Dmuchawy

Aktywne filtry

215,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Dmuchawa elektryczna Dedra DED8687 z funkcją odkurzacza to uniwersalne narzędzie do prac porządkowych w ogrodzie. Urządzenie pracuje z wysoką mocą, co przekłada się na dużą prędkość obrotową i duży przepływ powietrza - pozwala to prowadzić wydajną pracę. Dzięki funkcji rozdrabniania urobek zajmuje mniej miejsca, co sprzyja długotrwałej pracy. Zastosowanie pojemnego worka pozwala operatorowi działać dłużej bez konieczności robienia przerw na opróżnianie go. Wygodny uchwyt zwiększa komfort pracy.

369,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Dmuchawa elektryczna Dedra DED8689 posiada funkcję odkurzacza, co poszerza zakres jej zastosowań. Dzięki wysokiej mocy operator jest w stanie pracować z dużą prędkością obrotową i dużym przepływem powietrza, co przekłada się bezpośrednio na wygodę i wydajność prowadzonych działań. Funkcja rozdrabniania zmniejsza objętość urobku, dzięki czemu zajmuje on mniej miejsca. Pojemny worek sprawia, że operator może pracować dłużej bez konieczności robienia przerw na opróżnianie go. Wygodny uchwyt zwiększa komfort pracy.

139,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Elektryczna dmuchawa z funkcją zasysania ułatwia utrzymanie porządku w miejscu pracy. Umożliwia czyszczenie z pyłu i wiórów narzędzi stolarskich, budowlanych oraz elektroniki za pomocą strumienia sprężonego powietrza, bez używania kompresora. Może być stosowana także do zdmuchiwania suchych liści z chodnika.
maks. prędkość obrotowa: 16000 obr./min
wydajność: 4 m3/min
regulacja prędkości wydmuchu
możliwość zamocowania worka (w komplecie)
kabel o długości 2 m
w zestawie 2 wymienne końcówki
Parametry
Funkcje: Zasysania, Dmuchawy
Długość przewodu [m]: 2
Moc [W]: 600