Wyrzynarki, pilarki

Aktywne filtry

489,00 zł
Produkt dostępny

Akumulatorowa piła szablasta DED7161 to narzędzie, które sprawdzi się w różnego rodzaju pracach rozbiórkowych. W zależności od zastosowanego brzeszczotu umożliwia przecinanie drewna, metalu czy tworzyw sztucznych. Dzięki pracy bezprzewodowej można z niej korzystać w trudno dostępnych miejscach. Pilarka posiada wydajny i wytrzymały silnik bezszczotkowy, co przekłada się na lepszą efektywność oraz dłuższą żywotność. Piłę wyposażono w blokadę przypadkowego włączenia oraz beznarzędziowy system mocowania ostrza. Dzięki ogumowanym elementom chwytom na korpusie i rękojeści narzędzie wygodnie leży w dłoniach.

249,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Mocna ręczna pilarka tarczowa Brenar 8887, 1200W, tarcza 185 mm

Silnik o dużej mocy 1200W gwarantuje wysokie osiągi podczas pracy
Mocna podstawa ze stabilnym układem regulującym głębokość cięcia
Ergonomiczna rękojeść zapewnia wysoki komfort podczas użytkowania elektronarzędzia
W zestawie znajduje się: tarcza pilarki o średnicy 185mm, prowadnica równoległa oraz klucz imbusowy

Dane techniczne:

Napięcie: 230V
Pobór mocy: 1200W
Średnica zewnętrzna tarczy: 185 mm
Średnica wewnętrzna tarczy: 20 mm
Obroty bez obciążenia: 5000 obr/min
Maksymalna głębokość cięcia przy 90°: 58 mm
Maksymalna głębokość cięcia przy 45°: 37 mm

519,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pilarka szablowa to urządzenie przeznaczone do cięcia takich materiałów jak:drewno, metal, tworzywa sztuczne czy materiały budowlane. Beznarzędziowy system montażu brzeszczota oraz ogranicznika przyśpieszy pracę tym urządzeniem. Duży skok brzeszczotu wynoszący 28mm oraz częstotliwość skoku brzeszczotu oscylujący pomiędzy 1000-2800 przekłada się na bardzo wydajną pracę podczas cięcia w różnych materiałach. Dla poprawy komfortu pracy urządzenie wyposażone zostało w oświetlenie LED oraz funkcję cięcia precyzyjnego plus 3 stopnie podrzynania

415,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Frezarka górnowrzecionowa DED7980, jest urządzeniem przeznaczonym do obróbki elementów drewnianych i drewnopochodnych. W zależności od rodzaju użytego freza możemy frezować powierzchnie proste, wykonywać ćwierćwałki, otwory, wpusty i wgłębienia. Frezarka wyposażona została w możliwość regulacji prędkości obrotowej co pozwala na odpowiednie jej dobranie podczas pracy. Włącznik z blokadą przed przypadkowym włączeniem zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Frezarka ręczna DEDRA DED7980 posiada dwustopniową regulację głębokości frezowania. Solidna aluminiowa podstawa pozwala na płynne przesuwanie urządzenia po powierzchni obrabianego materiału. Rewolwerowy ogranicznik głębokości jest wygodny w obsłudze. Frezarka znajdzie swoje zastosowanie w profesjonalnych firmach i warsztatach zajmujących się obróbką drewna jak i u majsterkowicza.

1 032,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pilarka ukosowa DED7745 wyposażona w system posuwu, przeznaczona jest cięcia drewna i materiałów drewnopodobnych. Wyposażona w mocny 1800 watowy silnik, dodatkowe prowadnice boczne zwiększające zakres pracy, system odprowadzania trocin oraz automatyczny system powrotu po wykonaniu cięcia. Dzięki wysokiej prędkości obrotowej wynoszącej 5000 obr/min pilarka gwarantuje wysoką jakość cięcia. Podstawa oraz blat roboczy zostały wykonana z wysokiej jakości aluminium co gwarantuje dużą wytrzymałość. Urządzenie posiada możliwość montażu na dodatkowym stole roboczym.
Cechy:
Możliwość cięcia pod kątem 45 stopni
Worek na urobek
Regulacja kąta ukosu
Regulacja posuwu
Regulacja głębokości cięcia
Możliwość montażu do stołu roboczego

