TYNK GIPSOWY MASZYNOWY LEKKI 30KG SOLBET SA-CB 6.3 ROTOR

TYNK GIPSOWY MASZYNOWY LEKKI 30KG SOLBET SA-CB 6.3 ROTOR

Tynk gipsowy lekki przeznaczony jest do wykonywania tynków jednowarstwowych wewnątrz budynków metodą zarówno mechaniczną, jak i ręczną.
Zaprawa może być również używana jako podłoże pod gładzie gipsowe, wapienne lub cementowe.

Tynk gipsowy lekki sprawdzi się na wszystkich mineralnych podłożach, takich jak: bloczki z betonu komórkowego, cegły i pustaki ceramiczne, silikaty, beton oraz stare i mocne tynki cementowo-wapienne, wolne od substancji obniżających przyczepność, takich jak tłuszcze, bitumy i pyły.

16,18 zł
 Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627
 

Bezpieczne zakupy - zapłać przy odbiorze!

 

Akceptujemy płatność kartą w sklepach stacjonarnych

 

Odbiór osobisty / transport ADAMEX (tylko gotówka)

 

InPost Paczkomaty / kurier DPD

Opis

TYNK GIPSOWY MASZYNOWY LEKKI 30KG SOLBET SA-CB 6.3 ROTOR

Tynki gipsowe maszynowe da się nakładać na różnych podłożach, a w szczególności na takich jak: gazobeton, pustaki ceramiczne tudzież nakładania w środku budynku w trakcie prac wykończeniowych. Co ważne, do wykończenia ściany bądź sufitu wystarcza jedna powłoka tynku (najmniejsza grubość tynku to 8 mm, a maksymalna 50 mm) 

Docieranie tynku gipsowego jest bardzo łatwe. Gąbkę zwilż wodą, a jej nadwyżkę odciśnij. Tynk zacieraj kolistymi ruchami, lub „ósemkami”, delikatnie przyciskając pacę do powierzchni ściany. 

Przy tynku maszynowym nie jest konieczne nakładanie gładzi. Jeśli jednak inwestor spodziewa się idealnie gładkich ścian, po których przeciągając palcami nie wyczuwa się ziaren tynku, stosowanie gładzi być może okazać się konieczne.  

Opis

SOLBET
G-TYN000014
Nowy produkt

Zobacz także