Klamki do drzwi wewnętrznych, pokojowych - Klamki z zamkiem - ADAMEX

Klamki

Zakupiłeś drzwi i zastanawiasz się jaką klamkę do nich wybrać? Wydawać by się mogło, że wybór klamki do drzwi to błahostka, jednak nic bardziej mylnego. Klamka musi być funkcjonalna, a do tego estetyczna. Poniżej dowiesz się, o czym pamiętać przy wyborze klamek.

Jaką klamkę do drzwi wybrać?

Na początku należy się zastanowić, do jakich drzwi potrzebujemy klamki. Jest to istotne, ponieważ innego wybiera się innego rodzaju klamki do drzwi wewnętrznych, a inne do tych łączących pomieszczenia w domu. Klamka do drzwi wewnętrznych powinna być wyposażona w solidny zamek, tak by zapobiec ewentualnym włamaniom. Warto dokupić dodatkową wkładkę, by wyposażyć drzwi w dwa zamki, gwarantując sobie jeszcze większe bezpieczeństwo. 

Również w przypadku łazienki wartą uwagi jest klamka z zamkiem. Zapewni ona prywatność podczas kąpieli i zminimalizuje ryzyko przypadkowego wejścia innego domownika. Z kolei w przypadku innych pomieszczeń, takich jak kuchnia, czy pokój, montaż zamków zależy od naszych indywidualnych preferencji.

W jakim wyglądzie kupić klamkę do drzwi?

Warto wybierać klamki dopasowane kolorystycznie do innych elementów w pomieszczeniu, np. żyrandola, czy karnisza. Wybierając tą drugą opcję, czynimy spójny zestaw drzwi i okna. W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór klamki do drzwi pokojowych, jak i do tych zewnętrznych. Można dzięki temu stworzyć dopasowane kompozycje. 

Aktywne filtry

46,50 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Klamka drzwiowa Ambition Argo Chrom posiada estetyczny wygląd, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i wytrzymała na korozję. Wykończona w nowoczesnym kolorze. W czasie jej produkcji zużyto materiały najlepszej dostępnej jakości, co sprawia, że klamka charakteryzuje się duża wytrzymałością na wiele lat.

52,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Klamka drzwiowa LARGO przeznaczona jest do drzwi wewnętrznych. Stop cynku i aluminium, z którego została wykonana gwarantuje trwałość i solidność produktu. Klamka posiada sprężynę powrotną, dzięki czemu po naciśnięciu samoczynnie wraca do pozycji właściwej. Klamki montuje się za pomocą dołączonych śrub lub wkrętów.

44,50 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Czarna klamka drzwiowa Qubik to produkt, który będzie się idealnie prezentował zarówno w klasycznych, jak i w nowoczesnych drzwiach. Długoletnie użytkowanie zapewnia trwała powłoka oraz wytrzymał mechanizm. Klamka bardzo dobrze przylega do drzwi, dzięki precyzyjnemu wykonaniu oraz wysokiej jakości akcesoriom.