459,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Przeznaczona do cięcia desek, paneli, płyt wiórowych oraz metalu, blach, PCV, poliwęglanu komorowego, pleksi. Przy użyciu odpowiednich brzeszczotów umożliwia wycinanie okręgów i otworów pod zlewozmywak, baterie kuchenne itp. Kompaktowy rozmiar zapewnia swobodne manewrowanie narzędziem oraz doskonałe prowadzenie po wyznaczonej linii, także w trudno dostępnych miejscach.
W zestawie: wyrzynarka, akumulator Li-Ion 18 V 2 Ah, szybka ładowarka (1 h dla baterii 2 Ah).

473,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Piła YT-82814 przeznaczona jest do cięcia drewna, płyt drewnopodobnych, grubych gałęzi drzew, a także metalu i blach (grubość ściany profilu do 3 mm). Wysokiej jakości uchwyt narzędziowy mocno utrzymuje brzeszczot, zapewniając bezpieczeństwo użytkowania.
W zestawie: piła, akumulator Li-Ion 18 V 2 Ah, szybka ładowarka (1 h dla baterii 2 Ah).
Piła posiada system beznarzędziowej wymiany brzeszczotów pewnie trzymający ostrze, ergonomiczny kształt pozwalający na swobodne manewrowanie w trudno dostępnych miejscach oraz antypoślizgowa rękojeść i włącznik z potencjometrem i niewielka waga i trwały korpus ze zdejmowaną stopą
system 18 V – działanie na wspólnej baterii, pasującej do serii urządzeń.

399,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Poręczne elektronarzędzie dla użytkowników wykonujących lekkie prace przydomowe. Przestawna, przeźroczysta osłona zapewniająca wysoki poziom bezpieczeństwa oraz swobodny widok na detal i linię cięcia. Płyta podstawy odchylana w obie strony o 45°, a do cięcia blisko krawędzi przesuwana do tyłu.
Przycisk blokady przy pracy ciągłej, elektroniczna regulacja obrotów
Możliwość podłączenia zewnętrznego urządzenia odsysającego

328,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pilarka tarczowa 1300W Vulcan Concept VZP1300, jej prędkość obrotowa: 4700 / min., średnica tarczy: 160mm, średnica otworu tarczy: 20mm, maksymalna głębokość cięcia: 55mm, maksymalna głębokość cięcia pod kątem 45stopni: 35mm
Dodatkowe akcesoria:
tarcza 160x20x2,5 mm 18zębów
prowadnica równoległa
2 szczotki węglowe

695,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pilarka tarczowa Stanley FatMax FME301K z silnikiem o mocy 1650W przeznaczona jest do wszechstronnego zastosowania. Ostra tarcza pilarska umożliwia cięcie drewna na głębokość do 66mm, co pozwala na cięcie wzdłużne, poprzeczne oraz cięcie w odchyleniu od pionu do 45 stopni.
Dane techniczne:
Moc: 1650W
Prędkość bez obciążenia: 5500obr./min
Max. kąt odchylenia od pionu: 0-45°
Średnica otworu: 16mm
Średnica tarczy: 190mm
Max. głębokość cięcia: 66mm
Długość przewodu zasilającego: 4m
Masa: 4,1kg.

1 115,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pilarka ukosowa HM254 Scheppach SCH5901216901 sprawdzi się przy przecinaniu miękkiego drewna i wielu standardowych tworzyw sztucznych. Piła z posuwem umożliwia cięcie większych elementów. Dzięki uchylnej głowicy i obrotowej podstawie możliwe jest też cięcie pod kątem i uciosowanie. Model HM254 wyposażono w laser wskazujący linię cięcia, wysuwane podpory boczne, zacisk materiału i osłonę tarczy. W tylnej części pilarki znajduje się wylot powietrza, do którego można podłączyć worek na pył lub odkurzacz.

