Wyciskacze do silikonu, do masy i pistolety do kleju - ADAMEX

Wyciskacze i pistolety

W ofercie naszego sklepu dostępne są wysokiej jakości wyciskacze do kleju. Przy ich pomocy można skutecznie wyciskać i aplikować kleje uszczelniające w różnych, nawet trudno dostępnych miejscach. Nasz asortyment jest bardzo szeroki, więc każdy znajdzie w nim pistolety i wyciskacze dopasowane do różnych preparatów oraz zróżnicowanych zastosowań, potrzeb i wymagań.

Wyciskacze i pistolety do kleju - najważniejsze atuty

Przede wszystkim, oferowane przez nas wyciskacze do silikonu i innych materiałów, umożliwiają bardzo precyzyjne nakładanie preparatów. Specjalnie zaprojektowane tubki pozwalają na dozowanie odpowiedniej porcji produktu, zachowując resztę i oszczędzając ją do innych zadań. Przy pomocy naszych wyciskaczy można bezproblemowo dozować silikony i akryle.

Dlaczego warto sięgać po wyciskacze do kleju?

Przy pomocy wyciskaczy można dozować różnego rodzaju piany i kleje. Produkty te są bardzo trwałe i odporne na działanie środków chemicznych. Obsługuje się je bardzo łatwo, a dzięki dużej precyzji pozwalają na bezproblemowe wykonywanie różnych prac budowlanych, remontowych, a nawet produkcyjnych.

Aktywne filtry

55,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Lekki, stalowy wyciskacz do mas gęstych posiada wygodny i ergonomiczny uchwyt, który znacząco ułatwia pracę. Urządzenie pozwala na skuteczne aplikowanie gęstych mas np. klejów, uszczelniaczy, smarów itp. substancji z typowych pojemników 300 ml. Produkt został zaopatrzony w specjalny system podwójnego prowadzenia tłoka, który znacząco wzmacnia całą konstrukcję. Zwiększa to siłę nacisku i skuteczność aplikacji, co jest szczególnie ważne przy wyciskaniu gęstych, kleistych substancji.

179,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pistolet do piany montażowej przeznaczony do precyzyjnego dozowania preparatu w celu uszczelnienia, ocieplenia lub montowania okien i drzwi.
Idealnie sprawdza się w trudno dostępnych miejscach, ponieważ jego końcówka jest ruchoma i odchyla się aż do 30 stopni.
Materiały wysokiej jakości wpływają na komfort i przyjemność wykonywanej pracy. Urządzenie posiada ergonomiczny uchwyt, który sprawia, że pistolet pewniej leży w dłoni, która przy okazji mniej się męczy.
Cały korpus pokryty został teflonem.
Zaletami są:
-System zapobiegający zasychaniu piany
-całkowite opróżnianie pojemnika z pianą
-regulacja natężenia strumienia
-miedziana dysza i igła pokryta teflonem
-Pokrętło regulacji przepływu, umożliwia ponowne użycie zamocowanego pojemnika z pianką po 30 dniach bez konieczności czyszczenia.