OGRÓD

Aktywne filtry

284,54 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zbiornik na wodę deszczową Indigo Water Butt to znakomita propozycja dla osób chcących racjonalnie i ekologicznie zarządzać zasobami naturalnymi. Stabilna konstrukcja zbiornika pomieści 220 l wody, a wbudowany filtr oczyszczający zapewni jej klarowność. Ponadto do produktu dodano specjalną bazę, zapewniającą większą stabilność całej konstrukcji. Produkt został wykonany z najwyższej jakości tworzywa, całkowicie odpornego na uszkodzenia czy szkodliwe czynniki atmosferyczne, takie jak promienie UV czy deszcz. Nie wymaga środków konserwujących i jest łatwy w montażu i utrzymaniu w czystości.
Wymiary: o72 x 107

48,77 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Przedłużacz ogrodowy 1 gniazdo bez uziemienia 20metrów 2 x 1mm pomarańczowy to podstawowe wyposażenie gospodarstwa domowego z ogrodem. Ułatwia pracę w ogrodach, na działkach, w halach, kiedy wykorzystujemy urządzenia wymagające podłączenia do zasilania.
Kolor pomarańczowy – poprawia widoczność przewodu i bezpieczeństwo użytkowaniu.

32,36 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Przedłużacz z gniazdem bez uziemienia oraz wtyczką. Może być stosowany wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.
Ułatwia pracę w ogrodach, na działkach, w halach, kiedy wykorzystujemy urządzenia wymagające podłączenia do zasilania.
Kolor pomarańczowy – poprawia widoczność przewodu i bezpieczeństwo użytkowaniu.
Specyfikacja techniczna:
Prąd max: 10A
Zasilanie: ~230V/50Hz
Grubość przewodu: 2x1mm2

348,62 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Wertykulator posiada kilka, specjalnie wykrzywionych ostrzy umieszczonych na wale. Podczas pracy ostrza wirują i wgryzają się w glebę spulchniając ją i rozcinając zbite powierzchnie trawnika oraz tzw. filc czyli pozostałości po koszeniu trawnika. Podłużne nacięcia gleby pozwalają na lepsze nawodnienie i odżywienie trawnika, a usunięcie filcu i warstwy mchu z trawnika ułatwia jego równomierny wzrost. Dodatkowo wertykulator poprzez nacinanie gleby powoduje napowietrzenie ziemi. Wertykulator/aerator DEDRA DED8705 to urządzenie przeznaczone do małych i średnich ogrodów. Wyposażony w dwie osie z kołami pozwala na efektywną pracę oraz łatwe manewrowanie. Zasilany jest elektrycznie z popularnego gniazdka co zapewnia cichszą pracę niż urządzeniami spalinowymi. Szerokość robocza to 32cm co zapewnia szybką i efektywną pracę, a 4 stopniowa regulacja głębokości pozwala dostosować tryb pracy do naszego trawnika.
4 stopniowa regulacja głębokości pracy
Pojemny kosz: 30l

454,47 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pilarka łańcuchowa spalinowa to narzędzie, które znajdzie swoje zastosowanie w domu, ogrodzie czy na placu budowy. Prędkość łańcucha wynosząca 20,2 m/s zapewni użytkownikowi szybkie i efektywne cięcie. Długość prowadnicy w tym modelu to 45 cm, a szerokość rowka wynosi 1,5 mm. Pilarka napędzana jest silnikiem spalinowym o pojemności 54,6 cm3. Piła jest także wyposażona w hamulec automatyczny, który zatrzymuje łańcuch oraz urządzenie w przypadku podbicia urządzenia podczas cięcia. Rękojeść piły jest wyraźnie oddzielona od korpusu gdzie znajduje się silnik. Przekłada się to na zmniejszenie wibracji przenoszonych bezpośrednio na dłonie użytkownika
Cechy
Automatyczny system smarowania łańcucha
Łańcuch o profilu półdłuta
Moc: 2100 W, 2,8KM
Długość prowadnicy:18"(455mm)
Ilość zębów łańcucha:72
Typ zęba: półdłuto
Podziałka łańcucha: 8,255mm/ 0,325"
Pojemność zbiornika oleju: 250 ml
Pojemność zbiornika paliwa: 0,59L
Waga: 5,2 kg

