PANEL DĄB DI TREVI AC5 8mm op.2,397   4v 4917 SWISS KRONO

PANEL DĄB DI TREVI AC5 8mm op.2,397 4v 4917 SWISS KRONO

Panele podłogowe, które reprezentuje PANEL DĄB DI TREVI to w ostatnich latach numer jeden, co do podłóg, pośród Polaków. Skąd popularność tego materiału?. Po pierwsze koszt -  ceny paneli zaczynają się w tej chwili od kilkunastu złotych!

UWAGA:

Zdjęcia mogą nie ukazywać faktycznego koloru produktu, służą one jako wzór

W naszym sklepie podajemy tylko realne ceny! Sprzedajemy panele wyłącznie w pełnych opakowaniach, dlatego też widzisz cenę za opakowanie, a nie za metr!

97,24 zł
1 - 2 dni robocze
 Ostatnie sztuki w magazynie
 

Bezpieczne zakupy - zapłać przy odbiorze!

 

Akceptujemy płatność kartą w sklepach stacjonarnych

 

Odbiór osobisty / transport ADAMEX (tylko gotówka)

 

InPost Paczkomaty / kurier DPD

Opis

Panele podłogowe, które reprezentuje PANEL DĄB DI TREVI to w ostatnich latach numer jeden, co do podłóg, pośród Polaków. Skąd popularność tego materiału?. Po pierwsze koszt -  ceny paneli zaczynają się w tej chwili od kilkunastu złotych! Po drugie gama wzorów - z setek będących w sklepach modeli paneli podłogowych, prawie każdy może wyselekcjonować coś dla dla swoich potrzeb.

Dostępne są modele gładkie względnie tłoczone, o strukturze i rysunku drewna względnie w zwariowanych rysunkach. Możemy znaleźć panele z fugą - udające pojedyncze deski bądź takie, które ułożą się w gładką taflę na powierzchni podłóg. Oprócz tego producenci prezentują panele o różnorodnych klasach ścieralności, z tego powodu możemy dostosować je do naszych pokoi.

Po trzecie i najważniejsze - łatwość montażu. Możemy na własną rękę ułożyć je w krótkim czasie bez stosowania fachowych narzędzi, to rzeczywiście proste! Wciąż myślicie czy będą one odpowiednim wyborem? Odpowiedź jest łatwa: TAK! 

Panel Di Trevi - eadamex.pl

Opis

Swiss Krono
G-PAN000061
Nowy produkt
2021-12-02
Opis
Grubość (w mm)
8
Klasa ścieralności
AC5
Liczba m2 w opakowaniu
2,397

Zobacz także