Taśmy, narożniki uszczelniające zewnętrzne i wewnętrzne - ADAMEX

Taśmy uszczelniające

Taśma uszczelniająca to produkt, który znajduje zastosowanie nie tylko podczas prac budowlanych czy remontowych do wykonywania izolacji przeciwwodnej, ale również w domu czy ogrodzie. Jej zadaniem jest zabezpieczanie i uszczelnianie styków oraz połączeń wykonanych z metalu, tworzyw sztucznych, a nawet drewna. Co więcej, z pomocą taśmy można uszczelnić powłokę pod płytkami ceramicznymi. Taśmy uszczelniające samoprzylepne zapewniają rewelacyjną przyczepność, w szczególności do gipsu, betonu, tynku oraz szkła. Można użyć ich także do mocowania folii dachowej, jak również do naprawy rynien, przeciekającego dachu oraz rur.

Poznaj naszą ofertę taśm uszczelniających

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór taśm uszczelniających i innych produktów do wykonania izolacji i naprawy dachów. Są to m.in. klasyczne taśmy uszczelniające samoprzylepne, które wykorzystuje się do wykonania wzmocnień kątowych, obróbek i spękań oraz do zachowania ciągłości izolacji przy połączeniach z różnymi materiałami. Bardzo ciekawym produktem jest także narożnik uszczelniający. To materiał o wysokiej elastyczności, wodoszczelny, obustronnie w całości wzmocniony włókniną poliestrową, który można stosować wewnątrz i na zewnątrz.

Jeśli szukasz innych produktów do wykonania skutecznej i bezpiecznej izolacji przeciwwodnej, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą folii izolacyjnych, a także środków do uszczelniania przeciw wilgoci.

Aktywne filtry

14,50 zł
Produkt dostępny

WŁÓKNINA WZMACNIAJĄCA ALSAN VOILE FLASHING
Taśma wzmacniająca ALSAN® VOILE FLASHING jest wklejana na żywicę ALSAN® FLASHING lub ALSAN® FLASHING JARDIN. Żywice rozprowadzamy przy pomocy pędzla lub wałka na odpowiednio przygotowane podłoże. Po wklejeniu taśmy i lekkim przeschnięciu można przystąpić do ułożenia pierwszej warstwy systemu ALSAN® FLASHING lub ALSAN® FLASHING JARDIN.
ZALETY
Nasiąkliwa
Praktyczne zastosowanie w postaci rolki
Przeznaczenie
Przeznaczona do wykonania wzmocnień kątowych, obróbek i spękań oraz do zachowania ciągłości izolacji przy połączeniach z różnymi materiałami w ramach systemów ALSAN
Waga: 120 g/m2
Grubość: 1,00 mm
Cena z 1 mb