Siatki na owady

Aktywne filtry

29,99 zł
Produkt dostępny

Gotowy do użycia aerozol skutecznie odstrasza kuny. Może być stosowany w pomieszczeniach (np. garaże, strychy, piwnice), w pojazdach i na zewnątrz budynków. Przy sprzyjających warunkach pogodowych działa aż do 8 tygodni.
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

23,50 zł
Produkt dostępny

BROS SIATKA NA OKNO z taśmą samoprzylepną zabezpiecza pomieszczenia przed wszelkimi owadami (muchami, komarami, ćmami, oraz owadami pełzającymi).
Mocowanie siatki na rzep zapewnia łatwy i szybki montaż oraz demontaż.
Jeśli po demontażu siatki pozostaną ślady, można je łatwo usunąć naftą kosmetyczną lub benzyną ekstrakcyjną.
Zabrudzoną siatkę można wyprać.
Siatka moze być stosowana na wszystkie rodzaje okien.

29,89 zł
Produkt dostępny

Siatka zabezpieczająca okna dachowe przed owadami (muchami, komarami, osami, ćmami, owadami biegającymi). Specjalna konstrukcja siatki i sposób montażu sprawiają, że może być ona używana do ochrony okien dachowych o różnych rozmiarach i kształtach (dzięki wszyciu elastycznej gumki na brzegach siatki oraz zastosowaniu samoprzylepnych haczyków, które można zamontować w dowolnym miejscu). Wyjątkowo prosty i szybki sposób zakładania siatki daje możliwość łatwego dostępu do klamki okna, celem jego otwarcia lub zamknięcia. Siatka jest wykonana z trwałego, estetycznego materiału, który nie ogranicza dostępu światła do pomieszczenia.

20,50 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Moskitiera Bros wykonana z włókna szklanego koloru czarnego o drobnych oczkach. Moskitiera zapobiega przedostawaniu się owadów biegających i latających do pomieszczenia, jednocześnie umożliwiając pełny i swobodny przepływ powietrza. Ponieważ moskitiera używa rzepów samoprzylepnych jest ona łatwa do montażu i demontażu i można ją stosować wielokrotnie. Moskitiera pasuje do każdego typu okien, a ściaganie jej na zimę nie jest wymagane.

23,50 zł
Produkt dostępny

Moskitiera Bros FX wykonana z włókna szklanego koloru białego o drobnych oczkach. Moskitiera zapobiega przedostawaniu się owadów biegających i latających do pomieszczenia, jednocześnie umożliwiając pełny i swobodny przepływ powietrza. Ponieważ do zawieszenia moskitiery używamy moskitiera samoprzylepnych rzepów jest ona łatwa do montażu i demontażu i można ją stosować wielokrotnie. Moskitiera pasuje do każdego typu okien, a ściaganie jej na zimę nie jest wymagane.

42,50 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Innowacyjna siatka na drzwi, zapewniająca najwyższy stopień ochrony pomieszczenia przed owadami. Składa się z dwóch części, które dzięki wszytym w nie magnesom, rozsuwają się i zasuwają automatycznie podczas przechodzenia przez drzwi. Jest wyjątkowo trwała, odporna na zabrudzenia i uszkodzenia oraz łatwa w montażu.