Cegły, bloczki i pustaki - Adamex - Twój Partner Budowlany

Cegły, bloczki i pustaki

Witamy w kategorii Cegły, Bloczki i Pustaki w sklepie Adamex, gdzie jakość spotyka się z trwałością, aby wspierać Twoje projekty budowlane na każdym kroku. Nasza starannie dobrana oferta materiałów murowych jest fundamentem dla każdego, kto szuka niezawodnych rozwiązań do budowy domów, obiektów komercyjnych czy innych konstrukcji wymagających solidności i estetyki.

 

Cegły: Synonim trwałości i estetyki

Nasza selekcja cegieł obejmuje zarówno tradycyjne cegły pełne, jak i cegły dziurawki, które łączą w sobie wiekową trwałość z nowoczesnymi wymaganiami technicznymi i estetycznymi. Oferujemy cegły w różnorodnych kolorach i fakturach, od klasycznej czerwieni po subtelne odcienie szarości, umożliwiając realizację projektów o zróżnicowanym charakterze – od tradycyjnych po ultranowoczesne.

 

Bloczki: Solidność i efektywność

Bloczki betonowe i silikatowe w naszej ofercie to gwarancja wytrzymałości i efektywności energetycznej. Są one idealne do konstrukcji ścian nośnych, piwnic, a także ścian działowych, zapewniając doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Dostępne w różnych rozmiarach bloczki pozwalają na szybkie i ekonomiczne wznoszenie budynków, spełniając przy tym najwyższe standardy jakości.

 

Pustaki: Lekkość i izolacyjność

Pustaki ceramiczne i betonowe komórkowe to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie lekkość konstrukcji bez kompromisów w zakresie izolacyjności. Pustaki te są wyjątkowo efektywne w utrzymaniu optymalnej temperatury wewnątrz budynków przez cały rok, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania i chłodzenia. Ich porowata struktura zapewnia również doskonałą izolację akustyczną, tworząc ciche i komfortowe wnętrza.

 

Nadproża i stropy: Klucz do stabilności i funkcjonalności

W naszej ofercie znajdziesz również szeroki wybór nadproży i systemów stropowych, które są niezbędne dla zapewnienia stabilności konstrukcyjnej i funkcjonalności każdego budynku. Nadproża, dostępne w wersjach betonowych i stalowych, są projektowane tak, aby skutecznie rozprowadzać obciążenia z nad okien i drzwi, zapewniając bezpieczeństwo i trwałość konstrukcji. Oferujemy rozwiązania dopasowane do różnorodnych potrzeb i typów budownictwa, od domów jednorodzinnych po obiekty przemysłowe.

Systemy stropowe w naszym asortymencie, w tym płyty stropowe i belki, są kluczem do szybkiego i efektywnego realizowania stropów w budynkach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, nasze stropy charakteryzują się wysoką nośnością, doskonałą izolacyjnością termiczną oraz łatwością montażu. Niezależnie od tego, czy poszukujesz rozwiązania do budowy nowego domu, czy modernizacji istniejącego obiektu, nasze stropy zapewnią Ci solidną i trwałą podstawę dla kolejnych etapów budowy.

 

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

  • Wszechstronność: Nasza oferta obejmuje materiały murowe do każdego typu projektu, od małych prac remontowych po duże inwestycje budowlane.
  • Jakość: Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, aby zapewnić produkty najwyższej jakości.
  • Doradztwo: Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji, oferując fachowe porady i wsparcie techniczne.
  • Dostawa: Dzięki sprawnej logistyce i własnej flocie transportowej gwarantujemy terminową dostawę materiałów wprost na plac budowy.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą cegieł, bloczków i pustaków w sklepie Adamex. Niezależnie od tego, czy budujesz dom swoich marzeń, obiekt komercyjny czy realizujesz inny projekt budowlany, znajdziesz u nas materiały, które spełnią Twoje oczekiwania pod każdym względem. Wybierz Adamex jako swojego partnera budowlanego i ciesz się solidnością, trwałością oraz estetyką na lata.