276,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Wielofunkcyjna pilarka przeznaczona do cięcia prostego, pod kątem i wykonywania cięć wzdłużnych w drewnie twardym i miękkim oraz materiałach drewnopodobnych. Polecana do prac stolarskich, dekarskich i szalunkowych.
Posiada wydajny silnik komutatorowy o mocy 1500 W, prędkość obrotowa 4800 obr./min zapewnia precyzję i szybkość cięcia, umożliwia cięcie pod kątem 0-45° oraz regulacja głębokości cięcia do 65 mm, stabilna i równa stalowa stopa. Ma możliwość podłączenia odkurzacza przemysłowego (średnica wewnętrzna przyłącza: 34 mm), wygodny, gumowy uchwyt, w zestawie tarcza tnąca o średnicy 185 mm z 24 zębami, ze standardowym otworem mocującym o średnicy 20 mm, gumowy kabel o długości 3 m

242,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Wyrzynarka niskowibracyjna 450 W Yato YT-82274 pozwala na wycinanie okrągłych i nieregularnych otworów, cięcie wgłębne oraz na długie, proste cięcia z zachowaniem prostopadłej krawędzi. Wyposażona została w mocny i wydajny silnik elektryczny o mocy 450 W, który zapewnia wysoką wydajność pracy. Urządzenie posiada system tłumienia drgań, który znacząco poprawia komfort pracy. Wyrzynarka posiada możliwość płynnej regulacji prędkości obrotowej oraz przezroczystą osłonę brzeszczotu, która poprawia precyzję i widoczność linii cięcia.

304,90 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Poręczna i mocna piła szablasta, przydatna do cięcia drewna, metalu oraz pustaków ceramicznych i betonu komórkowego. Wygodny i bezpieczny chwyt, połączony z mocnym mechanizmem przekładni gwarantuje sprawne i kontrolowane cięcie. Niezastąpiona do przecinania okrąglaków, palet drewnianych czy usuwania słupków ogrodzeniowych. Nie wymaga ostrzenia łańcucha jak piła łańcuchowa, doskonale radzi sobie z pniami drzew i gałęziami (do 150mm grubości)

1 080,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pilarka tarczowa o wielostronnym zastosowaniu ze stojakiem z metalu, obustronnymi poszerzeniami stołu oraz standardowym ogranicznikiem równoległym i kątowym.
Wygodne ustawienie wysokości cięcia za pomocą dużego pokrętła. Wysokowydajny silnik 2000 wat. Poszerzenie stołu po lewej i prawej stronie powiększają powierzchnie przylegania również w przypadku większych obrabianych przedmiotów. Standardowy stojak. Wysokość cięcia do 85 mm. Tarcza tnąca HW o średnicy 250 mm.
Pokrętło do ustawienia wysokości i kąta pochylenia.

283,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Piła szablasta lisi ogon, akumulatorowa 18V, DEDRA SAS+ALL DED7061 to urządzenie przeznaczone do cięcia takich materiałów jak:drewno,metal,tworzywa sztuczne czy materiały budowlane.Beznarzędziowy system ułatwi wymianę brzeszczotów. Duży skok brzeszczotu wynoszący 25,4mm oraz częstotliwość skoku brzeszczotu oscylujący pomiędzy 0-2800 przekłada się na bardzo wydajną pracę podczas cięcia w różnych materiałach. Urządzenie wyposażone jest w zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem.

Podczas zakupu nie zapomnij o ładowarce i akumulatorze

319,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pilarka tarczowa DED7925 jest narzędziem przeznaczonym do cięcia drewna i maateriałów drewnopochodnych takich jak płyty OSB, płyty wiórowe czy pilśniowe. Poprzez zastosowanie tarczy o rozmiarze 185mm, uzyskujemy możliwość cięcia drewna o grubośći 65mm oraz 45 mm przy cięciu pod kątem 45 stopni. Ergonomie oraz komfort pracy poprawiają podgumowane oraz dobrze wyprofilowane uchwyty, dzięki którym narzędzie dobrze leży w dłoni. Dodatkowa prowadnica równoległa znajdująca się w komplecie, zapewni precyzyjne i powtarzalne cięcie.

