Akcesoria do elektronarzędzi

Aktywne filtry

78,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Kostka diamentowa FG0600 przeznaczona jest do ręcznego szlifowania takich materiałów jak gres, kamień naturalny (granit, marmur itd), ceramika i inne twarde powierzchnie. Z jej pomocą ręcznie wyszlifujesz i wyrównasz powierzchnie przeciętych materiałów, wykonasz zaoblenie lub fazę. Dzięki wysokiej jakości nasypowi diamentowemu o rożnej gradacji kostka jest niezwykle skuteczna i pomocna podczas prac glazurniczych. Wygodny ergonomiczny kształt kostki zapewnia doskonały chwyt. Kostka diamentowa do szlifowania i polerowania ręcznego pozwala na pracę na mokro lub sucho w zależności od obrabianego materiału.

71,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Kostka diamentowa FG0400 przeznaczona jest do ręcznego szlifowania takich materiałów jak gres, kamień naturalny (granit, marmur itd), ceramika i inne twarde powierzchnie. Z jej pomocą ręcznie wyszlifujesz i wyrównasz powierzchnie przeciętych materiałów, wykonasz zaoblenie lub fazę. Dzięki wysokiej jakości nasypowi diamentowemu o rożnej gradacji kostka jest niezwykle skuteczna i pomocna podczas prac glazurniczych. Wygodny ergonomiczny kształt kostki zapewnia doskonały chwyt. Kostka diamentowa do szlifowania i polerowania ręcznego pozwala na pracę na mokro lub sucho w zależności od obrabianego materiału.

78,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Kostka diamentowa FG0100 przeznaczona jest do ręcznego szlifowania takich materiałów jak gres, kamień naturalny (granit, marmur itd), ceramika i inne twarde powierzchnie. Z jej pomocą ręcznie wyszlifujesz i wyrównasz powierzchnie przeciętych materiałów, wykonasz zaoblenie lub fazę. Dzięki wysokiej jakości nasypowi diamentowemu o rożnej gradacji kostka jest niezwykle skuteczna i pomocna podczas prac glazurniczych. Wygodny ergonomiczny kształt kostki zapewnia doskonały chwyt. Kostka diamentowa do szlifowania i polerowania ręcznego pozwala na pracę na mokro lub sucho w zależności od obrabianego materiału.

78,99 zł
Produkt dostępny

Kostka diamentowa FG0200 przeznaczona jest do ręcznego szlifowania takich materiałów jak gres, kamień naturalny (granit, marmur itd), ceramika i inne twarde powierzchnie. Z jej pomocą ręcznie wyszlifujesz i wyrównasz powierzchnie przeciętych materiałów, wykonasz zaoblenie lub fazę. Dzięki wysokiej jakości nasypowi diamentowemu o rożnej gradacji kostka jest niezwykle skuteczna i pomocna podczas prac glazurniczych. Wygodny ergonomiczny kształt kostki zapewnia doskonały chwyt. Kostka diamentowa do szlifowania i polerowania ręcznego pozwala na pracę na mokro lub sucho w zależności od obrabianego materiału.

209,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Stojak do wiertarki 1306 jest przeznaczony do montażu na stole roboczym. Służy do mocowania wiertarek ręcznych o maksymalnej średnicy korpusu 43 mm. Dzięki stojakowi wiertarkę ręczną można wykorzystać do precyzyjnego wiercenia w drewnie, metalu czy tworzywach sztucznych. W zestawie ze stojakiem jest imadło, które jest montowane do podstawy. Stojak posiada ogranicznik głębokości wiercenia. Podstawa zrobiona z odlewu żeliwnego.
Dane techniczne:
Maksymalny skok wrzeciona: 60 mm
Prześwit: 280 mm
Wysokość: 400 mm
Rozstaw szczęk imadła: 66mm
Waga: 2,85 kg