Akcesoria do profili

Akcesoria do profili

Aktywne filtry

1,71 zł
Produkt dostępny

Wieszak płaski ES 60 jest niezbędny do wykonywania konstrukcji z płyt gipsowo-kartonowych, podczas montażu podwieszanych sufitów. Wieszak ES w rozmiarze 60/250 oznacza, że szerokość to 60 mm, a długość 250 mm. Służy do mocowania profili aluminiowych, lecz sprawdzi się również przy montażu łat drewnianych do konstrukcji sufitów na poddaszu. Wieszak został wykonany z ocynkowanej stali, przez co jest odporny na korodowanie. Przeznaczony głównie do profilu CD 60. Wieszaki montuje się prostopadle do profilów konstrukcyjnych.

1,06 zł
Produkt dostępny

Wieszak płaski ES 60 jest niezbędny do wykonywania konstrukcji z płyt gipsowo-kartonowych, podczas montażu podwieszanych sufitów. Wieszak ES w rozmiarze 60/225 oznacza, że szerokość to 60 mm, a długość 225 mm. Służy do mocowania profili aluminiowych, lecz sprawdzi się również przy montażu łat drewnianych do konstrukcji sufitów na poddaszu. Wieszak został wykonany z ocynkowanej stali, przez co jest odporny na korodowanie. Przeznaczony głównie do profilu CD 60. Wieszaki montuje się prostopadle do profilów konstrukcyjnych.

1,22 zł
Produkt dostępny

Wieszak płaski ES 60 jest niezbędny do wykonywania konstrukcji z płyt gipsowo-kartonowych, podczas montażu podwieszanych sufitów. Wieszak ES w rozmiarze 60/200 oznacza, że szerokość to 60 mm, a długość 200 mm. Służy do mocowania profili aluminiowych, lecz sprawdzi się również przy montażu łat drewnianych do konstrukcji sufitów na poddaszu. Wieszak został wykonany z ocynkowanej stali, przez co jest odporny na korodowanie. Przeznaczony głównie do profilu CD 60. Wieszaki montuje się prostopadle do profilów konstrukcyjnych.

0,98 zł
Produkt dostępny

Wieszak płaski ES 60/175 jest niezbędny do wykonywania konstrukcji z płyt gipsowo-kartonowych, podczas montażu podwieszanych sufitów. Wieszak ES w rozmiarze 60/250 oznacza, że szerokość to 60 mm, a długość 175 mm. Służy do mocowania profili aluminiowych, lecz sprawdzi się również przy montażu łat drewnianych do konstrukcji sufitów na poddaszu. Wieszak został wykonany z ocynkowanej stali, przez co jest odporny na korodowanie. Przeznaczony głównie do profili o symbolu 60. Wieszaki montuje się prostopadle do profilów konstrukcyjnych.

0,89 zł
Produkt dostępny

Wieszak płaski ES 60 jest niezbędny do wykonywania konstrukcji z płyt gipsowo-kartonowych, podczas montażu podwieszanych sufitów. Poza sufitami wieszaki mają również zastosowanie w suchej zabudowie g-k oraz przy montowaniu skosów dachowych. Wieszak ES w rozmiarze 60/150 oznacza, że szerokość to 60 mm, a długość 150 mm. Służy do mocowania profili aluminiowych, lecz sprawdzi się również przy montażu łat drewnianych do konstrukcji sufitów na poddaszu. Wieszak został wykonany z ocynkowanej stali, przez co jest odporny na korodowanie. Przeznaczony głównie do profili o symbolu 60. Wieszaki montuje się prostopadle do profilów konstrukcyjnych.

0,65 zł
Produkt dostępny

Wieszak płaski ES60/125 to niezbędny element konstrukcyjny, który znajduje swoje zastosowanie przy montażu sufitów podwieszanych. Zastosowanie przedstawionego produktu umożliwia precyzyjne zawieszenie płyty g-k na odpowiedniej wysokości. Wieszak ES60/125 cieszy się wysoką jakością, ponieważ został wykonany z ocynkowanej stali, przec co jest odporny na korozję. Płaski wieszak to snakomity sposób na wyrównanie dachu.

0,57 zł
Produkt dostępny

Wieszak płaski ES60/75 to niezbędny element konstrukcyjny, który znajduje swoje zastosowanie przy montażu sufitów podwieszanych. Zastosowanie przedstawionego produktu umożliwia precyzyjne zawieszenie płyty g-k na odpowiedniej wysokości. Wieszak ES60/75 cieszy się wysoką jakością, ponieważ został wykonany z ocynkowanej stali, przec co jest odporny na obciążenia i korozję. Płaski wieszak to snakomity sposób na wyrównanie dachu.