255,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Wyrzynarka to narzędzie przeznaczone do cięcia takich materiałów jak: drewno, metal, plastik. Skok brzeszczotu na poziomie 20 mm gwarantuje bardzo dużą sprawność urządzenia podczas pracy z twardymi i grubymi materiałami. Wyrzynarka DED7964 wyposażona jest w 3 stopniową funkcję podrzynania oraz funkcję cięcia precyzyjnego. Wymiana brzeszczotów odbywa się szybko i sprawnie bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Stopę wyrzynarki możemy wychylić dwustronnie w zakresie od 0-45°, co pozwala nam na uzyskanie cięcia pod kątem.

345,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pilarka szablowa to urządzenie przeznaczone do cięcia takich materiałów jak:drewno, metal, tworzywa sztuczne czy materiały budowlane. Beznarzędziowy system montażu brzeszczota oraz ogranicznika przyśpieszy pracę tym urządzeniem. Duży skok brzeszczotu wynoszący 20mm oraz częstotliwość skoku brzeszczotu oscylujący pomiędzy 800-3000 przekłada się na bardzo wydajną pracę podczas cięcia w różnych materiałach.

541,20 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pilarka ukosowa przeznaczona do cięcia drewna i materiałów drewnopodobnych. Wyposażona w mocny 1400 watowy silnik, dodatkowe prowadnice boczne zwiększające zakres pracy, system odprowadzania trocin oraz automatyczny system powrotu po wykonaniu cięcia. Dzięki wysokiej prędkości obrotowej wynoszącej 4600 obr/min pilarka gwarantuje wysoką jakość cięcia. Podstawa oraz blat roboczy zostały wykonana z wysokiej jakości aluminium co gwarantuje dużą wytrzymałość. Urządzenie posiada możliwość montażu na dodatkowym stole roboczym.
Cechy:
Max. zakres cięcia 120 x 55mm
Max. zakres cięcia pod kątem 45 stopni 83 x 30
Tarcza 210/30mm
Waga 6,1 kg

367,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Dedra DED7064 to pilarka tarczowa akumulatorowa DED7064 z przeznaczonym do cięcia. Poprzez zastosowanie tarczy o rozmiarze 165mm, uzyskujemy możliwość cięcia drewna o grubośći 55mm oraz 40 mm przy cięciu pod kątem 45 stopni. Ergonomie oraz komfort pracy poprawiają podgumowane oraz dobrze wyprofilowane uchwyty, dzięki którym narzędzie dobrze leży w dłoni. Dodatkowa prowadnica równoległa znajdująca się w komplecie, zapewni precyzyjne i powtarzalne cięcie. Pilarkę wyposażono w zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem. Obudowa wykonana została z nylonu z domieszką włókna szklanego, dzięki temu zwiększona została odporność na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV. Rekomendowany akumulator do pracy z pilarką tarczową akumulatorową to 4.0 Ah DED7034 lub 5.0 Ah DED7035

2 544,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Cechy produktu:

Zapewnia optymalne parametry cięcia cegieł,

Mocny silnik 1700 W do wielu zastosowań,

Dwa trwałe przeciwbieżne brzeszczoty nowej konstrukcji nie powodują przesuwania się materiału podczas cięcia,

Szczelna obudowa przekładni chroni przed pyłem i zwiększa żywotność narzędzia,

Aluminiowa obudowa zapewnia niewielką masę oraz dużą trwałość,

Szybki i łatwy system wymiany brzeszczotów ogranicza czas przestojów,

Ergonomicznie ukształtowane i ogumowane rękojeści zwiększają wygodę i bezpieczeństwo obsługi

Zestaw brzeszczotów z węglikami spiekanymi, o 39 zębach każdy, umożliwiają użytkownikowi przecinanie cegieł typu POROTON klasy twardości 20