Wyposażenie WC, toalet - Armatura WC - ADAMEX

WC

W szerokiej ofercie naszego sklepu można znaleźć różne produkty i akcesoria składające się na wyposażenie WC zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak również w firmach, obiektach publicznych, itp. Oprócz drobnych akcesoriów, w naszym magazynie znajduje się armatura łazienkowa spełniająca zadania praktyczne, a także dekoracyjne.

Trwałe i praktyczne wyposażenie toalety

Oferowane przez nas produkty do WC są wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, obciążenia czy też szkodliwe, długotrwałe działanie wody. Oferujemy również akcesoria i elementy wyposażenia łazienek, takie jak brodziki, które są również trwałe oraz odporne na uszkodzenia i zużycie. Będą więc spełniać swoje zadania przez długi czas.

Estetyczne wyposażenie WC dla każdego

W sprzedaży posiadamy elementy, takie jak wanny, brodziki, deski do WC oraz wiele innych akcesoriów i produktów, które są nie tylko trwałe i praktyczne. Liczne wzory, kolory i kształty sprawiają, że można je bez problemów dostosować do zróżnicowanych gustów estetycznych oraz stylizacji łazienek.

Aktywne filtry

16,60 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Złącze WC rury dopływowej 110 mm w kształcie prostego króćca o długości 150 mm. Kolor biały tworzący jednolitą barwę z armaturą. Wewnątrz kielicha uszczelka, podłączana do zbiornika WC, druga strona nyplowa na wcisk.

51,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Deskę sedesową Cleo cechuje łatwość montażu, nienaganny wygląd i europejska jakość - a przystępna cena sprawia, że deska ta jest obecnie najchętniej kupowaną deską sedesową. Dodatkowo Cleo jest deską, o działaniu antybakteryjnym.

139,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Dolnopłuk JANTAR to zbiornik o unikalnym kształcie, niewielkich rozmiarach oraz łatwym montażu.Zstosowanie styropianowej wkładki wewnątrz zbiornika zapewnia ciche napełnianie oraz zapobiega zjawisku skraplania sie wody na zewnętrznych ściankach zbiornika.
Centralny przycisk START-STOP umożliwia zatrzymanie wypływu wody w dowolnym momencie, powodując że nie trzeba zużywać więcej wody, niż jest to potrzebne. Spłuczka wyposażona jest w zawór napełniający 1/2” z czułym pływakiem. Umożliwia on użytkownikowi samodzielne ustawienie poziomu wody w zakresie od 3 do 7L przeznaczonej do spłukiwania muszli.