Akcesoria do elektronarzędzi

Aktywne filtry

78,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Kostka diamentowa FG0600 przeznaczona jest do ręcznego szlifowania takich materiałów jak gres, kamień naturalny (granit, marmur itd), ceramika i inne twarde powierzchnie. Z jej pomocą ręcznie wyszlifujesz i wyrównasz powierzchnie przeciętych materiałów, wykonasz zaoblenie lub fazę. Dzięki wysokiej jakości nasypowi diamentowemu o rożnej gradacji kostka jest niezwykle skuteczna i pomocna podczas prac glazurniczych. Wygodny ergonomiczny kształt kostki zapewnia doskonały chwyt. Kostka diamentowa do szlifowania i polerowania ręcznego pozwala na pracę na mokro lub sucho w zależności od obrabianego materiału.

71,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Kostka diamentowa FG0400 przeznaczona jest do ręcznego szlifowania takich materiałów jak gres, kamień naturalny (granit, marmur itd), ceramika i inne twarde powierzchnie. Z jej pomocą ręcznie wyszlifujesz i wyrównasz powierzchnie przeciętych materiałów, wykonasz zaoblenie lub fazę. Dzięki wysokiej jakości nasypowi diamentowemu o rożnej gradacji kostka jest niezwykle skuteczna i pomocna podczas prac glazurniczych. Wygodny ergonomiczny kształt kostki zapewnia doskonały chwyt. Kostka diamentowa do szlifowania i polerowania ręcznego pozwala na pracę na mokro lub sucho w zależności od obrabianego materiału.

78,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Kostka diamentowa FG0100 przeznaczona jest do ręcznego szlifowania takich materiałów jak gres, kamień naturalny (granit, marmur itd), ceramika i inne twarde powierzchnie. Z jej pomocą ręcznie wyszlifujesz i wyrównasz powierzchnie przeciętych materiałów, wykonasz zaoblenie lub fazę. Dzięki wysokiej jakości nasypowi diamentowemu o rożnej gradacji kostka jest niezwykle skuteczna i pomocna podczas prac glazurniczych. Wygodny ergonomiczny kształt kostki zapewnia doskonały chwyt. Kostka diamentowa do szlifowania i polerowania ręcznego pozwala na pracę na mokro lub sucho w zależności od obrabianego materiału.

78,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Kostka diamentowa FG0200 przeznaczona jest do ręcznego szlifowania takich materiałów jak gres, kamień naturalny (granit, marmur itd), ceramika i inne twarde powierzchnie. Z jej pomocą ręcznie wyszlifujesz i wyrównasz powierzchnie przeciętych materiałów, wykonasz zaoblenie lub fazę. Dzięki wysokiej jakości nasypowi diamentowemu o rożnej gradacji kostka jest niezwykle skuteczna i pomocna podczas prac glazurniczych. Wygodny ergonomiczny kształt kostki zapewnia doskonały chwyt. Kostka diamentowa do szlifowania i polerowania ręcznego pozwala na pracę na mokro lub sucho w zależności od obrabianego materiału.

31,50 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Gąbka służąca do wyrównywania powłok lakierniczych i polerowania powierzchni lakierniczych. Usuwa brud i utleniony lakier z głębokich rys i zadrapań, skutecznie przywracając naturalny kolor oraz połysk polakierowanych powierzchni.
Średnica: 150 mm

209,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Stojak do wiertarki 1306 jest przeznaczony do montażu na stole roboczym. Służy do mocowania wiertarek ręcznych o maksymalnej średnicy korpusu 43 mm. Dzięki stojakowi wiertarkę ręczną można wykorzystać do precyzyjnego wiercenia w drewnie, metalu czy tworzywach sztucznych. W zestawie ze stojakiem jest imadło, które jest montowane do podstawy. Stojak posiada ogranicznik głębokości wiercenia. Podstawa zrobiona z odlewu żeliwnego.
Dane techniczne:
    Maksymalny skok wrzeciona: 60 mm
    Prześwit: 280 mm
    Wysokość: 400 mm
    Rozstaw szczęk imadła: 66mm
    Waga: 2,85 kg