Dodatki , domieszki do zapraw budowlanych  ADAMEX

Dodatki do zapraw budowlanych

Dodatki do zapraw budowlanych wzbogacają właściwości wybranych mieszanek. Plastyfikatory uplastycznią beton, poprawią jego wytrzymałość oraz urabialność i ciekłość. 

Produkty typu Betomróz natomiast na kontynuowanie prac przy ujemnych temperaturach. 

Dodatki do zapraw budowlanych pozwalają na modyfikowanie właściwości i dopasowywanie ich do indywidualnych potrzeb. Na przykład plastyfikatory umożliwiają zmianę lub poprawę właściwości zapraw murarskich, a także betonu. Są one bardzo często stosowane na budowach, jak również podczas remontów. Ich zadaniem jej poprawienie elastyczności, jak i urabialności masy, dzięki czemu zyskuje ona jeszcze lepszy poziom odporności na działanie wody oraz bardzo wysokich i bardzo niskich temperatur.

Wapno w płynie – czym się charakteryzuje?

Wapno w płynie to bardzo funkcjonalny produkt, który można rozprowadzić na powierzchni bez konieczności wcześniejszego przygotowania. Wyróżnia się znakomitą przyczepnością, a przy tym zapobiega rozwarstwianiu się i zapewnia dobrą spoistość. Wapno w płynie jest mrozoodporne oraz wodoodporne. Dodatkowo zwiększa jednorodność gotowej zaprawy, jej plastyczność, a także umożliwia wydłużenie urabialności zaprawy do 8 godzin. Co więcej, pozwala na prowadzenie prac murarskich w obniżonych temperaturach.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz