Pręty mocujące

Aktywne filtry

1,38 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pręt mocujący z oczkiem o długości 750mm, wykonany z wysokiej jakości stali, stanowi niezbędny element w montażu sufitów podwieszanych. Jego solidność i trwałość gwarantują niezawodne mocowanie, czyniąc go kluczowym składnikiem systemów instalacyjnych sufitów podwieszanych.

6,99 zł
Produkt dostępny

Pręt mocujący z oczkiem Perfect o długości 1500mm jest dedykowany do zaawansowanych zastosowań konstrukcyjnych, gdzie niezbędne jest solidne i precyzyjne mocowanie. Z jego pomocą łatwo połączysz elementy w systemach podwieszanych, zabezpieczających oraz w konstrukcjach inżynieryjnych. Wykonany z wytrzymałych materiałów, pręt zapewnia niezawodność oraz długotrwałą odporność na obciążenia i warunki atmosferyczne.

1,60 zł
Produkt dostępny

Pręt mocujący z oczekiem Perfect, o długości 500mm, służy do solidnego mocowania elementów konstrukcyjnych w budownictwie i montażu. Wyposażony w oczko, umożliwia łatwe połączenie z hakami lub linami, zwiększając funkcjonalność w różnych zastosowaniach. Idealny do regulacji i adaptacji w konstrukcjach sufitu podwieszanego.