Folie izolacyjne

Folie izolacyjne

Aktywne filtry

2,36 zł
Produkt dostępny

Paroizolacyjna folia aluminiowa STROTEX to produkt firmy FOLIAREX, czyli lidera w swojej branży. Produkt ten, dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów, udało się stworzyć produkt, który odbija promienie słoneczne i zapobiega stratom ciepła.Co więcej, żywając najlepszych materiałów, folia STROTEX jest swoistą barierą izolacyjną dla pary wodnej oraz wiatru. Wysoka funkcjonalność sprawia, że produkt ten jest idealny do pomieszczeń mieszkalnych na poddaszach. Folia jest w kolorze srebrnym, metalizowana wykonana z aluminium. Przeznaczona jest do dachów wentylowanych i niewentylowanych.

153,66 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Folia kubełkowa to gruba, tłoczona folia budowlana produkowana z polietylenu o dużej gęstości (PEHD), a swoją nazwę zawdzięcza specjalnie ukształtowanym „kubełkom”. Materiał ten starzeje się bardzo powoli, jest odporny na wodę dzięki temu nie gnije, nie rozwijają się na nim grzyby ani bakterie. Jest także obojętny na większość związków chemicznych występujących w gruncie. Ponadto folii tłoczonych z HDPE nie zniszczą gryzonie czy korzenie roślin.

125,93 zł
Produkt dostępny

Folia izolująca ściany i fundamenty od gruntu. Dzięki specjalistycznemu kształtowi folia umożliwia odprowadzanie wody i pary wodnej z obszaru między murem, a folią. Użycie foli kubełkowej jako izolatora zabezpiecza elementy konstrukcyjne budynku przed nadmiernym zwilgoceniem.
Folię kubełkową stosuje się przede wszystkim jako przeciwwilgociową izolację fundamentów, jednak z powodzeniem może być także wykorzystana w systemach tarasowych, stropowych, dachach odwróconych oraz w budownictwie inżynieryjnym (zbiorniki, wiadukty, tunele, drogi, przepusty).Dzięki swoim właściwościom mechanicznym i chemicznym oraz przystępnej cenie folia kubełkowa może pełnić w tych zastosowaniach funkcje izolacyjne, ochronne, separacyjne i drenażowe.
Wymiary rolki: 1,5x20 m
Kolor: czarny

77,24 zł
Produkt dostępny

Folia kubełkowa jest produktem przydatnym w budownictwie. Sprawdzi się na etapie wykonywania części podziemnej. Możesz użyć go do osłony fundamentów. Wyjątkowa konstrukcja ochroni je nie tylko przed wodą. Jest także odporna na środki chemiczne. Zabezpieczy fundament nawet przed poruszającymi się masami ziemi. Szczególnie ważne będzie to przy zasypywaniu fundamentów. Folia kubełkowa jest wykonana z polietylenu o wysokiej gęstości. Ten materiał jest także odporny na pęknięcie. Po zużyciu można go w całości poddać recyklingowi. Rolki folii mają szerokość półtora metra.