Zlewozmywaki

Zlewozmywaki

W ofercie naszego sklepu, znajdą Państwo szeroki wybór zlewozmywaków do zabudowy na szafkach lub blatach kuchennych.

W zależności od potrzeby oraz posiadanego miejsca, dostępne są zlewozmywaki różnego kształtu i rozmiarów.  Zlewy dwukomorowe są bardzo wygodne, gdyż zapewniają dużo przestrzeni roboczej. Pozwalają one łatwo oddzielić np. warzywa umyte od brudnych. Zlewy jednokomorowe, idealne w przypadku ograniczonej powierzchni do zabudowy, mogą być wyposażone w ociekacz. Dzięki ociekaczowi, utrzymaniu porządku w kuchni jest łatwiejsze, ponieważ woda z umytych naczyń i produktów, ścieka bezpośrednio do komory zlewozmywaka.

Podwójne otwory na baterię, pozwalają zamontować zlewozmywak obustronnie, to znaczy, że np. ociekacz może być z lewej lub prawej strony.

Zarówno zlewy jednokomorowe, jak również zlewy dwukomorowe, dostarczane są z kompletem wyposażenia w postaci syfonu, korków spustowych i zaślepek.

Najczęściej spotykanymi materiałami stosowanymi do produkcji zlewozmywaków jest granit syntetyczny lub stal szlachetna.

Granit syntetyczny, to mieszanka mączki kwarcowej i żywicy poliestrowej. Materiał ten nadaje się do uzyskiwania niemal dowolnych kształtów. Posiada jednolitą strukturę i kolor w całej masie, dzięki czemu nie odbarwia się w trakcie długoletniego użytkowania i szorowania. Kwarc jest podstawowym składnikiem granitu, niezwykle twardej skały wulkanicznej. Żywica poliestrowa wiąże ziarna kwarcu, w wyniku czego otrzymujemy materiał odporny na zarysowania i uderzenia.

Nierdzewna stal szlachetna jest materiałem od lat stosowanym do wyrobu elementów wyposażenia kuchni. W zależności od obróbki wykańczającej, powierzchnia może gładka, szczotkowana lub satynowana. Proces oksydowania, pozwala dodatkowo na uzyskanie barwnej, odpornej na zarysowania powierzchni.

Nowoczesny zlewozmywak dwukomorowy lub zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem lub bez, stanowi podstawowe wyposażenie kuchni. Nowoczesny wygląd, w połączeniu z różnorodnością kształtów i kolorów pozwoli zaaranżować przestrzeń kuchenną gustownie i wygodnie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz