Wylewki samopoziomujące, cementowe, wyrównujące - ADAMEX

Wylewki

Jest kilka rodzajów produktów do robienia wylewek. Mapei, Solbet, Atlas, to producenci których znajdziesz na naszej półce. 

Posiadamy wylewki samopoziomujące się, cementowe oraz wyrównujące.

Wylewki to produkty należące do kategorii zapraw budowlanych, niezbędnych na każdej budowie. Dwa najpopularniejsze rodzaje wylewek to wylewki cementowe oraz betonowe. Pierwsza z nich jest uniwersalnym rozwiązaniem, stosowanym zarówno pod panele podłogowe, parkiety, jak i płytki ceramiczne. Wylewki na bazie cementu można wykorzystać także przy ogrzewaniu podłogowym. To wyjątkowo wydajne i funkcjonalne produkty o znakomitych właściwościach mrozoodpornych. Stąd też sprawdzą się nie tylko we wnętrzach budynku, ale również na zewnątrz. Dodatkowo wylewka cementowa może być stosowana jako podkład stropów oraz schodów. Natomiast wylewka betonowa wykorzystywana jest w celu wyrównania, wygładzenia oraz zaizolowania powierzchni. Używa się jej jako podkład pod podłogi, deski tarasowe, chodniki czy ścieżki. Z wylewki betonowej można skorzystać także w przypadku wyrównywania stropów.

Wylewka samopoziomująca – co to takiego?

Wylewka samopoziomująca jest to mieszanka wykonywana na bazie cementu lub anhydrytu. Pozwala na szybkie, proste i bezproblemowe wyrównanie podłoża oraz wygładzenie go. Masa, podczas wylewania jej na podłoże, samodzielnie je wyrównuje – nie są potrzebne żadne dodatkowe prace czy poprawki. Dużym atutem wylewek samopoziomujących jest ich odporność na pękanie, a także szybki czas schnięcia.

Jeśli natomiast szukasz produktów niezbędnych do budowy ścian i murów, koniecznie sprawdź nasze zaprawy murarskie. Życzymy udanych zakupów!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz