Akcesoria do Stropów - Adamex - Twój Partner Budowlany

Akcesoria do stropów

Akcesoria stropowe to kluczowe elementy wykorzystywane podczas montażu stropów, które wspomagają proces budowlany i zapewniają długotrwałą stabilność oraz bezpieczeństwo konstrukcji. Poniżej prezentujemy różnorodność akcesoriów dostępnych w ofercie sklepu Adamex, które są niezbędne przy realizacji kompleksowych i trwałych stropów w każdym rodzaju budownictwa.

 

Listwy dystansowe - precyzja i stabilność zbrojenia

Listwy dystansowe pełnią ważną rolę w utrzymaniu odpowiedniej odległości między zbrojeniem a formą szalunkową, co jest kluczowe dla zapewnienia właściwej grubości betonowej pokrywy. Lekkość i stabilność dystansu, a także możliwość dowolnego docinania, sprawiają, że są one wygodne w użyciu i przyczyniają się do poprawy jakości wykonania stropu.

 

Stożki oporowe - skuteczne zbrojenie stropów

Stożki oporowe są wykorzystywane do utrzymania zbrojenia w odpowiedniej pozycji podczas betonowania. Ich stosowanie gwarantuje, że zbrojenie nie przemieści się pod ciężarem betonu, co jest niezbędne do utrzymania projektowanej wytrzymałości stropu.

 

Podkładki dystansowe - ochrona i wytrzymałość

Podkładki dystansowe stosowane są jako ochrona zbrojenia przed korozją oraz zapewnienie odpowiedniej adhezji do betonu. Dzięki nim, zbrojenie pozostaje na właściwej wysokości, co jest istotne dla zachowania trwałości i wytrzymałości stropu.

 

Wsparcie ekspertów i dostępność produktów

W sklepie Adamex dostępna jest szeroka gama akcesoriów stropowych, które spełniają różne potrzeby budowlane. Nasi eksperci służą pomocą w doborze odpowiednich produktów, które zapewnią trwałość i bezpieczeństwo realizowanych konstrukcji stropowych. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie projektu, od wyboru materiałów po finalne etapy budowy, gwarantując, że każdy element konstrukcyjny zostanie prawidłowo zainstalowany i spełni swoją funkcję.

Aktywne filtry

10,99 zł
Produkt dostępny

Listwa stropowa dystansowa DL50 o długości 2 metrów jest przeznaczona do precyzyjnego układania zbrojenia stropów. Ułatwia pracę na budowie, zapewniając szybsze i dokładniejsze rozmieszczenie zbrojenia, co przekłada się na wyższą jakość i stabilność wykonania stropów. Dzięki swojej konstrukcji, listwa jest bardzo stabilna i zapewnia doskonałe wsparcie dla zbrojenia.

5,50 zł
Produkt dostępny

Listwa stropowa dystansowa DL25 o długości 2 metrów jest narzędziem niezastąpionym przy pracach zbrojeniowych, szczególnie podczas układania zbrojenia stropów. Dzięki swej precyzji, umożliwia dokładne pozycjonowanie zbrojenia, co jest kluczowe dla stabilności i trwałości konstrukcji. Produkt ten wyróżnia się wysoką stabilnością oraz doskonałymi parametrami technicznymi, zapewniającymi odpowiednie wsparcie dla zbrojenia.

0,41 zł
Produkt dostępny

Podkładki dystansowe montuje się na zatrzask, umieszczając je na prętach zbrojeniowych. Gwiazdka dystansowa służy utrzymaniu określonej w projekcie odległości szalunku od prętów zbrojeniowych w tworzonych elementach pionowych. Według zaleceń producenta, dla osiągnięcia pożądanych efektów, średnie zużycie podkładek dystansowych waha się w przedziale pomiędzy 4 a 6 sztuk/m2 powierzchni, z zachowaniem rozstawu co 50 – 100 cm. Krawędzie i rogi należy wzmocnić poprzez zwielokrotnienie liczby zamontowanych dystansów.

0,30 zł
Produkt dostępny

Dystans stropowy stożek oporowy S81 EX 22/10 to specjalistyczne akcesorium stosowane w budownictwie, przeznaczone do podtrzymywania zbrojenia w odpowiedniej odległości od formy szalunkowej. Produkt ten jest kluczowy dla zapewnienia prawidłowej grubości betonowej pokrywy oraz ochrony przed korozją, co ma istotne znaczenie dla trwałości i wytrzymałości konstrukcyjnej stropów, belek, schodów i innych elementów betonowych. Dystans w kształcie stożka umożliwia łatwą aplikację i stabilność zbrojenia.

0,49 zł
Produkt dostępny

Dystans stropowy uniwersalny 2-3,5 cm to wszechstronne akcesorium budowlane, które znajduje zastosowanie przy wykonywaniu zbrojenia poziomego w różnych elementach konstrukcyjnych, takich jak stropy, schody, nadproża czy belki. Jego regulowany wymiar, mieszczący się w zakresie od 2 do 3,5 cm, pozwala na precyzyjne dopasowanie do specyfikacji konkretnego projektu budowlanego, zapewniając solidne i niezawodne wsparcie konstrukcji.