Aktywne filtry

9,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pustak ceramiczny Mega-Max 180 P+W od Cerpol Kozłowice jest dedykowany do tworzenia zewnętrznych ścian nośnych z izolacją termiczną oraz ścian nośnych wewnątrz budynków. System "pióro-wpust" ułatwia montaż, eliminując konieczność użycia spoin pionowych, co z kolei przyczynia się do szybszego postępu prac budowlanych oraz lepszych właściwości termicznych muru.

9,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pustak Cerpol miniMAX 115 P+W Kozłowice, klasy 15, to lekki (9,7 kg) i wilgocioodporny materiał, idealny do ścian działowych i osłonowych. Charakteryzuje się systemem pióro-wpust dla łatwiejszego montażu, zapewniając dobrą izolację akustyczną i termiczną. Wytrzymałość nie mniejsza niż 15 MPa gwarantuje jego moc i trwałość. Zapotrzebowanie wynosi ok. 8,6 szt./m2.

11,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pustak Porotherm 11.5 Dryfix, o grubości 11,5 cm, jest idealny do tworzenia ścian działowych, osłonowych oraz jako osłona wieńca, zapewniając szybkość i łatwość montażu dzięki cienkospoinowej zaprawie Porotherm Dryfix. Ta metoda murowania na sucho nie tylko przyspiesza prace budowlane, ale również poprawia izolacyjność cieplną ścian, z U=1,72 W/(m2K). Przy zużyciu 8 szt./m2 i klasie wytrzymałości 10, ten pustak jest efektywnym rozwiązaniem dla konstrukcji wymagających solidności oraz dobrej izolacji termicznej.

8,56 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pustak Porotherm 18.8 Dryfix to nowoczesne rozwiązanie dla budowy ścian nośnych zewnętrznych i wewnętrznych, zapewniające szybkość montażu dzięki cienkospoinowej zaprawie Porotherm Dryfix. Technologia ta nie tylko przyspiesza prace, ale i poprawia izolacyjność cieplną ścian (U=1,19 W/(m2K)). Z grubością 18,8 cm i zużyciem 8 szt./m2, przy klasie wytrzymałości 10, pustak ten jest idealnym wyborem dla efektywnych i energooszczędnych konstrukcji.

5,97 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pustak Porotherm 18.8 P+W to innowacyjne rozwiązanie dla budowy zewnętrznych ścian nośnych z dociepleniem oraz ścian nośnych wewnętrznych, oferujące szybkość i efektywność dzięki systemowi "pióro-wpust". Eliminacja spoin pionowych nie tylko przyspiesza prace budowlane, ale również poprawia parametry cieplne ściany, osiągając współczynnik przenikania ciepła U=1,28 W/(m2K). Z grubością ściany wynoszącą 18,8 cm i zużyciem materiału na poziomie 8 szt./m2, a także klasą wytrzymałości 15.

5,97 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pustak Porotherm 18.8 P+W umożliwia szybką budowę ścian nośnych zewnętrznych i wewnętrznych dzięki technologii "pióro-wpust", eliminując potrzebę spoin pionowych. Z U=1,28 W/(m2K), grubością 18,8 cm, zużyciem 8 szt./m2 i klasą wytrzymałości 10, jest efektywnym wyborem dla solidnych i energooszczędnych konstrukcji.

8,30 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pustak Porotherm 25 E3 500 Profi, o grubości 25 cm, jest przeznaczony do konstrukcji zewnętrznych i wewnętrznych ścian nośnych z dociepleniem. Charakteryzuje się szlifowaną powierzchnią, co umożliwia stosowanie cienkowarstwowej zaprawy Porotherm Profi. Dzięki temu rozwiązaniu, murowanie jest szybsze, a parametry cieplne muru są lepsze.

