Wyposażenie WC, toalet - Armatura WC - ADAMEX

WC

W szerokiej ofercie naszego sklepu można znaleźć różne produkty i akcesoria składające się na wyposażenie WC zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak również w firmach, obiektach publicznych, itp. Oprócz drobnych akcesoriów, w naszym magazynie znajduje się armatura łazienkowa spełniająca zadania praktyczne, a także dekoracyjne.

Trwałe i praktyczne wyposażenie toalety

Oferowane przez nas produkty do WC są wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, obciążenia czy też szkodliwe, długotrwałe działanie wody. Oferujemy również akcesoria i elementy wyposażenia łazienek, takie jak brodziki, które są również trwałe oraz odporne na uszkodzenia i zużycie. Będą więc spełniać swoje zadania przez długi czas.

Estetyczne wyposażenie WC dla każdego

W sprzedaży posiadamy elementy, takie jak wanny, brodziki, deski do WC oraz wiele innych akcesoriów i produktów, które są nie tylko trwałe i praktyczne. Liczne wzory, kolory i kształty sprawiają, że można je bez problemów dostosować do zróżnicowanych gustów estetycznych oraz stylizacji łazienek.

Aktywne filtry

139,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Dolnopłuk JANTAR to zbiornik o unikalnym kształcie, niewielkich rozmiarach oraz łatwym montażu.Zstosowanie styropianowej wkładki wewnątrz zbiornika zapewnia ciche napełnianie oraz zapobiega zjawisku skraplania sie wody na zewnętrznych ściankach zbiornika.
Centralny przycisk START-STOP umożliwia zatrzymanie wypływu wody w dowolnym momencie, powodując że nie trzeba zużywać więcej wody, niż jest to potrzebne. Spłuczka wyposażona jest w zawór napełniający 1/2” z czułym pływakiem. Umożliwia on użytkownikowi samodzielne ustawienie poziomu wody w zakresie od 3 do 7L przeznaczonej do spłukiwania muszli.

14,70 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Podkładka ma na celu zapobiec powstaniu pęknięciom na powierzchni glazury (kafelkach, płytkach itp.) na której jest umieszczona muszla naścienna lub bidet, również chroni powierzchnie zamieszczonych elementów ( muszli i bidetu). Zapobiega również skrzypieniu zawieszonych elementów i wchłania drgania podczas użytkowania.

109,00 zł
Produkt dostępny

Deska sedesowa wolnoopadająca marki Tycner wykonana z duroplastu który ma tę przewagę nad PCV że jest bardziej odporny na zarysowania, zabrudzenia i zapachy. Dzięki łatwości demontażu deski można łatwo i szybko oczyścić powierzchnię misy. System "Soft Close" zapewnia ciche i wolne opadanie deski bez konieczności jej opuszczania. Produkt posiada atest PZH.

75,50 zł
Produkt dostępny

Deska wolnoopadająca z systemem szybkiego wypinania, umożliwiającym łatwe czyszczenie, wykonana z polipropylenu.
Pasuje do ceramiki:
CERSANIT: PRESIDENT, EDERA, LIDER, LAGUNA
ROCA: MADALENA, VICTORIA, POLO, PLUS
INKER: MODENA, INKER, ORINO, MESSINA, BRAVA
KOŁO: OPTIMA, IDOL, PRIMO, IMPULS, CAPRICE, NOVA TOP
HYBNER: AGA, MIRA
KFA: LOARA, AVRA, STELLA- miska podwieszana
IDEAL: ECO