NARZĘDZIA I ARTYKUŁY

Aktywne filtry

108,62 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Ładowarka SMART DED7038 to produkt dedykowany do ładowania baterii z linii SAS+ALL( DED7032 i DED7034). Baterię 2.0 Ah naładujemy w ciągu 30min., natomiast baterię 4.0 Ah w ciągu 1h. Ładowarka wyposażona jest w wentylator, który studzi akumulator podczas ładowania, chroniąc jego ogniwa przed przegrzaniem. Dodatkowo ładowarka wysposażona jest w diodowy sytem informacji o akumulatorze, oraz pełni funkcję diagnostyczą.

43,08 zł
Produkt dostępny

Zszywacze tapicerskie służą do spinania materiałów z podłożem za pomocą zszywek tapicerskich. Urządzenie idealnie nadaje się do prac dekarskich, tapicerskich, mocowania folii dachowej, reklam i ogłoszeń. Wyposażony w regulację siły wbijania i blokadę rękojeści. Powierzchnia zszywacza pokryta została antykorozyjną chromowaną powłoką.
Do zszywaczy 11Z002 pasują standardowe zszywki o szerokości 11,3mm i grubości 0,7mm którym różni producenci nadają różne symbole np. A, D53, A53... - Możliwość dokupienia osobno na naszych pozostałych aukcjach.
Wymiary kompatybilnych zszywek [mm]:
A - 11,3
B - 0,7
C - od 6 do 14

115,45 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

ZSZYWACZ TAPICERSKI MŁOTKOWY 6-10 mm DEDRA DED11Z004
Zszywacz młotkowy Dedra 11Z004 przeznaczony jest do szybkiego wbijania zszywek o długościach od 6 do 10 mm.
Specyficzna konstrukcja urządzenia umożliwia szybką pracę zszywacza przypominającą wbijanie gwoździ młotkiem.
Zszywacz młotkowy sprawdza się znakomicie przy montażach dużych arkuszy folii izolacyjnych, membran dachowych, wstępnego mocowania pap itp. pracach nie wymagających wielkiej precyzji a raczej szybkości wykonania.
Zszywacz młotkowy możemy obsługiwać jedną ręką co ma duże znaczenie dla bezpieczeństwa podczas pracy na wysokości.

112,20 zł
Produkt dostępny

Stężony środek żrący, głęboko penetrujący. Pozwala utrzymać w czystości podjazdy do posesji, parkingi, hale produkcyjne i inne powierzchnie betonowe, gdzie znajdują się niepożądane tłuste plamy. Przeznaczony jest do usuwania tłustych plam z takich powierzchni jak: kostka brukowa płyty chodnikowe wylewki, posadzki itp. Zastosowanie: do usuwania plam z olejów silnikowych, hydraulicznych do usuwania śladów płynów hamulcowyc do usuwania smarów i tłuszczów spożywczych z powierzchni betonowych Sposób użycia: Preparat nakładać za pomocą pędzla lub szczotki, przy temperaturze otoczenia 15-30anddeg;C. W przypadku silnych zabrudzeń powierzchnię szorować szczotką. W razie konieczności zabieg powtórzyć, za każdym razem spłukując czyszczoną powierzchnię wodą. Zaleca się wykonać próby działania środka na niewielkiej powierzchni. Przed użyciem wstrząsnąć. Wydajność: 4-7mandsup2; z 1 litra, w zależności od stopnia zabrudzenia.

300,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zgrzewarka DEDRA DED7516
Zgrzewarka Dedra z elementem grzejnym o płaskim kształcie płyty. Korpus grzejny tej zgrzewarki jest elektryczny. Wyprodukowano go z niekorodującego stopu aluminium. Ten materiał to dobry przekaźnik ciepła. Użytkownik z łatwością wymieni zarówno mufy, jak i bolce grzejne tej zgrzewarki do rur plastikowych. Nie wolno także zapomnieć o elektronicznej regulacji temperatury i prostej obsłudze. Ta ostatnia umożliwia używanie narzędzia w miejscu wykonywania instalacji. Charakterystyka produktu: Pokrycie zgrzewarki jest trwałe i wysokiej jakości, dzięki czemu resztki tworzywa i zgorzeliny nie przyklejają się, a czyszczenie narzędzia jest łatwe. Stałość i optymalność temperatury na całej powierzchni roboczej. Śruby mocujące zgrzewarki wykonano z niekorodującej stali. Sygnalizacja świetlna informuje o gotowości DED7516 do pracy. Wyświetlacz LCD gwarantuje precyzyjne ustawienie temperatury.

227,63 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Ergonomiczne i lekkie urządzenie do zgrzewania mufek, rur i kształtek z PE, PB, PP.
2 otwory mocujące trzpienie grzewcze i mufki grzewcze.
Urządzenie wyposażone w zintegrowany stojak podłogowy - nie do zgubienia i zawsze do dyspozycji.
Ergonomiczny uchwyt ręczny - lekka, poręczna i nienużąca praca.
Poręczne i precyzyjne narzędzie wysokiej jakości pozwala na szybką i wygodną pracę przy tworzeniu instalacji wodnych.
REGULACJA TEMPERATURY
WYPOSAŻENIE
walizka metalowatrzpienie i mufki grzewcze (16, 20, 25, 32, 40, 50, 63mm),
nożyce do rur z tworzywa,
miara zwijana,
instrukcja obsługi,
karta gwarancyjna

211,38 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zgrzewarka DEDRA DED7514
o mocy 1500 W służy do zgrzewania rur i kształtek z polimerów (PE- polietylen, PP-polipropylen, PB-polibuten) stosowanych podczas wykonywania instalacji wody, jak i centralnego ogrzewania.
W wyposażeniu urządzenia znajdują się wymienne nasadki grzejne, które umożliwiają jednoczesne nagrzewanie wewnętrznej i zewnętrznej powierzchni łączonych elementów.
Płynna regulacja temperatury - dostosuj temperaturę pracy urządzenia do swoich aktualnych potrzeb
Szeroki zakres wkładek grzejnych (63,50,40,32,25,20,16 mm) - zgrzewarka jest przystosowana do pracy z różnymi średnicami rur
W komplecie rękawice robocze, miarka i nożyce co cięcia rur PCV - w swoim zestawie znajdziesz wszystkie potrzebne akcesoria
Praktyczny statyw
Ergonomiczny uchwyt
Waga: 1,5 kg

0,81 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Właściwości:
Materiał: Wolno rozprężająca się, miękka i elastyczna pianka poliuretanowa.
Wygłuszenie: SNR: 34dB, H: 34dB, M: 30dB, L: 27dB.
Ochrona słuchu przed nadmiernym hałasem.
Doskonała filtracja dźwięku o wysokich częstotliwościach.
Idealne dopasowanie w przewodzie słuchowym dzięki samomodelującemu się tworzywu.
Równomierne rozłożenie nacisku na przewód słuchowy gwarantujące wysoki komfort użytkowania.
Gładka i odporna na zabrudzenia powierzchnia zapobiegająca gromadzeniu się zanieczyszczeń.
Produkt jednorazowego użytku.

12,68 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Długotrwale wypełnia każde wnętrze delikatnym aromatem specjalnie skomponowanych nut zapachowych.
Doskonale sprawdza się w samochodzie, domu, a także w pracy. Mocowanie na rzep zapewnia łatwy montaż oraz wymianę zapachu.
Sposób użycia: Odręcić wieczko i usunąć zabezpieczenie. Nakręcić wieczko.