Zaprawy murarskie

Zaprawy budowlane łączą różne materiały. Dzięki nim zbudujesz trwały mur. Są to spoiwa które tworzą trwałe połączenia. Zaprawy budowlane to podstawowy produkt na budowie. 

 Stanowią połączenie wapna, cementu i innych domieszek, które wzbogacają ich właściwości. 

Aktywne filtry

26,83 zł
Produkt dostępny

Poliuretanowa zaprawa murarska Expert Line Professional przeznaczona jest do wznoszenia murów (zarówno ścian nośnych jak i działowych) z cienkimi spoinami wykonanych z pustaków ceramicznych szlifowanych, bloczków z autoklawizowanego betonu komórkowego oraz bloczków silikatowych. Zaprawa ta występuje w postaci piany poliuretanowej w stalowym pojemniku o pojemności 1000 ml. Produkt znajduje zastosowanie uniwersalne tj. do wznoszenia ścian nośnych i działowych z ceramiki, betonu komórkowego lub silikatów, murowanie przy pomocy poliuretanowej zaprawy murarskiej jest bardzo szybkie i proste - zapewnia skrócenie czasu robót nawet o 50% w stosunku do tradycyjnych metod murarskich.
Jego najważniejsze właściwości które warto wziąć pod uwagę to przede wszystkim: prowadzenie prac w ujemnych temeperaturach dzięki zastosowaniu produktu, eliminuje liniowe mostki termiczne dzięki doskonałym właściwościom termoizolacyjnym, spoiny po utwardzeniu są mrozo- i wodoodporne, wysoka wydajność.

8,05 zł
Produkt dostępny

Stosowana do wznoszeniu murów wewnętrznych i zewnętrznych z elementów drobno i średniowymiarowych ceramicznych, betonowych, gazobetonowych, silikatowych, kamiennych przy grubości spoiny - powyżej 8 mm.

ZUŻYCIE ZAPRAWY
Średnie zużycie wynosi około 25 kg (1 worek) na 0,5-0,7m2 muru grubości 1/2 cegły przy użyciu cegły pełnej, przy założeniu grubości spoiny do ok. 15 mm.

15,37 zł
Produkt dostępny

Zaprawa murarska SOLBET 0.1
Zaprawa murarska wykorzystywana do betonu komórkowego. Zaprawa jest mrozoodporna oraz wodoodporna a jej skład zapobiega powstawaniu szczelin termicznych pomiędzy spoinami.

Właściwości:
Na 25kg zaprawy powinno się użyć od 5,75 litrów wody
Maksymalna grubość spoiny 3mm
Czas zachowania właściwości roboczych: 2h
Wytrzymałość na ściskanie Klasa m5
Zużycie wynosi około 4,5kg suchej masy na 1m2 muru