Akcesoria drzwiowe - Okucia drzwi wewnętrznych i zewnęrznych - ADAMEX

Akcesoria do drzwi

Okucia klamki do drzwi to niezbędne elementy podczas montażu drzwi, ponieważ zapewniają prawidłowe działanie oraz komfort podczas użytkowania. 

Akcesoria do drzwi w naszym asortymencie:

Jesteśmy firmą z długim stażem oraz ogromnym doświadczeniem, dlatego akcesoria drzwiowe, które znalazły się w naszym asortymencie, zostały starannie dobrane, po to, by zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Zadbaliśmy też o to, aby okucia do drzwi, np. klamki miały wysoką jakość oraz dobrą cenę, a akcesoria do drzwi wewnętrznych znajdujące się na naszej stronie pochodzą od sprawdzonych producentów.

Akcesoria do drzwi - oferta dostosowana do każdego:

Okucia do drzwi zewnętrznych muszą być dostosowane do rodzaju drzwi oraz sprawdzone pod kątem materiału, z jakiego są wykonane. Na naszej stronie można znaleźć praktyczne i wytrzymałe wkładki i klamki, które nie stanowią problemu w montaż. Okucia drzwi zewnętrznych muszą być odporne na czynniki środowiskowe, po to, by mogły służyć przez kolejne lata. 

Aktywne filtry

52,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Klamka drzwiowa LARGO przeznaczona jest do drzwi wewnętrznych. Stop cynku i aluminium, z którego została wykonana gwarantuje trwałość i solidność produktu. Klamka posiada sprężynę powrotną, dzięki czemu po naciśnięciu samoczynnie wraca do pozycji właściwej. Klamki montuje się za pomocą dołączonych śrub lub wkrętów.