Kleje do Tapet Gotowe, do Podklejania - Dobra Cena! - Adamex - Twój Partner Budowlany

Kleje do tapet

Aktywne filtry

35,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pierwszy klej Metylan w postaci płynnego koncentratu, przeznaczony do klejenia wszystkich rodzajów tapet, jest łatwy i szybki w użyciu – gotowy w 2 minuty, jest prosty w przygotowaniu ( bez ryzyka powstania grudek). Produkt posiada dużą siłę klejenia oraz wydajność. Polecany również do klejenia dekoracji papierowych oraz tapet na małych powierzchniach- łatwo się dozuje.

17,77 zł
Produkt dostępny


Klej do tapet Normal 125 g, marki Metylan.


Jest to wysokiej jakości klej do tapet o najwyższej sile klejenia. Klej Normal jest bezpieczny w użyciu dlatego, że jest obojętny chemicznie. Charakteryzuje go bardzo duża wydajność, aż do 50 m2 oraz duża przyczepność.

Klej szczególnie polecany jest do klejenia grubych i cienkich tapet papierowych. Idealnie nadaje się również do gruntowania ścian przed tapetowaniem.

33,50 zł
Produkt dostępny


Klej do tapet Spezial 200 g, marki Metylan.


Jest to wysokiej jakości klej do tapet o najwyższej sile klejenia. Klej Spezial jest bezpieczny w użyciu dlatego, że jest obojętny chemicznie. Charakteryzuje go bardzo duża wydajność, aż do 26 m2 oraz doskonała przyczepność początkowa, zarówno na świeżym jak i suchym tynku.

Klej przeznaczony jest do klejenia grubych i ciężkich tapet papierowych, tapet winylowych, strukturalnych, akrylowych, jedwabnych, tekstylnych, tłoczonych oraz tapet typu raufaza.

33,90 zł
Produkt dostępny

Klej
Metylan Direct
przygotowany został z użyciem specjalnej substancji zabezpieczającej go przed rozpryskiwaniem – dzięki czemu podczas aplikacji, ubrania oraz pomieszczenie mogą pozostać czyste. Klej wyróżnia się bardzo dobrą przyczepnością już od pierwszych minut po nałożeniu – przez co tapeta będzie się solidnie trzymać ściany. Produkt można stosować w przypadku nałożenia tapety flizelinowej, również winylowej bądź tłoczonej.

12,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

WALLFIX ULTRA to wysokiej jakości klej, o konsystencji pasty, gotowy do użycia, przeznaczony do wszystkich rodzajów tapet o gramaturze do 350 g/m2.o podłożu papierowym, flizelinowym, tekstylnym, oraz fototapet, tapet z włókna szkalnego itd. Zapewnia profesjonalne przyklejanie tapet, którego nie są w stanie zagwarantować kleje proszkowe.Właściwości:

-łatwy w użyciu

-bardzo dobra przyczepność początkowa

-łatwość korygowania (pasowania wzoru)

-doskonały do maszynyWydajność: 1 kg kleju na 5-7 m2 zależności od chłonności podłoża jak i również od rodzaju tapety i podłoża