Zaprawy murarskie - ADAMEX

Zaprawy murarskie

Zaprawa murarska jest mieszaniną piasku, cementu, wapna, a także składników mineralnych i specjalnych dodatków, nadające jej odpowiednich właściwości. Są to zarówno produkty gotowe do użycia, jak i zaprawy, które należy połączyć do wodą. Zaprawy murarskie stosowane są do wznoszenia ścian murowanych zewnętrznych oraz wewnętrznych, a także słupów z betonu komórkowego. Mają one właściwości mrozoodporne, a także wodoodporne. Dodatkowo ich skład zapobiega powstawaniu szczelin termicznych pomiędzy spoinami. Gdy przechodzą w stan stały, solidnie i stabilnie spajają elementy, tworząc ścianę czy też mur.

Gotowe zaprawy murarskie

Gotowe zaprawy murarskie to nowoczesne produkty, które umożliwiają szybką, wygodną i skuteczną aplikację. Są natychmiast gotowe do użycia – nie trzeba rozrabiać ich z wodą. Dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzisz naprawdę sporo czasu. Aplikacja gotowej zaprawy murarskiej skraca czas pracy o nawet 50% w stosunku do tradycyjnych metod murarskich.

A jeśli szukasz innych zapraw, koniecznie sprawdź nasze zaprawy gipsowe, zaprawy budowlane oraz dodatki do zapraw budowlanych.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz