Podkłady gruntujące - Środki gruntujące - ADAMEX

Podkłady gruntujące

Wśród materiałów budowlanych dostępnych w naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór podkładów gruntujących, dzięki którym zapewnisz perfekcyjną wytrzymałość mechaniczną różnego rodzaju podłoży. Ich największą zaletą jest fakt, że zwiększają trwałość nakładanych na nie materiałów, a także poprawiają ich właściwości. To produkty sprawdzonych oraz renomowanych marek, takich jak Ceresit, Lakma, Atlas, Mapei, Adamex, Beckers, Simeplast i wielu innych.

Podkłady gruntujące pozwalają wyrównać chłonność ścian, a także poprawić ich przyczepność. Sprawdzą się także podczas kafelkowania. Nakłada się je bowiem na ścianę przed aplikacją warstw zapraw klejowych. Zdadzą egzamin również na powierzchniach betonowych, cementowych, wapiennych, jak i ceglanych czy też na ścianach zbudowanych z pustaków. Podkłady gruntujące stosuje się także przed wykończeniem ścian gładziami, tynkami czy też innymi rodzajami zaprawy budowlanej. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz podkłady gruntujące do każdej powierzchni. Zapraszamy do zakupów!

Zanim podejmiesz dalsze prace pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu i zagruntowaniu powierzchni. Dzięki użyciu gruntów podłoże jest przygotowane na dalsze prace, takie jak np. nałożenie tynków. 

Jeśli chcesz, aby praca przebiegała gładko i bez "niespodzianek" wybierz odpowiedni grunt. Podkład gruntujący m.in. wyrówna wilgotność podłoża, zapewni lepszą przyczepność dla kolejnych materiałów (np. tynków). Zwróć uwagę do jakich prac dedykowany jest grunt i w razie niepewności użyj jednego z uniwersalnych podkładów gruntujących.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz