Narożniki aluminiowe wykończeniowe - Narożniki PCV do łuków - ADAMEX

Narożniki

Narożniki aluminiowe

Narożniki aluminiowe służą do wzmacniania krawędzi ścian, a także krawędzi drzwi i okien oraz konstrukcji ścian wykonanych z płyt gipsowo-kartonowych, a więc miejsc, które są najbardziej narażone na uszkodzenia. Zapewniają trwałe, solidne, a także równe oraz estetyczne wykończenie powierzchni. Niestety, bez narożników aluminiowych brzegi są nietrwałe i bardzo szybko zaczynają się niszczyć.

Narożnik aluminiowy to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj narożników. Oprócz tego, że jest bardzo solidny i stabilny, zapewnia także znakomitą odporność na korozję. Aluminiowe narożniki sprawdzą się zatem także w pomieszczeniach, w których panuje wysoka wilgotność. Dodatkowo są one bardzo elastyczne, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do swoich potrzeb. Wśród narożników aluminiowych znajdziesz m.in. narożniki perforowane, rozwarte, a także wykończeniowe.

Jeśli szukasz innych rodzajów profili i akcesoriów, sprawdź naszą bogatą ofertę profili oraz akcesoriów do profili. Życzymy udanych zakupów!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz