ZAPRAWA KLEJOWA ADESILEX P9 SZARY 25kg

ZAPRAWA KLEJOWA ADESILEX P9 SZARY 25kg

Klej ADESILEX P9 jest przeznaczony do stosowania na podłożach narażonych na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz intensywne użytkowanie. Posiada podwyższone parametry i zmniejszony spływ oraz wydłużony czas użytku. Może być stosowany do płytek ceramicznych oraz kamienia naturalnego.

Zaprawy klejowe możemy kłaść na strukturę suchą lub lekko wilgotną. Zaprawy klejowe nadają się także do wyrównywania nierówności. Przed nałożeniem zaprawy klejowej koniecznie należy połączyć ją z wodą.

35,76 zł
1 - 2 dni robocze
 Ostatnie sztuki w magazynie
 

Bezpieczne zakupy - zapłać przy odbiorze!

 

Akceptujemy płatność kartą w sklepach stacjonarnych

 

Odbiór osobisty / transport ADAMEX (tylko gotówka)

 

InPost Paczkomaty / kurier DPD

Opis

ZAPRAWA KLEJOWA ADESILEX P9 SZARY 25KG

Zaprawy klejowe przeznaczone do płytek sprzedawane są w postaci suchych mieszanek gotowych do używania po wymieszaniu z wodą. Kluczowymi półproduktami zapraw klejowych są baza cementowa niewielkie kruszywo, jakim z reguły jest piach kwarcowy. Powyższe składniki stanowią zwykle ponad 90% zawartości zaprawy. 

Klej czy zaprawa - najczęściej stosujemy te nazwy wymiennie, pomimo tego że między klejem a  zaprawą klejową jest wyraźna różnica. Zaprawy klejowe to suche mieszanki, gdzie istotnym składnikiem jest cement. W klejach natomiast kluczowym spoiwem są syntetyczne żywice czasami pomieszane z cementem.

Zaprawy klejowe możemy kłaść na strukturę suchą lub lekko wilgotną. Zaprawy klejowe nadają się także do wyrównywania nierówności. Przed nałożeniem zaprawy klejowej koniecznie należy połączyć ją z wodą.

Właściwości:

  •  Czas użytkowania: ok. 8h
  •  Czas schnięcia otwartego: ok. 30min
  •  Spoinowanie: na ścianach 4-8h a na podłogach 24h
  •  Zużycie: 2-5kg/m2
  •  Kolor: szary

Opakowanie: worek 25kg

Opis

Mapei
G-NAR000005
Nowy produkt
2020-01-20

Zobacz także