna pilarka przeznaczona do cięcia prostego, pod kątem i wykonywania cięć wzdłużnych w drewnie twardym i miękkim oraz materiałach drewnopodobnych. Polecana do prac stolarskich, dekarskich i szalunkowych.
Posiada wydajny silnik komutatorowy o mocy 1500 W, prędkość obrotowa 4800 obr./min zapewnia precyzję i szybkość cięcia, umożliwia cięcie pod kątem 0-45° oraz regulacja głębokości cięcia do 65 mm, stabilna i równa stalowa stopa. Ma możliwość podłączenia odkurzacza przemysłowego (średnica wewnętrzna przyłącza: 34 mm), wygodny, gumowy uchwyt, w zestawie tarcza tnąca o średnicy 185 mm z 24 zębami, ze standardowym otworem mocującym o średnicy 20 mm, gumowy kabel o długości 3 m

242,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Wyrzynarka niskowibracyjna 450 W Yato YT-82274 pozwala na wycinanie okrągłych i nieregularnych otworów, cięcie wgłębne oraz na długie, proste cięcia z zachowaniem prostopadłej krawędzi. Wyposażona została w mocny i wydajny silnik elektryczny o mocy 450 W, który zapewnia wysoką wydajność pracy. Urządzenie posiada system tłumienia drgań, który znacząco poprawia komfort pracy. Wyrzynarka posiada możliwość płynnej regulacji prędkości obrotowej oraz przezroczystą osłonę brzeszczotu, która poprawia precyzję i widoczność linii cięcia.

369,99 zł
Produkt dostępny

Poręczna i mocna piła szablasta, przydatna do cięcia drewna, metalu oraz pustaków ceramicznych i betonu komórkowego. Wygodny i bezpieczny chwyt, połączony z mocnym mechanizmem przekładni gwarantuje sprawne i kontrolowane cięcie. Niezastąpiona do przecinania okrąglaków, palet drewnianych czy usuwania słupków ogrodzeniowych. Nie wymaga ostrzenia łańcucha jak piła łańcuchowa, doskonale radzi sobie z pniami drzew i gałęziami (do 150mm grubości)

222,00 zł
255,00 zł -12,94%
Ostatnie sztuki w magazynie

Wyrzynarka to narzędzie przeznaczone do cięcia takich materiałów jak: drewno, metal, plastik. Skok brzeszczotu na poziomie 20 mm gwarantuje bardzo dużą sprawność urządzenia podczas pracy z twardymi i grubymi materiałami. Wyrzynarka DED7964 wyposażona jest w 3 stopniową funkcję podrzynania oraz funkcję cięcia precyzyjnego. Wymiana brzeszczotów odbywa się szybko i sprawnie bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Stopę wyrzynarki możemy wychylić dwustronnie w zakresie od 0-45°, co pozwala nam na uzyskanie cięcia pod kątem.

449,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Dzieki możliwośći zastosowania wielu końcówek roboczych, narędzie multifunkcyjne znajduje zastosowanie w wielu sytuacjach. Dzięki temu narzędziu, z łatwością poradzimy sobie z przecięciem takich materiałów jak drewno, metal czy ceramika. Po zastosowaniu skrobaka jesteśmy w stanie usunąć stare farby, lakiery czy silikony. Urządzenie wyposażone zostało w regulację prędkości oscylacji dzięi któremu dostosujemy odpowiednio prędkość urzadzenia do rodzaju wykonywanej pracy. Narzędzie wyposażone zostało w kruciec dzięki czemu, możemy je połączyć z odkurzaczem lub odciągiem wiórów.
Dane techniczne
Oscylacja: 15000-22000 obr/min
Długość przewodu zasilającego: 3m
Kąt oscylacji: 2,8°
Wymiar stopy roboczej: 80x80x80mm
Waga: 1,5 kg

470,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Silnik o mocy 710W dla maksymalnego zwiększenia zdolności cięcia
Kompaktowa, ergonomicznie ukształtowana konstrukcja dla zwiększenia komfortu pracy
Bez narzędziowy system mocowania brzeszczotów
Możliwość używania brzeszczotów typu `U` i `T`
Ustawiane stopnie funkcji podrzynania dla zwiększenia szybkości cięcia
Wydmuch powietrza z przodu maszyny dla czystej i widocznej linii cięcia zapewnia precyzyjne wykonanie pracy
4m przewód zasilający

Właściwości:

Długość(mm) - 240
Wysokość (mm) - 210
Głębokość (mm) - 70
Moc pobierana (W) - 710
Prędkość bez obciążenia (obr/min) - 0 - 3.200
Maks. kąt odchylenia od pionu (°) - 45
Długość skoku (mm) - 20
Maks. zakres cięcia - drewno (mm) 85
Maks. zakres cięcia - metal (mm) 10
Waga (kg) 2.76

279,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Wyrzynarka DED7060 to idealne urządzenie do cięcia drewna, metalu , a także plastiku. Przedmiot bardzo dobrze radzi sobie z twardymi i grubymi materiałami, ponieważ skok brzeszczotu wynosi aż 25mm. Wyrzynarka DED7060 wyposażona jest w 3 stopniową funkcję podrzynania oraz funkcję cięcia precyzyjnego. Produkt wyposażony jest w króciec do podłączenia odkurzacza, który umożliwia bezpyłową pracę.

Właściwości:

Napięcie - 18
Liczba skoków roboczych ramienia - 0-2300
Maksymalna długość obrabianego materiału z drewna - 65
Maksymalna długość obrabianego materiału z metalu - 8
Elektroniczna regulacja prędkości obrotowej
Beznarzędziowa wymiana brzeszczotu
Wykonano z aluminium
Możliwość cięcia pod kątem 45st.

429,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Strug służy do obróbki drewna oraz materiałów drewnopochodnych. Za jego pomocą zmniejszymy grubość powierzchni drewna dostosowując ją do wymaganego wymiaru. Strug posiada 2 ostrza o długości 82mm, których głębokość natarcia regulujemy za pomocą pokrętła. Grubość strugania wynosi od 0-3mm, grubość wręgowania zaś to 18mm. Strug wyposażony jest w dwustronny system odprowadzania wiórów.
Cechy:
    Precyzyjna regulacja głębokości strugania
    Wydajne chłodzenie paska napędowego przez zastosowanie otworów w osłonie
    Wygodny podgumowany uchwyt
    Moc: 1050 W
    Napięcie: 230 V
    Częstotliwość: 50 Hz
    Obroty: 16000 obr/min
    Skok brzeszczotu: 20mm
    Głębokość strugania: 0-3mm
    Głębokość wręgowania: 18mm
    Szerokość robocza: 82mm
    Waga: 3,8 kg

349,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Wyrzynarka DED7956 750W to idealne urządzenie do cięcia drewna, metalu i aluminium z brzeszczotem typu T. Charakteryzuje się mocnym silnikiem o mocy 750W oraz maksymalną prędkością obrotową osiągającą 3000obr/min, któe pozwalają na efektywną i sprawną obróbkę. Narzędzie wykonane zostało z wysokiej jakości materiałów, a także posiada ogumowany, ergonomiczny uchwyt ułatwiający trzymanie urządzenia.

Właściwości:

Moc: 750W
Prędkość obrotowa - 800-3000obr/min
Typ brzeszczotu - T
Zakres długości skoku końcówki roboczej - 20mm
Maksymalna grubość obrabianego metalu - 6mm
Maksymalna grubość obrabianego aluminium - 12mm
Maksymalna grubość obrabianego drewna - 80mm
Masa - 2.58kg