Dach, rynny

Dach, rynny

Dział Dachy

Jako uzupełnienie materiałów budowlanych posiadamy również pokrycia dachowe. Szczególnie polecamy uwadze płyty bitumiczne o doskonałym stosunku ceny do jakości. Płyty bitumiczne to również dość uniwersalne rozwiązanie i sprawdzi się dobrze w wielu przypadkach kiedy należy dokonać renowacji pokrycia dachowego. Nie martw się o transport, zdajemy sobie sprawę, że wymiary pokryć dachowych nie pozwalają na transport każdym autem. Zadzwoń do nas lub zamów pokrycia dachowe przez stronę i wybierz dostawę pokryć transportem Adamex. Dostawa pokryć naszym transportem jest możliwa w okolicach Błonia oraz Grodziska Maz.

Zadbaj o izolację dachu jak najszybciej

W kategorii dachy proponujemy materiały, które umożliwiają wykonania izolacji budynków oraz zabudowy  ich. Dach należy do tych części budynku, które są najbardziej widoczne, dlatego tak ważne jest, aby wykończenie dachu było wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, precyzyjnie oraz dokładnie.

Dachy – które produkty warto zastosować na izolację dachu i do jego zabudowy?

W naszej ofercie występują materiały na dach: papa zgrzewalna, papa wierzchniego krycia, papa podkładowa, papa izolacyjna, płyta ondulina i taśma dekarska. Decydując się na położenie papy, masz pewność co do tego, że jest to produkt nowoczesny oraz wytrzymały na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych: opady deszczu, śniegu, gradu, czy też zmiany temperatur. Oprócz pokrycia dachu wybranym materiałem konieczna jest izolacja budynku oraz jego zabudowa. Dlatego dostępne są u nas także: wełna mineralna o różnych grubościach, styropian, taśmy uszczelniające oraz zbrojenia, płyty OSB, deski i kantówki, profile i akcesoria i płyty kartonowo – gipsowe.

Aktywne filtry