Narzędzia malarskie - Sprzęt, akcesoria do malowania ścian - ADAMEX

Narzędzia malarskie

Narzędzia do malowania to niezastąpione przedmioty podczas remontów. Przydadzą się także we wszelkich pracach związanych z budową nowego domu czy garażu. Pozwalają na osiągnięcie celu, jaki wcześniej sobie założyliśmy. Dzięki nim farby do malowania są łatwiejsze w obróbce.

Narzędzia malarskie - pomoc w zapewnieniu czystości

Sprzęt do malowania pomaga w utrzymywaniu czystości i higieny pracy. Podczas nakładania kolejnych warstw farby, ważne jest, żeby nie zabrudzić sąsiadujących mebli czy okien. W takich przypadkach sprzęt do malowania ścian ma pomoc w postaci różnych rozpuszczalników czy specjalnych narzędzi.

Narzędzia malarskie - przygotowanie gruntu

Akcesoria do malowania świetnie nadają się także do przygotowywania powierzchni pod właściwe malowanie. Używanie mas szpachlowych trudne by było bez pędzli czy wałków. Takie akcesoria malarskie idealnie zabezpieczają grunt wraz z farbami podkładowymi. Są niezbędnym wyposażeniem każdego pracownika przeprowadzającego remont.

Aktywne filtry

46,60 zł
Produkt dostępny

Właściwości:

Taśma akustyczna służy do ograniczenia przenoszenia drgań i wibracji.

Taśma akustyczna jest samoprzylepnym materiałem izolacyjnym wykonanym z pianki polietylenowej o zamkniętej strukturze komórkowej.

Wykorzystuje się ją przy instalacji systemów lekkiej zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych.

Zastosowanie taśmy akustycznej pozwala podnieść poziom i skuteczność izolacji, oraz skutecznie zapobiega przenoszeniu drgań i ogranicza pękanie ścianek działowych.
Taśma akustyczna może być wykorzystywana z wszelkiego rodzaju materiałami budowlanymi, takimi jak stal, beton, cegła, drewno czy tworzywa sztuczne.

3,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Taśma malarska, papierowa 25mm x 25m Motive

Taśma maskująca papierowa, jednostronnie klejąca przeznaczona do zabezpieczania powierzchni przy malowaniu i lakierowaniu. Przydatna podczas różnych prac budowlano-wykończeniowych.

6,99 zł
Produkt dostępny

Taśmy uszczelniające przeznaczone do zwiększenia szczelności miejsc podtynkowych szczególnie narażonych na zawilgocenie (naroży ścian, styków ścian z podłogą, miejsc przechodzenia elementów instalacji itp.) oraz do zapewniania szczelności w miejscach występowania naprężeń od rys skurczowych i termicznych. Taśmy Qseal wraz z folią w płynie Qseal tworzą trwałe rozwiązanie uszczelniające miejsca narażone na czasowe działanie wilgoci i wody pod płytkami ceramicznymi.

Cena za 1mb taśmy

16,80 zł
Produkt dostępny

Wałek malarski Eurofaza mini z rączką plastikową do malowania ścian i elewacji. Ekstremalnie wysoka absorpcja farby (do 6-krotności własnej objętości) i minimalne rozpryskiwanie farby podczas malowania. Zestaw składający się z wałka malarskiego z rączką plastikową oraz dodatkowego wkładu malarskiego.
Dzieki doskonałej jakości materiału oraz starannemu i precyzyjnemu wykonaniu wałek ten może być używany z każdym rodzajem farb.
Specjalne poszycie odporne na rozpuszczalniki. Wykonane z ultradrobnych, tkanych, ciągłych włókien poliestrowych. Przed pierwszym użyciem walec należy wypłukać w wodzie z mydłem i osuszyć. Dzięki temu usunięte zostaną wszystkie pozostałości poszycia powstałe podczas produkcji. Runo 13mm.

14,80 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Wałek malarski Elitakolor przeznaczony do malowania farbami na bazie wody.
Dzięki długiemu poszyciu, idealnie sprawdza się podczas malowania szorstkich oraz chropowatych powierzchni. Przed pierwszym użyciem wałek należy wypłukać w wodzie z mydłem i osuszyć. Dzięki temu usunięte zostaną wszystkie pozostałości poszycia powstałe podczas produkcji.
Runo 18mm.

5,60 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Wałek malarski z rączką Velur Mini, przeznaczony do malowania powierzchni gładkich.
Walec wykonany z wełny, dzięki czemu może być wykorzystywany wielokrotnie. Przed pierwszym użyciem walec należy wypłukać w wodzie z mydłem i osuszyć. Dzięki temu usunięte zostaną wszystkie pozostałości poszycia powstałe podczas produkcji. Runo 4mm.

19,99 zł
Produkt dostępny

Wałek malarski Gepard z rączką plastikową do malowania gładkich powierzchni farbami na bazie wody. Wałek o dobrych walorach malarskich oraz użytkowych, odporny na ścieranie i rozpuszczalniki. Stosowany do farb na bazie wody. Przed pierwszym użyciem wałek należy wypłukać w wodzie z mydłem i osuszyć. Dzięki temu usunięte zostaną wszystkie pozostałości poszycia powstałe podczas produkcji.