Akcesoria do stropów - Adamex - Twój Partner Budowlany

Akcesoria do stropów

Akcesoria stropowe to kluczowe elementy wykorzystywane podczas montażu stropów, które wspomagają proces budowlany i zapewniają długotrwałą stabilność oraz bezpieczeństwo konstrukcji. Poniżej prezentujemy różnorodność akcesoriów dostępnych w ofercie sklepu Adamex, które są niezbędne przy realizacji kompleksowych i trwałych stropów w każdym rodzaju budownictwa.

 

Listwy dystansowe - precyzja i stabilność zbrojenia

Listwy dystansowe pełnią ważną rolę w utrzymaniu odpowiedniej odległości między zbrojeniem a formą szalunkową, co jest kluczowe dla zapewnienia właściwej grubości betonowej pokrywy. Lekkość i stabilność dystansu, a także możliwość dowolnego docinania, sprawiają, że są one wygodne w użyciu i przyczyniają się do poprawy jakości wykonania stropu.

 

Stożki oporowe - skuteczne zbrojenie stropów

Stożki oporowe są wykorzystywane do utrzymania zbrojenia w odpowiedniej pozycji podczas betonowania. Ich stosowanie gwarantuje, że zbrojenie nie przemieści się pod ciężarem betonu, co jest niezbędne do utrzymania projektowanej wytrzymałości stropu.

 

Podkładki dystansowe - ochrona i wytrzymałość

Podkładki dystansowe stosowane są jako ochrona zbrojenia przed korozją oraz zapewnienie odpowiedniej adhezji do betonu. Dzięki nim, zbrojenie pozostaje na właściwej wysokości, co jest istotne dla zachowania trwałości i wytrzymałości stropu.

 

Wsparcie ekspertów i dostępność produktów

W sklepie Adamex dostępna jest szeroka gama akcesoriów stropowych, które spełniają różne potrzeby budowlane. Nasi eksperci służą pomocą w doborze odpowiednich produktów, które zapewnią trwałość i bezpieczeństwo realizowanych konstrukcji stropowych. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie projektu, od wyboru materiałów po finalne etapy budowy, gwarantując, że każdy element konstrukcyjny zostanie prawidłowo zainstalowany i spełni swoją funkcję.

Aktywne filtry

5,50 zł
Produkt dostępny

Liniowe podkładki dystansowe wykonane są z tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia. Ich podstawową cechą jest lekkość i stabilność dystansu. Listwy dystansowe typu TRIK można dowolnie docinać w zależności od oczekiwanej długości a poszczególne elementy nie ulegają rozwarstwieniu. Prawidłowe ułożenie listwy TRIK związane jest z użyciem ok 1,5mb listwy na 1m2. Warto również zwrócić uwagę, że struktura listwy charakteryzuje się licznymi otworami, które minimalizują jej rozszerzalność i pozwalają na otulenie betonem zbrojenia oraz samej podkładki dystansowej. Powyższe pozwala w praktyce wyeliminować możliwe pęknięcia.