Wyciskacze do silikonu, do masy i pistolety do kleju - ADAMEX

Wyciskacze i pistolety

W ofercie naszego sklepu dostępne są wysokiej jakości wyciskacze do kleju. Przy ich pomocy można skutecznie wyciskać i aplikować kleje uszczelniające w różnych, nawet trudno dostępnych miejscach. Nasz asortyment jest bardzo szeroki, więc każdy znajdzie w nim pistolety i wyciskacze dopasowane do różnych preparatów oraz zróżnicowanych zastosowań, potrzeb i wymagań.

Wyciskacze i pistolety do kleju - najważniejsze atuty

Przede wszystkim, oferowane przez nas wyciskacze do silikonu i innych materiałów, umożliwiają bardzo precyzyjne nakładanie preparatów. Specjalnie zaprojektowane tubki pozwalają na dozowanie odpowiedniej porcji produktu, zachowując resztę i oszczędzając ją do innych zadań. Przy pomocy naszych wyciskaczy można bezproblemowo dozować silikony i akryle.

Dlaczego warto sięgać po wyciskacze do kleju?

Przy pomocy wyciskaczy można dozować różnego rodzaju piany i kleje. Produkty te są bardzo trwałe i odporne na działanie środków chemicznych. Obsługuje się je bardzo łatwo, a dzięki dużej precyzji pozwalają na bezproblemowe wykonywanie różnych prac budowlanych, remontowych, a nawet produkcyjnych.

Aktywne filtry

60,15 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Wyciskacz do mas w tubach. Przeznaczony jest do wyciskania tub silikonem, akrylem itp. o wysokości 225mm. Aluminiowy korpus, aluminiowa, ergonomicznie wyprofilowana rękojeść, stalowe ramię spustowe, mocny mechanizm oporowy.

83,73 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pistolet do pianki montażowej model 1201-21. W tym pistolecie zastosowano mosiężną dysze, dzieki której aplikacja pianki jest niezwykle precyzyjna. Strumień pianki możemy regulować za pomoca pokrętła znajdującego się w tylnej części pistoletu. Wyprofilowana rękojeść wykonana z tworzywa stucznego, zapewnia użytkownikowi pewny chwyt podczas pracy. Teflonowa głowica oraz kulka, zapewnia szczelne i bezpieczne połaczenie pistoletu z puszką piany.

32,51 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Do stosowania z zasobnikami 300 ml, stalowy tłok i obracane łożysko, trwała, wzmocniona konstrukcja korpusu, doskonale spasowany mechanizm spustu, okrągły przekrój tłoka, szpilka do udrażniania, ergonomiczna aluminiowa rękojeść

46,33 zł
Produkt dostępny

Wyciskacz do mas uszczelniających, pozwala na użycie zarówno mas w workach jak i tych stosowanych luzem. Pojemna tuba wykonana została z aluminium co pozwala na szybkie wyczyszczenie narzędzia po skończonej pracy. Uchwyt i spust wyciskacza malowany proszkowo, co zapobiega zdzieraniu się powłoki farby przy kontakcie z wodą.
Dane Techniczne:
Aluminiowa tuba o grubości 0,8mm
Trzpień pokryty cynkiem
Pojemność tuby: do 600ml

40,64 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Wyciskacz ramowy do tub model 1201-04 z obrotową tubą. Za jego pomocą wyciśniemy wszelkiego rodzaju kleje silikony czy masy. Przeznaczony do pojemności tub do 330ml. Obrotowa tuba daje nam możliwość pracy nawet w trudno dostępnych miejscach.
Cechy:
Blokada tłoka
Trzpień 7,9mm
Obrotowa tuba
Żelazny spust
Siła nacisku tłoka: 3000N

62,59 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pistolet do pianki montażowej model 1201-21. W tym pistolecie zastosowano mosiężną dysze, dzieki której aplikacja pianki jest niezwykle precyzyjna. Strumień pianki możemy regulować za pomoca pokrętła znajdującego się w tylnej części pistoletu. Wyprofilowana rękojeść wykonana z tworzywa stucznego, zapewnia użytkownikowi pewny chwyt podczas pracy. Aluminiowa głowica oraz kulka ze stali nierdzewnej, zapewnia szczelne i bezpieczne połaczenie pistoletu z puszką piany.

44,72 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Lekki, stalowy wyciskacz do mas gęstych posiada wygodny i ergonomiczny uchwyt, który znacząco ułatwia pracę. Urządzenie pozwala na skuteczne aplikowanie gęstych mas np. klejów, uszczelniaczy, smarów itp. substancji z typowych pojemników 300 ml. Produkt został zaopatrzony w specjalny system podwójnego prowadzenia tłoka, który znacząco wzmacnia całą konstrukcję. Zwiększa to siłę nacisku i skuteczność aplikacji, co jest szczególnie ważne przy wyciskaniu gęstych, kleistych substancji.

146,33 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pistolet do piany montażowej przeznaczony do precyzyjnego dozowania preparatu w celu uszczelnienia, ocieplenia lub montowania okien i drzwi.
Idealnie sprawdza się w trudno dostępnych miejscach, ponieważ jego końcówka jest ruchoma i odchyla się aż do 30 stopni.
Materiały wysokiej jakości wpływają na komfort i przyjemność wykonywanej pracy. Urządzenie posiada ergonomiczny uchwyt, który sprawia, że pistolet pewniej leży w dłoni, która przy okazji mniej się męczy.
Cały korpus pokryty został teflonem.
Zaletami są:
-System zapobiegający zasychaniu piany
-całkowite opróżnianie pojemnika z pianą
-regulacja natężenia strumienia
-miedziana dysza i igła pokryta teflonem
-Pokrętło regulacji przepływu, umożliwia ponowne użycie zamocowanego pojemnika z pianką po 30 dniach bez konieczności czyszczenia.