275,61 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pilarka łancuchowa elektryczna to narzędzie, które znajdzie swoje zastosowanie w domu, ogrodzie czy na placu budowy. Długość prowadnicy w tym modeu to 40 cm. Pilarka została wyposażona w system pozwalający na szybką i łatwą korektę stopnia napięcia łańcucha bez użycia narzędzi. Prędkość łańcucha wynosząca 13m/sek zapewni użytkownikowi szybkie i efektywne cięcie. Urządzenie posiada bezpieczny włącznik,zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem. Piła jest także wyposażona w hamulec automatyczny,który zatrzymuje łańcuch oraz urządzenie w przypadku podbicia urządzenia podczas cięcia.
Cechy
Beznarzędziowy system napinania łańcucha
Automatyczny system smarowania łańcucha
Moc: 2200 W
Napięcie: 230 V
Częstotliwość: 50 Hz
Długośc prowadnicy:16"(400)mm
Ilość zębów łańcucha: 57
Typ zęba: pełne dłuto
szerokość rowka prowadnicy: 1,3mm

348,62 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Wertykulator posiada kilka, specjalnie wykrzywionych ostrzy umieszczonych na wale. Podczas pracy ostrza wirują i wgryzają się w glebę spulchniając ją i rozcinając zbite powierzchnie trawnika oraz tzw. filc czyli pozostałości po koszeniu trawnika. Wertykulator/aerator DEDRA DED8705 to urządzenie przeznaczone do małych i średnich ogrodów. Wyposażony w dwie osie z kołami pozwala na efektywną pracę oraz łatwe manewrowanie. Zasilany jest elektrycznie z popularnego gniazdka co zapewnia cichszą pracę niż urządzeniami spalinowymi. Szerokość robocza to 32cm co zapewnia szybką i efektywną pracę, a 4 stopniowa regulacja głębokości pozwala dostosować tryb pracy do naszego trawnika.
4 stopniowa regulacja głębokości pracy
Pojemny kosz: 30l

146,33 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Podkaszarka elektryczna to narzędzie ogrodnicze, którego nie może zabraknąć w każdym domu, który posiada choć skrawek trawnika. Dzięki niemu szybko uporamy się z niedociętą w trudnodostępnych miejscach trawą lub na obrzeżach trawnika. Podkaszarką również z powodzeniem przytniemy niewielki fragment trawnika, ale jest to rozwiązanie doraźne. Podkaszarka posiada głowicę z możliwością regulacji kąta nachylenia. Jej 30cm szerokość koszenia pozwala na szybkie i efektywne docinanie trawy. Automatyczny system wysuwania żyłki jest nie tylko komfortowy w użyciu, ale również zwiększa bezpieczeństwo. Zasobnik z żyłką zawiera dwie żyłki o długości 5m.

278,57 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Dedra DED7097 to akumulatorowy opryskiwacz ogrodowy. Zbiornik 7,5l, ciśnienie 1,5 Bar, przewód roboczy 1,4m, metalowa lanca, mosiężne dysze.
Dane techniczne
Napięcie: 18 V
Ciśnienie 1,5 Bar
Materiał zbiornika: tworzywo sztuczne
Pojemność zbiornika: 7,5 L
Materiał wykonania lancy: metal, dysza mosiężna
Długość węża: 1,4m
Długość lancy: 0,5m
Średnica dyszy: 1,5mm
Przepływ cieczy 0,5l/min
Przybliżony czas pracy na akumulatorze 2.0Ah DED7032 - 240min/435l
Przybliżony czas pracy na akumulatorze 4.0Ah DED7034 - 480min/920l
Przybliżony czas pracy na akumulatorze 5.0Ah DED7035 - 615min/1120l