8,30 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pustak Porotherm 25/37.5 AKU to idealne rozwiązanie dla ścian wewnętrznych wymagających wysokiej izolacyjności akustycznej bez rezygnacji z właściwości termicznych. Nie potrzebuje dodatkowej termoizolacji, co upraszcza proces budowy. Murowanie odbywa się na tradycyjną zaprawę, co zapewnia solidność konstrukcji. Grubość ściany wynosi 25 cm, zużycie to 10,7 szt./m2, a klasa wytrzymałości to 20. Współczynnik przenikania ciepła U=0,95 W/(m2K) gwarantuje odpowiednie warunki termiczne.

5,40 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pustak Porotherm 30 P+W to doskonały wybór dla zewnętrznych ścian nośnych z dociepleniem oraz wewnętrznych ścian nośnych. Technologia "pióro-wpust" eliminuje potrzebę spoin pionowych, co przyspiesza prace i poprawia izolacyjność cieplną (U=0,68 W/(m2K)). Zużycie: 16 szt./m2. Idealny do efektywnego budowania.

5,80 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pustak Porotherm 38 P+W to idealny wybór do budowy zewnętrznych ścian jednowarstwowych bez docieplenia, zapewniając szybkie murowanie bez spoin pionowych i doskonałe parametry cieplne (U=0,35 W/(m2K)). Zużycie wynosi 16 szt./m2, a dostępna klasa wytrzymałości to 10. Jego zastosowanie znajduje w budynkach o niższej temperaturze wewnętrznej oraz obiektach gospodarczych, co czyni go ekonomicznie efektywnym rozwiązaniem.

5,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Porotherm 8 P+W KL.10 to ekologiczny pustak ceramiczny o grubości 8 cm, idealny do ścian działowych i zewnętrznych warstw muru trójwarstwowego. Zapewnia wysoką izolacyjność akustyczną i termiczną, trwałość, i nie wymaga zaprawy pionowej dzięki systemowi pióro i wpust. Produkt jest trwały, ekologiczny i zapewnia naturalne materiały budowlane.

11,69 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pustak ceramiczny Termoton AKU 25/30, w klasie 20, to element o wysokiej porowatości przeznaczony do budowy ścian o zwiększonej izolacyjności akustycznej. Jego wymiary to 300 x 250 x 235 mm. W zależności od grubości ściany, zużycie wynosi 12,9 sztuk na m2 dla 250mm i 15,4 sztuk na m2 dla 300mm. Pustak Termoton AKU 25/30 jest idealny do konstrukcji ścian wewnętrznych, zewnętrznych oraz słupów, zapewniając doskonałą izolację dźwięku bez potrzeby wypełnienia betonem.

9,84 zł
Produkt dostępny

Pustak ceramiczny Termoton P+W 11,5-50 klasy 15 to element budowlany o wysokiej porowatości, przeznaczony do konstrukcji ścian wewnętrznych i osłonowych, które będą pokryte tynkiem. Używany z konwencjonalną zaprawą murarską, ma wymiary 500 x 115 x 235 mm. Jego współczynnik przewodzenia ciepła to 0,202 W/(mK), a na pokrycie 1 m2 ściany potrzeba 8,1 sztuk tego pustaka.

6,40 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pustak ceramiczny Termoton P+W 18,8 klasy 20 to element budowlany o wysokiej porowatości, idealny do tworzenia ścian wewnętrznych i zewnętrznych, które zostaną pokryte tynkiem. Używany z klasyczną zaprawą murarską, ma wymiary 325 x 188 x 235 mm. Wyróżnia się współczynnikiem przewodzenia ciepła 0,232 W/(mK), a na metr kwadratowy ściany potrzeba 12,5 sztuk tego pustaka.

8,20 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Bloczki H+H Silver o wymiarach 24x24x59 cm, o wytrzymałości 2,5 MPa i należące do klasy gęstości 600, są materiałem budowlanym premium. Przeznaczone do wznoszenia ścian zewnętrznych i wewnętrznych, jedno- i wielowarstwowych, znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym oraz rolniczym.

