Taśmy malarskie papierowe - Taśmy tynkarskie klejące - ADAMEX

Taśmy

Taśma malarska od dłuższego już czasu zagościła na dobre w wyposażeniu każdego majsterkowicza. Taśma klejąca potrafi pomóc w przygotowaniu podłoża pod malowanie. Taśma papierowa idealnie sprawdza się we wszelkiego rodzaju remontach. Taśma montażowa dwustronna z kolei jest niezastąpiona, gdy potrzeba coś szybko przyczepić nieinwazyjną metodą. 

Taśmy - zastosowanie

Zastosowanie taśm jest dość szerokie. Jednym z rodzajów jest taśma tynkarska, która ma mocny klej. Pozwala to na bardzo dobre przyleganie do tynku. Dzięki temu malowane powierzchnie mają równe linie. Farba nie dostaje się pod taśmę. Innym rodzajem taśm jest taśma aluminiowa. Nadaje się ona do wszelkiego rodzaju prac naprawczych w warsztatach.

Taśmy - właściwości

Taśma wodoodporna wraz z połączeniem folii lub plandeki jest świetnym przykładem na izolację przed farbami. Doskonale chroni przed zabrudzeniami podłogi podczas malowania ścian.

Taśmy - zestawy

Taśmy wraz z wałkami do malowania czy kuwetami tworzą zestaw idealny do malowania ścian i sufitów. Zrobienie paska na krawędzi styku ściany i sufitu jest banalnie proste. Takie odcięcie doskonale gubi wszelkie nierówności.

Aktywne filtry

3,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Taśma malarska, papierowa 25mm x 25m Motive

Taśma maskująca papierowa, jednostronnie klejąca przeznaczona do zabezpieczania powierzchni przy malowaniu i lakierowaniu. Przydatna podczas różnych prac budowlano-wykończeniowych.

29,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Taśma Washi do Precyzyjnego Odcinania Kolorów produkowana jest wyłącznie z papieru ryżowego, dzięki czemu jest bardzo cienka, a przy tym niezwykle wytrzymała, nie chłonie także wilgoci. Została ona wyposażona w specjalny bloker zapobiegający podciekaniu farby, dzięki temu krawędź odciętych kolorów wygląda imponująco.
Właściwości Taśmy Washi do Precyzyjnego Odcinania Kolorów Blue Dolphin:
odporna na promienie słoneczne;
60-dni łatwe usuwanie;
bloker – chroni przed podciekaniem;
wszystkie powierzchnie;
wewnątrz – zewnątrz.

15,25 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Samoprzylepna taśma z włókna szklanego taśma reperacyjna 150mmx20m
Blue Dolphin
, łatwa w stosowaniu w nowoczesnych systemach wykańczania wnętrz. Stosowana jest do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych, reperacji ubytków w ścianach, płytach G-K, maskowaniu rys i pęknięć przed malowaniem.


Dane techniczne


- szerokość 150mm

- długość 20m

17,70 zł
Produkt dostępny

Samoprzylepna taśma reperacyjna
Motive
z włókna szklanego służy do naprawy i maskowania pęknięć oraz ubytków na tynkach gipsowych i tradycyjnych ścianach i sufitach. Szczególnie przydatna jest do renowacji i wzmacniania powierzchni po bruzdach i kanałach instalacji elektrycznych, hydraulicznych i innych. Wyróżnia się dobrą przyczepnością do tynków i skutecznie zapobiega typowym pęknięciom.