Zestawy malarskie - Artykuły do malowania ścian - ADAMEX

Zestawy malarskie

Podczas prac remontowych potrzebne są różne narzędzia i produkty. Jednymi z artykułów, bez których nie da się obejść tych czynności, są zestawy do malowania ścian. Zawierają one niezbędne sprzęty pomagające w malowaniu różnych powierzchni. Przy małym podmalowaniu wystarcza tylko sam pędzel. Jednak przy większych obszarach niezbędna jest większa ilość przedmiotów.

Zestawy malarskie - wyposażenie

Takie zestawy malarskie są wyposażone w artykuły malarskie, które pozwalają na szybką i sprawną pracę. Nie trzeba szukać po sklepach kolejnych narzędzi, które będą do siebie pasować lub nadawać się do określonej pracy. W ofertach najczęściej występują gotowe produkty takie jak: pędzle, wałki, rączki do wałków czy specjalne kuwety.

Zestawy malarskie - kuwety

Artykuły do malowania takie jak kuwety są praktycznie w każdym zestawie do malowania ścian. Występują one w różnych kształtach, wielkościach czy kolorach. Ciekawym rozwiązaniem i dodatkiem w jednym jest specjalna wkładka do nich. Chroni ona kuwetę przed zabrudzeniami z farby. Dzięki temu można przyśpieszyć malowanie różnymi kolorami jednocześnie.

Aktywne filtry

36,85 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw do malowania precyzyjnego z aerografem jest przeznaczony do malowania techniką natryskową niewielkich elementów czy o skomplikowanych kształtach. Najczęściej wykorzystywany w modelarstwie ale równie dobrze sprawdzi się podczas majsterkowania. Zestaw może być zasilany kompresorem o niskim ciśnieniu 1-3,5 bar(15-50 PSI) jak również z pomocą puszki ze sprężonym gazem przeznaczonej do użytku z aerografami malarskimi. Do zalet aerografu należy zaliczyć: dużą precyzję podczas malowania, rozmiar zbiorniczka idealny do malowania większych modeli (nie trzeba tak często napełniać zbiorniczka), prostą konstrukcję, łatwość czyszczenia.
Dane techniczne:
Zalecane ciśnienie robocze: 1-3,5bar
Rozmiar dyszy: 0,8 mm
Pojemność zbiorników: 20; 90 ml
Kompletacja:
Aerograf
Przewód elastyczny,
Słoik na farbę,
Nakrętka z zaworem,
Nakrętka podłączeniowa,
Słoik roboczy

14,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Gotowy zestaw przeznaczony do prostych prac malarskich farbami olejnymi i lakierami.


Zaleta/korzyść:

W skład zestawu wchodzi wkład moltopren 7 cm z rączką, wkład moltopren 5cm oraz kuweta 15x30 cm.
Niezbędny przy podstawowych pracach.