Wieszaki łazienkowe - Wieszaki, uchwyty, haczyki na ręczniki - ADAMEX

Wieszaki

Wieszaki do łazienki, mydelniczki lub lustra to podstawowe wyposażenie łazienek. Tego typu akcesoria łazienkowe są istotną częścią każdej łazienki. Poprawiają jej użyteczność, funkcjonalność i styl. Dlatego wieszaki są dostępne w wielu różnych wzorach, materiałach i kolorach.

Nowoczesne wieszaki do łazienki

Podobnie jak inne akcesoria łazienkowe - dozowniki, półki czy szafki - wieszaki do łazienki mają różne formy. Mogą mieć kształt haczyków, uchwytów, wieszaków na drzwi łazienkowe, drążków i stojaków na ręczniki łazienkowe, szlafroki i ubrania. Taki szeroki wybór produktów daje gwarancję, że każdy znajdzie coś pasujące do potrzeb, bez względu na rozmiar łazienki lub dostępną przestrzeń.

By upewnić się, że styl łazienki będzie do siebie pasował, warto wybrać odpowiedni wieszak łazienkowy. Lustra łazienkowe, uchwyty na papier czy różnego rodzaju pojemniki kosmetyczne, współgrające ze sobą aranżacją pozwolą uzyskać spójny wygląd.

Wieszaki samoprzylepne, na przyssawki, taśmę lub stojące

W bardziej przestronnych pomieszczeniach sprawdzą się wieszaki na ręczniki, najlepiej w zestawach pojedynczych, podwójnych, a nawet potrójnych. Jeśli nie chce się ingerować w ściany poprzez wiercenie czy inny sposób mocowania, można zdecydować się na wolno stojące stojaki na ręczniki łazienkowe. Haczyki natomiast nie zajmą tyle miejsca, co stojak lub szeroki wieszak i można je zamontować w dowolnym miejscu.

Aktywne filtry

169,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Suszarka na duże pranie Infinity FLEX stworzona została dla dużej ilości prania. Dzięki dodatkowo podwyższonemu stelażowi, wyższym skrzydłom oraz rozsuwanym linkom umożliwia wieszanie zarówno codziennego prania, jak i obrusów, pościeli, prześcieradeł, długich części garderoby etc.
Teleskopowe linki, są regulowane do 2 metrów długości co, daje aż 30 metrów powierzchni suszenia. W zależności od potrzeb, po pełnym rozłożeniu suszarka na bieliznę Vileda może zmieścić nawet do czterech prań.
Jej uniwersalność i mobilność zwiększona została również przez nogi zakończone obudowanymi kółkami.

50,69 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Symbol: AWD02091480

Wymiary: 3.50 cm x 20.50 cm x 4.00 cm

Materiał: stal nierdzewna


Opis:
Wieszak ścienny do przykręcenia. Wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej nr 304.