INSTALACJA

Aktywne filtry

189,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

KOBI grzejnik konwektorowy elektryczny SONDO TURBO 2000W

grzejnik konwentorowy z 3 stopniami regulacji mocy: 750W, 1250W i 2000W,
posiada funkcję NAWIEW TURBO, która znacząco przyśpiesza proces nagrzewania pomieszczenia,
wbudowany termostat,
zabezpieczenie przed przegrzaniem,
długość przewodu: ok. 1m,

produkt jest odpowiedni tylko do sporadycznego użytku lub do stosowania w dobrze izolowanych pomieszczeniach.

44,90 zł
Produkt dostępny

Grzejnik aluminiowy 500 Krakowski, wykonany został z aluminium najwyższej jakości, w trakcie produkcji poddawany wielokrotnie procesowi kontroli.
Od środka zabezpieczony w procesie elektroforezy specjalną powłoką zapobiegającą korozji międzykrystalicznej, dzięki czemu możliwa jest jego współpraca z instalacją miedzianą. Oferowane parametry pracy gwarantują jego najwyższą skuteczność.

Cena dotyczy jednego żeberka!

250,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pompa OMNI GO 400 jest pompą zatapialną przeznaczoną do pompowania czystej, zimnej wody, oraz wody szarej zawierającej zanieczyszczenia o maksymalnej średnicy nie przekraczającej 5mm. OMNI GO 400 zamiast tradycyjnego sterowania pływakowego posiada wbudowany elektroniczny sensor który umożliwia zastosowanie jej w wąskich otworach studziennych lub rewizjach i poza ochroną pompy przed pracą na sucho umożliwia regulację poziomu jej wyłączania się. Jest to szczególnie przydatna funkcja w przypadku zalanych powierzchni ponieważ urządzenie może wypompować wodę "do samego dna" na wysokość 2-3mm od zalanej powierzchni

519,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pompa WQ 750F jest wytrzymałą, kompaktową pompą zatapialną przeznaczoną do pompowania brudnej wody, oraz wody deszczowej i szarej zawierającej zanieczyszczenia organiczne o maksymalnej średnicy nie przekraczającej 30mm. WQ 750F posiada sterowanie pływakowe które steruje jej załączaniem się w zależności od poziomu pompowanego medium i chroni pompę przed pracą na sucho. Zatapialne pompy WQ stosuje się do wypompowywania przetworzonych ścieków z drugiej komory szamba, wody z zalanych pomieszczeń, nawadniania lub przepompowywania wody ze zbiorników lub stawów.

159,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Dorota to zatapialna pompa membranowa przeznaczona do pompowania czystej słodkiej wody nie zawierającej zanieczyszczeń. Pompa charakteryzuje się wytwarzaniem bardzo wysokiego ciśnienia wody dzięki czemu wykorzystywana jest do podlewania i zasilania systemów nawadniających i zraszających. Najpopularniejszym obszarem zastosowania tego modelu są gospodarstwa domowe i działki rekreacyjne. Pompa zaopatrzona jest w 10m kabel zasilający zakończony wtyczką. Ze względu na kompaktowe wymiary może być zastosowana w studni wierconej której średnica rury studziennej jest nie mniejsza niż 125mm

224,99 zł
Produkt dostępny

Bardzo lekkie, elastyczne i płaskie (w stanie spoczynku) tłoczne węże przeznaczone do przesyłania pompowanego medium. Cechują się dużą wytrzymałością termiczną i mechaniczną, powlekane są miękką masą gumową, doskonale spisują się w pracy na zgięciach. Idealne do przepompowania lub tłoczenia wody czystej, brudnej, ścieków sanitarnych i innych cieczy zanieczyszczonych odpadami organicznymi. Świetnie sprawdzają się, jako akcesoria pomp zatapialnych – ściekowych i odwodnieniowych.

700,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Silnik o mocy 1500W
Wydajność pompy w zakresie od 15 do 23 m3/h
Epoksydowy zbiornik
Kondensatory wysokiego napięcia
Miedziane uzwojenie silnika
Wał pompy ze stali nierdzewnej typu 304
Automatyczny wyłącznik pływakowy
Zabezpieczenie termiczne przed przegrzaniem pompy

240,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pompy Cirkula 3-biegowe sterowane ręcznie posiadają wysokiej jakości silnik dwubiegunowy, asynchroniczny, który nie wymaga ochrony przed przeciążeniem. Prędkość obrotowa pomp jest regulowana za pomocą 3-pozycyjnego przełącznika umieszczonego na skrzynce modułu elektrycznego, co pozwala dostosować pracę pompy do charakterystyki instalacji

32,99 zł
Produkt dostępny

ZAWÓR KĄTOWY 1/2"X3/4" SOLID DURO
Zawory kątowe marki Duro ART przeznaczone są do montażu w instalacjach wodociągowych. Posiadają one system zamykania na 1/4 obrotu umożliwiający szybkie otwarcie/zamknięcie zaworu. Ich szczelność uzyskiwana jest dzięki zastosowaniu potrójnego oringu na trzpieniu. Zawory posiadają filtr zabezpieczający zasilane urządzenie. Filtr zamontowany jest w króćcu odpływowym zaworu. W przypadku czynności serwisowych dostęp do filtra możliwy jest po odłączeniu przewodu zasilającego od zainstalowanego urządzenia.