O nas

Adamex – wszystko dla Twojego domu i ogrodu

Adamex to miejsce, w którym znajdziesz wszystko co potrzebne, aby urządzić swój dom i ogród. Posiadamy w ofercie wysokiej jakości materiały budowlane, wykończeniowe, ogrodnicze oraz narzędzia renomowanych producentów. Nasz doświadczony personel pomoże Ci wybrać odpowiednie materiały i akcesoria, a wszystko to w przyjaznej atmosferze, bez zbędnego pośpiechu. Oferujemy szybkie dostawy, prosto pod Twoje drzwi, abyś mógł od razu przystąpić do zaplanowanych prac. Sklepy Adamex znajdziesz w Błoniu i Grodzisku Mazowieckim.

Budowa i wykończenia wnętrz

Budujesz dom? Przeprowadzasz remont? Wykańczasz wnętrza? W ofercie Adamex dostępne są wszelkie materiały i akcesoria, dzięki którym urządzisz swoją przestrzeń. W jednym miejscu zaopatrzysz się w materiały budowlane, izolacyjne, materiały do zabudowy, bloczki, cegły, pustaki i kostkę. Z nami kompleksowo wykończysz swoje wnętrze i zainspirujesz się najnowszymi trendami. Niezależnie czy chcesz jedynie odświeżyć mieszkanie czy przeprowadzić generalny remont, zadbaliśmy o to, by niczego Ci nie zabrakło aranżując poszczególne pomieszczenia. Oferujemy między innymi niezbędne produkty do kuchni, łazienki, a także oświetlenie i elementy dekoracyjne.

Zagospodarowanie ogrodu

Stwórz swoją strefę relaksu, aranżując ogród i balkon korzystając z nowoczesnych rozwiązań. Posiadamy w ofercie niezbędne narzędzia ogrodowe, artykuły dekoracyjne, produkty do uprawy i nawadniania roślinności, a także akcesoria, których potrzebujesz, by zaaranżować ogród. Szukasz nawozu, nasion, węża ogrodowego, a może dekoracji? Nasi pracownicy doradzą Ci najlepsze rozwiązania kierując się indywidualnymi potrzebami. Adamex to sklep, który zapewni Ci wszelkie produkty od zaufanych i znanych producentów, abyś mógł kreować swoją przestrzeń w dowolny sposób.

Niezbędne narzędzia i artykuły

Podczas budowy, remontu i urządzania własnej przestrzeni należy zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia, które usprawnią wszelkie prace w domu i ogrodzie. Z myślą o indywidualnych potrzebach każdego klienta przygotowaliśmy szeroki wybór produktów, począwszy od elektronarzędzi, narzędzi malarskich, budowlanych, glazurniczych, na środkach akcesoriach porządkowych kończąc. Szukasz wiertarki, frezarki, myjki ciśnieniowej, a może śrub i kołków? Sprawdź ofertę Adamex w sklepach stacjonarnych lub online i ciesz się komfortowymi zakupami!