Akcesoria drzwiowe - Okucia drzwi wewnętrznych i zewnęrznych - ADAMEX

Akcesoria do drzwi

Okucia klamki do drzwi to niezbędne elementy podczas montażu drzwi, ponieważ zapewniają prawidłowe działanie oraz komfort podczas użytkowania. 

Akcesoria do drzwi w naszym asortymencie:

Jesteśmy firmą z długim stażem oraz ogromnym doświadczeniem, dlatego akcesoria drzwiowe, które znalazły się w naszym asortymencie, zostały starannie dobrane, po to, by zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Zadbaliśmy też o to, aby okucia do drzwi, np. klamki miały wysoką jakość oraz dobrą cenę, a akcesoria do drzwi wewnętrznych znajdujące się na naszej stronie pochodzą od sprawdzonych producentów.

Akcesoria do drzwi - oferta dostosowana do każdego:

Okucia do drzwi zewnętrznych muszą być dostosowane do rodzaju drzwi oraz sprawdzone pod kątem materiału, z jakiego są wykonane. Na naszej stronie można znaleźć praktyczne i wytrzymałe wkładki i klamki, które nie stanowią problemu w montaż. Okucia drzwi zewnętrznych muszą być odporne na czynniki środowiskowe, po to, by mogły służyć przez kolejne lata. 

Aktywne filtry

46,50 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Klamka drzwiowa Ambition Argo Chrom posiada estetyczny wygląd, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i wytrzymała na korozję. Wykończona w nowoczesnym kolorze. W czasie jej produkcji zużyto materiały najlepszej dostępnej jakości, co sprawia, że klamka charakteryzuje się duża wytrzymałością na wiele lat.

35,69 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Klamka drzwiowa Ambition Argo posiada estetyczny wygląd, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i wytrzymała na korozję. Wykończona w nowoczesnym kolorze. W czasie jej produkcji zużyto materiały najlepszej dostępnej jakości, co sprawia, że klamka charakteryzuje się duża wytrzymałościa na wiele lat.

52,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Klamka drzwiowa LARGO przeznaczona jest do drzwi wewnętrznych. Stop cynku i aluminium, z którego została wykonana gwarantuje trwałość i solidność produktu. Klamka posiada sprężynę powrotną, dzięki czemu po naciśnięciu samoczynnie wraca do pozycji właściwej. Klamki montuje się za pomocą dołączonych śrub lub wkrętów.

44,50 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Czarna klamka drzwiowa Qubik to produkt, który będzie się idealnie prezentował zarówno w klasycznych, jak i w nowoczesnych drzwiach. Długoletnie użytkowanie zapewnia trwała powłoka oraz wytrzymał mechanizm. Klamka bardzo dobrze przylega do drzwi, dzięki precyzyjnemu wykonaniu oraz wysokiej jakości akcesoriom.