Wyposażenie Prysznica - Dobra Cena! - Adamex - Twój Partner Budowlany

Wyposażenie prysznica

Aktywne filtry

55,60 zł
Produkt dostępny

Chromowany metalowy drążek prysznicowy wysokiej jakości polskiej firmy Duro umożliwi Ci ustawienie odpowiedniej wysokości słuchawki prysznicowej. Uchwyt o standardowej średnicy będzie pasował do każdego normalnego węża prysznicowego. Koniec ze zbyt wysokim lub zbyt niskim strumieniem wody! Każdy domownik będzie mógł ustawić dogodną dla siebie wysokość i miał możliwość wzięcia relaksującego prysznica.

67,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Chromowany drążek prysznicowy wysokiej jakości polskiej firmy Duro umożliwi Ci ustawienie odpowiedniej wysokości słuchawki prysznicowej. Uchwyt o standardowej średnicy będzie pasował do każdego normalnego węża prysznicowego. Koniec ze zbyt wysokim lub zbyt niskim strumieniem wody! Każdy domownik będzie mógł ustawić dogodną dla siebie wysokość i miał możliwość wzięcia relaksującego prysznica.

599,00 zł
Produkt dostępny

DESZCZOWNIAdrążek metalowy 110 cm

regulowana wysokość mocowania zestawu do ściany

regulowany odstęp deszczowni od ściany ułatwiający prawidłowy montaż


średnica głowicy talerzowej 20 cm

Easy Clean System - łatwe usuwanie kamienia wapiennego z deszczowni

mydelniczka

przełącznik metalowy z wkładką ceramicznąBATERIA NATRYSKOWAregulator ceramiczny

montaż naścienny

przyłącze mimośrodowe G1/2 rozstaw 150 ± 20 mm

podłączenie natrysku G1/2 - wyjście górne

chromNATRYSKśrednica rączki natrysku 11 cm

ilość funkcji rączki natrysku - 3

Easy Clean System - łatwe usuwanie kamienia wapiennego z rączki natryskowej

wąż natryskowy 150 cm w oplocie metalowym

92,80 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw natryskowy, punktowy DALI BLACK, to znakomity produkt, który idealnie pasuje do nowoczesnego i designerskiego wnętrza. Charakteryzuje się bardzo dużą precyzją wykonania, a także funkcjonalnością. Rodzaj strumienia może być zmieniany dzięki specjalnemu przyciskowi Magic Click. Wszystkie produkty z funkcją Magic Click wyposażone zostały także w technologię easy-clean z systemem antykamiennym, dzięki czemu są odporne na osadzanie się kamienia oraz łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

216,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw natryskowy, punktowy LOFT GOLD, to znakomity produkt, który idealnie pasuje do nowoczesnego i designerskiego wnętrza. Charakteryzuje się bardzo dużą precyzją wykonania, a także funkcjonalnością. Rodzaj strumienia może być zmieniany dzięki specjalnemu przyciskowi Magic Click. Wszystkie produkty z funkcją Magic Click wyposażone zostały także w technologię easy-clean z systemem antykamiennym, dzięki czemu są odporne na osadzanie się kamienia oraz łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

979,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw natryskowy VALVEX LOFT to idealny pomysł na element komfortowej i niebanalnej łazienki. Jest niezwykle praktyczny i uniwersalny, dlatego dobrze prezentuje się w większości wnętrz.Właściwości:- supercienka deszczownica o grubości 2,5 mm

- regulowana wysokość deszczownicy

- bateria natryskowa 2-funkcyjna

- słuchawka 3-funkcyjna z systemem Magic Click