Wyposażenie do łazienki - Armatura łazienkowa, sanitarna - ADAMEX

Kabiny prysznicowe, wanny i umywalki

Wybierz odpowiednie wyposażenie do łazienki!

Ostatnim i niezwykle wyczekiwanym etapem każdego remontu, tuż po wykończeniu wnętrza, jest jego wyposażenie. Odpowiednio dobrana ceramika łazienkowa, armatura i inne elementy wyposażenia łazienki, wpłyną nie tylko na jej przyszły wygląd i estetykę, ale także na jej funkcjonalność. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wyposażenie łazienki, które dopasować można stylem i rozmiarem do każdego wnętrza. Wygodna i wolnostojąca wanna premium, a może funkcjonalna wanna do zabudowy, która wraz z parawanem nawannowym sprawdzi się w małej łazience? Ścienna, meblowa lub prosta i nablatowa umywalka ceramiczna? A może narożna kabina prysznicowa? Sprawdź sam, jakie kabiny prysznicowe, wanny I umywalki możesz wykorzystać w swojej łazience!

Kabiny prysznicowe, wanny i umywalki

Dobrze dobrane i wykonane z wysokiej jakości materiałów elementy wyposażenia do łazienki posłużą nam przez wiele lat. Wybierz kabinę, która zapewni Ci komfort użytkowania oraz będzie pasowała do metrażu i charakteru Twojej łazienki. Dostępne w naszej ofercie kabiny, umywalki, wanny i armatura łazienkowa sprawią, że urządzisz z ich pomocą łazienkę marzeń. 

Aktywne filtry

139,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Dolnopłuk JANTAR to zbiornik o unikalnym kształcie, niewielkich rozmiarach oraz łatwym montażu.Zstosowanie styropianowej wkładki wewnątrz zbiornika zapewnia ciche napełnianie oraz zapobiega zjawisku skraplania sie wody na zewnętrznych ściankach zbiornika.
Centralny przycisk START-STOP umożliwia zatrzymanie wypływu wody w dowolnym momencie, powodując że nie trzeba zużywać więcej wody, niż jest to potrzebne. Spłuczka wyposażona jest w zawór napełniający 1/2” z czułym pływakiem. Umożliwia on użytkownikowi samodzielne ustawienie poziomu wody w zakresie od 3 do 7L przeznaczonej do spłukiwania muszli.

14,70 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Podkładka ma na celu zapobiec powstaniu pęknięciom na powierzchni glazury (kafelkach, płytkach itp.) na której jest umieszczona muszla naścienna lub bidet, również chroni powierzchnie zamieszczonych elementów ( muszli i bidetu). Zapobiega również skrzypieniu zawieszonych elementów i wchłania drgania podczas użytkowania.