Kleje do tapet

Kleje do tapet

Aktywne filtry

21,30 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Preparat ten jest skondensowanym, dzięki czemu bardzo wydajnym, środkiem, za pomocą którego usuniesz stare tapety i farby klejowe. Preparat doskonale wsiąka w materiał każdego rodzaju tapety, pozostając jednocześnie bezpiecznym dla ściany. Produkt należy rozcieńczać w zimnej wodzie, według proporcji wskazanych przesz producenta.

29,19 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pierwszy klej Metylan w postaci płynnego koncentratu, przeznaczony do klejenia wszystkich rodzajów tapet, jest łatwy i szybki w użyciu – gotowy w 2 minuty, jest prosty w przygotowaniu ( bez ryzyka powstania grudek). Produkt posiada dużą siłę klejenia oraz wydajność. Polecany również do klejenia dekoracji papierowych oraz tapet na małych powierzchniach- łatwo się dozuje.

22,44 zł
Ostatnie sztuki w magazynie


Klej do tapet Spezial 200 g, marki Metylan.

Jest to wysokiej jakości klej do tapet o najwyższej sile klejenia. Klej Spezial jest bezpieczny w użyciu dlatego, że jest obojętny chemicznie. Charakteryzuje go bardzo duża wydajność, aż do 26 m2 oraz doskonała przyczepność początkowa, zarówno na świeżym jak i suchym tynku.
Klej przeznaczony jest do klejenia grubych i ciężkich tapet papierowych, tapet winylowych, strukturalnych, akrylowych, jedwabnych, tekstylnych, tłoczonych oraz tapet typu raufaza.

16,59 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627


Klej do tapet Normal 125 g, marki Metylan.

Jest to wysokiej jakości klej do tapet o najwyższej sile klejenia. Klej Normal jest bezpieczny w użyciu dlatego, że jest obojętny chemicznie. Charakteryzuje go bardzo duża wydajność, aż do 50 m2 oraz duża przyczepność.
Klej szczególnie polecany jest do klejenia grubych i cienkich tapet papierowych. Idealnie nadaje się również do gruntowania ścian przed tapetowaniem.

22,44 zł
Produkt dostępny

Klej
Metylan Direct
przygotowany został z użyciem specjalnej substancji zabezpieczającej go przed rozpryskiwaniem – dzięki czemu podczas aplikacji, ubrania oraz pomieszczenie mogą pozostać czyste. Klej wyróżnia się bardzo dobrą przyczepnością już od pierwszych minut po nałożeniu – przez co tapeta będzie się solidnie trzymać ściany. Produkt można stosować w przypadku nałożenia tapety flizelinowej, również winylowej bądź tłoczonej.

9,76 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

WALLFIX ULTRA to wysokiej jakości klej, o konsystencji pasty, gotowy do użycia, przeznaczony do wszystkich rodzajów tapet o gramaturze do 350 g/m2.o podłożu papierowym, flizelinowym, tekstylnym, oraz fototapet, tapet z włókna szkalnego itd. Zapewnia profesjonalne przyklejanie tapet, którego nie są w stanie zagwarantować kleje proszkowe.

Właściwości:
-łatwy w użyciu
-bardzo dobra przyczepność początkowa
-łatwość korygowania (pasowania wzoru)
-doskonały do maszyny

Wydajność: 1 kg kleju na 5-7 m2 zależności od chłonności podłoża jak i również od rodzaju tapety i podłoża