Wyposażenie prysznica

Wyposażenie prysznica

Aktywne filtry

55,60 zł
Produkt dostępny

Chromowany metalowy drążek prysznicowy wysokiej jakości polskiej firmy Duro umożliwi Ci ustawienie odpowiedniej wysokości słuchawki prysznicowej. Uchwyt o standardowej średnicy będzie pasował do każdego normalnego węża prysznicowego. Koniec ze zbyt wysokim lub zbyt niskim strumieniem wody! Każdy domownik będzie mógł ustawić dogodną dla siebie wysokość i miał możliwość wzięcia relaksującego prysznica.

67,99 zł
Produkt dostępny

Chromowany drążek prysznicowy wysokiej jakości polskiej firmy Duro umożliwi Ci ustawienie odpowiedniej wysokości słuchawki prysznicowej. Uchwyt o standardowej średnicy będzie pasował do każdego normalnego węża prysznicowego. Koniec ze zbyt wysokim lub zbyt niskim strumieniem wody! Każdy domownik będzie mógł ustawić dogodną dla siebie wysokość i miał możliwość wzięcia relaksującego prysznica.

599,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

DESZCZOWNIAdrążek metalowy 110 cm

regulowana wysokość mocowania zestawu do ściany

regulowany odstęp deszczowni od ściany ułatwiający prawidłowy montaż


średnica głowicy talerzowej 20 cm

Easy Clean System - łatwe usuwanie kamienia wapiennego z deszczowni

mydelniczka

przełącznik metalowy z wkładką ceramicznąBATERIA NATRYSKOWAregulator ceramiczny

montaż naścienny

przyłącze mimośrodowe G1/2 rozstaw 150 ± 20 mm

podłączenie natrysku G1/2 - wyjście górne

chromNATRYSKśrednica rączki natrysku 11 cm

ilość funkcji rączki natrysku - 3

Easy Clean System - łatwe usuwanie kamienia wapiennego z rączki natryskowej

wąż natryskowy 150 cm w oplocie metalowym

92,80 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw natryskowy, punktowy DALI BLACK, to znakomity produkt, który idealnie pasuje do nowoczesnego i designerskiego wnętrza. Charakteryzuje się bardzo dużą precyzją wykonania, a także funkcjonalnością. Rodzaj strumienia może być zmieniany dzięki specjalnemu przyciskowi Magic Click. Wszystkie produkty z funkcją Magic Click wyposażone zostały także w technologię easy-clean z systemem antykamiennym, dzięki czemu są odporne na osadzanie się kamienia oraz łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

216,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw natryskowy, punktowy LOFT GOLD, to znakomity produkt, który idealnie pasuje do nowoczesnego i designerskiego wnętrza. Charakteryzuje się bardzo dużą precyzją wykonania, a także funkcjonalnością. Rodzaj strumienia może być zmieniany dzięki specjalnemu przyciskowi Magic Click. Wszystkie produkty z funkcją Magic Click wyposażone zostały także w technologię easy-clean z systemem antykamiennym, dzięki czemu są odporne na osadzanie się kamienia oraz łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

979,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw natryskowy VALVEX LOFT to idealny pomysł na element komfortowej i niebanalnej łazienki. Jest niezwykle praktyczny i uniwersalny, dlatego dobrze prezentuje się w większości wnętrz.Właściwości:- supercienka deszczownica o grubości 2,5 mm

- regulowana wysokość deszczownicy

- bateria natryskowa 2-funkcyjna

- słuchawka 3-funkcyjna z systemem Magic Click