14,37 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Beton komórkowy H+H Gold+ 4,0-500 o rozmiarach 115x250x625 mm, to wysokiej klasy materiał budowlany, idealny do tworzenia ścian zewnętrznych i wewnętrznych, zarówno w jedno-, jak i wielowarstwowych konstrukcjach budynków mieszkalnych, przemysłowych oraz rolniczych. Produkt zaprojektowano z myślą o łatwości montażu, dzięki profilowaniu pióro-wpust oraz dodatkowemu uchwytowi montażowemu.

14,37 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Bloczki H+H Gold+ o rozmiarach 240x250x625 mm i wytrzymałości 5 MPa reprezentują najwyższy standard jakości. Są wykorzystywane do wznoszenia ścian jedno- i wielowarstwowych, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, w różnych typach budownictwa: mieszkaniowym, przemysłowym oraz rolniczym. Dla ułatwienia prac murarskich, bloczki posiadają profilowanie pióro-wpust oraz są wyposażone w uchwyt montażowy.

14,37 zł
Produkt dostępny

Bloczki H+H Gold+ o wymiarach 240x250x625 mm i wytrzymałości 4 MPa, stanowią najwyższej jakości materiały budowlane, przeznaczone do konstrukcji ścian jedno- i wielowarstwowych, wewnętrznych oraz zewnętrznych, w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i rolniczym. Dla ułatwienia prac murarskich, bloczki są wyprodukowane z profilowaniem pióro-wpust i wyposażone w uchwyt montażowy.

14,37 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Bloczki H+H Gold o rozmiarach 120x240x590 mm, z wytrzymałością 3 MPa i gęstością klasy 600, są wysokiej jakości materiałem budowlanym. Służą do konstrukcji ścian jedno- i wielowarstwowych, zewnętrznych oraz wewnętrznych, znajdując zastosowanie w różnych sektorach budownictwa, w tym mieszkaniowym, przemysłowym oraz rolniczym.

7,23 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Bloczek SIL-PRO U12/2V o wymiarach 25x12x6,5 cm, klasy wytrzymałości 20 N/mm2, charakteryzuje się gęstością 1,8 g/cm3. Na palecie znajduje się 336 sztuk, a zużycie wynosi 60 sztuk na metr kwadratowy. Jest przeznaczony do budowy murów na cienkich oraz zwykłych spoinach, zarówno z wypełnionymi, jak i niewypełnionymi spoinami czołowymi.

7,23 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Bloczek wentylacyjny UPSW o wymiarach 25x24x22 cm i klasie wytrzymałości na ściskanie 15 N/mm2 charakteryzuje się gęstością 1,2 g/cm3. Jest to produkt marki SIL-PRO, przeznaczony do tworzenia efektywnych systemów wentylacyjnych, zapewniający solidność i trwałość konstrukcji dzięki wysokiej wytrzymałości na ściskanie oraz optymalnej gęstości materiału.

3,16 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Bloczek uzupełniający Silka EQ10/18 o wymiarach 33,3x18x9,8 cm i klasie wytrzymałości 20, służy do dostosowywania wysokości ścian do niestandardowych wymiarów, przekraczających typowe 20 cm. Umożliwia precyzyjne ułożenie pierwszej warstwy ściany przy użyciu tradycyjnej zaprawy. Jest to kluczowy element uzupełniający w konstrukcjach, o wysokości 10 cm i szerokości 18 cm, charakteryzujący się wytrzymałością na ściskanie 20 MPa.

17,27 zł
Produkt dostępny

Bloczek Solbet Optimal P+W o wymiarach 24x24x59 cm i klasie gęstości 600, wyposażony w uchwyt, to wersja betonu komórkowego przeznaczona dla konstrukcji ścian warstwowych i działowych. Oferowany w różnorodnych szerokościach i klasach gęstości, różnicuje się przez specyficzne profilowanie powierzchni bocznych, co ma znaczenie dla metody budowy ścian.