Środki do impregnacji i czyszczenia

Aktywne filtry

112,20 zł
Produkt dostępny

Stężony środek żrący, głęboko penetrujący. Pozwala utrzymać w czystości podjazdy do posesji, parkingi, hale produkcyjne i inne powierzchnie betonowe, gdzie znajdują się niepożądane tłuste plamy. Przeznaczony jest do usuwania tłustych plam z takich powierzchni jak: kostka brukowa płyty chodnikowe wylewki, posadzki itp. Zastosowanie: do usuwania plam z olejów silnikowych, hydraulicznych do usuwania śladów płynów hamulcowyc do usuwania smarów i tłuszczów spożywczych z powierzchni betonowych Sposób użycia: Preparat nakładać za pomocą pędzla lub szczotki, przy temperaturze otoczenia 15-30anddeg;C. W przypadku silnych zabrudzeń powierzchnię szorować szczotką. W razie konieczności zabieg powtórzyć, za każdym razem spłukując czyszczoną powierzchnię wodą. Zaleca się wykonać próby działania środka na niewielkiej powierzchni. Przed użyciem wstrząsnąć. Wydajność: 4-7mandsup2; z 1 litra, w zależności od stopnia zabrudzenia.

21,95 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Środek do mycia fug umożliwia czyszczenie spoin pomiędzy płytkami podłogowymi i ściennymi. Usuwa tłuszcze, osady kamienia i rdzy, plamy po wodzie oraz inne uciążliwe zabrudzenia. Skuteczny wewnątrz i na zewnątrz budynku.

54,47 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Preparat na bazie kwasów do czyszczenia płytek ceramicznych. Szczególnie polecany do usuwania wykwitów oraz końcowego czyszczenia klinkieru. Idealny do odtłuszczania i wydobywania ze starych spoin ich pierwotnej barwy. Jako proszek (koncentrat) lub płyn (15 % roztwór wodny). zastosowanie: Usuwanie zabrudzeń cementowych i wapiennych, wykwitów, pozostałości klejów cementowych i zapraw do spoinowania z powierzchni płytek ceramicznych lub mozaiki na posadzkach oraz ścianach. Czyszczenie klinkieru, starych spoin cementowych, materiałów kamiennych z wyjątkiem marmuru i innych kamieni wapiennych. Uwaga: Przed nałożeniem należy się upewnić, czy powierzchnie, które mają być czyszczone, są odpylone i odporne na działanie kwasów. Dane techniczne: pH płynu: 1,13 Czas przed spłukaniem: 5 minut zależnie od stopnia zabrudzenia, czynność powtarzać aż do usunięcia zabrudzeń. Po wyczyszczeniu powierzchni, obficie spłukać dużą ilością wody.

15,85 zł
Produkt dostępny

Mapei Keranet Liquido - płyn 1kgPreparat na bazie kwasów do czyszczenia płytek ceramicznych z zabrudzeń cementowych powstałych podczas procesu spoinowania. Keranet jest polecany również do usuwania wykwitów oraz końcowego czyszczenia klinkieru. Idealny do wydobywania ze starych spoin ich pierwotnej barwy.
Zastosowanie:
Usuwanie zabrudzeń cementowych i wapiennych, wykwitów, pozostałości klejów cementowych i zapraw do spoinowania z powierzchni płytek ceramicznych lub mozaiki na posadzkach oraz ścianach. Czyszczenie klinkieru, starych cementowych spoin, materiałów kamiennych z wyjątkiem marmuru i innych kamieni wapiennych. UWAGA! Przed nałożeniem należy się upewnić, czy powierzchnie, które mają być czyszczone, są odpylone i odporne na działanie kwasów.
Dane techniczne :
pH płynu: 1,1.
Czas przed spłukaniem: 5 minut zależnie od stopnia zabrudzenia; czynność powtarzać aż do usunięcia zabrudzeń, następnie spłukać.

9,74 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Udrażniacz odpływów
Aktywne granulki
Bezpieczny dla uszczelek
Skutecznie usuwa i rozbija zatory
Niezwykle skuteczny środek do likwidowania zatorów w syfonach odpływowych i instalacji kanalizacyjnych w kuchni i łazience. Rozpuszcza tłuszcze, włosy, odpadki organiczne, osady wapienne i likwiduje nieprzyjemne zapachy. Nie powoduje korozji rur i gumowych uszczelek.
Sposób użycia: Wsypać do otworu 5 nakrętek środka, następnie wlać ok 250ml gorącej wody. Po około 15 minutach przelać dużą ilością wody (3-5litrów) profilaktycznie raz na tydzień zabieg powtórzyć, wsypując do otwory 3 nakrętki środka. Takie postępowanie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów oraz zatorów i niedrożności instalacji kanalizacyjnej w kuchni i łazience.

16,26 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Przypalenia i okopcenia
Działa szybko i skutecznie.
Usuwa przypalony tłuszcz, okopcenia, sadzę i smołę.
Specjalistyczny preparat do czyszczenia kuchenek płyt ceramicznych, pochłaniaczy, piekarników, grilli oraz szyb kominkowych. Nie pozostawia smug i zacieków.
Okopcenia: Rozpylić preparat po okopconej powierzchni. Odczekać chwilę na działanie środka. Do oczyszczenia używać ściereczki lub gąbki. Grube, przypalone warstwy usunąć szorstką gąbką.
Spłukać czystą wodą i wytrzeć do sucha.
Przypalenia: Rozpylić preparat i pozostawić na kilka minut. Do czyszczenia używać ściereczki lub gąbki. Grube, przypalone warstwy usunąć szorstką gąbką. Spłukać czystą wodą i wytrzeć do sucha.

11,86 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Odtłuszczacz kuchenny

Skutecznie usuwa tłuste plamy
Czyści bez zarysowań
Nie pozostawia smug

Skoncentrowany środek odtłuszczający o szerokim zastosowaniu. Bardzo łatwo usuwa zalegające osady z tłuszczów zwierzęcych i roślinnych.
Przywraca oryginalny wygląd czyszczonym powierzchniom, pozostawia przyjemny zapach. Ułatwia utrzymanie czystości.

Uciążliwe zabrudzenia: Rozpylić preparat na czyszczoną powierzchnię i odczekać chwilę na działanie środka.
Przetrzeć gąbką lub ściereczką, spłukać czystą wodą i wytrzeć do sucha.
Bieżąca pielęgnacja. Wilgotną gąbkę lub ściereczkę spryskać preparatem i przetrzeć zabrudzoną powierzchnię, spłukać czystą wodą i wytrzeć do sucha.

25,08 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Ochrona płytek polerowanych
Chroni przed plamami
Nie zmienia koloru płytek
Uwydatnia strukturę powierzchni
Niewidzialna bariera ochronna przed plamami i uporczywymi zabrudzeniami, Polecana również do piaskowca, granitu oraz terakoty. Podkreśla i uwydatnia strukturę powierzchni. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

15,64 zł
Produkt dostępny

Ochrona fug.
Bariera dla wilgoci, tłuszczy osadów rdzy i kamienia
Bezpieczna dla koloru spoin
Posiada szczególne właściwości zabezpieczające. Po naniesieniu tworzy skuteczną barierę dla wilgoci, tłuszczy, osadów rdzy i kamienia oraz innych zabrudzeń. Nie zawiera silikonów, pozwala na “oddychanie” spoin. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.