Wyposażenie do łazienki - Armatura łazienkowa, sanitarna - ADAMEX

Kabiny prysznicowe, wanny i umywalki

Wybierz odpowiednie wyposażenie do łazienki!

Ostatnim i niezwykle wyczekiwanym etapem każdego remontu, tuż po wykończeniu wnętrza, jest jego wyposażenie. Odpowiednio dobrana ceramika łazienkowa, armatura i inne elementy wyposażenia łazienki, wpłyną nie tylko na jej przyszły wygląd i estetykę, ale także na jej funkcjonalność. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wyposażenie łazienki, które dopasować można stylem i rozmiarem do każdego wnętrza. Wygodna i wolnostojąca wanna premium, a może funkcjonalna wanna do zabudowy, która wraz z parawanem nawannowym sprawdzi się w małej łazience? Ścienna, meblowa lub prosta i nablatowa umywalka ceramiczna? A może narożna kabina prysznicowa? Sprawdź sam, jakie kabiny prysznicowe, wanny I umywalki możesz wykorzystać w swojej łazience!

Kabiny prysznicowe, wanny i umywalki

Dobrze dobrane i wykonane z wysokiej jakości materiałów elementy wyposażenia do łazienki posłużą nam przez wiele lat. Wybierz kabinę, która zapewni Ci komfort użytkowania oraz będzie pasowała do metrażu i charakteru Twojej łazienki. Dostępne w naszej ofercie kabiny, umywalki, wanny i armatura łazienkowa sprawią, że urządzisz z ich pomocą łazienkę marzeń. 

Aktywne filtry

16,60 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Złącze WC rury dopływowej 110 mm w kształcie prostego króćca o długości 150 mm. Kolor biały tworzący jednolitą barwę z armaturą. Wewnątrz kielicha uszczelka, podłączana do zbiornika WC, druga strona nyplowa na wcisk.