Deski WC - Deski sedesowe wolnoopadające - ADAMEX

Deski Sedesowe

Deski sedesowe zabezpieczają podłogowe kafelki przed ochlapaniem wodą oraz zapewniają komfortowe korzystanie z toalety. Obok koniecznej armatury łazienkowej, kabin prysznicowych, wanien czy umywalej, stanowią niezbędny element każdego wyposażenia do łazienki, warto więc wybrać model pasujący do wystroju, a przy tym zapewniający ochronę i wytrzymałość.

W sklepie Adamex odnajdziesz szeroki wybór produktów z tej kategorii – zarówno klasyczne, białe deski wc, jak również modele z kolorowymi nadrukami.

Wysoka jakość i różne warianty

Deski klozetowe dostępne w asortymencie Adamex zostały wykonane z dobrego jakościowo tworzywa sztucznego, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Wśród produktów odnajdziesz m.in. deski sedesowe wolnoopadające oraz klapy sedesowe z atrakcyjnym nadrukiem.

Jak wybrać odpowiedni produkt?

Deska toaletowa powinna być idealnie dopasowana do wyposażenia WC. Niezwykle ważna jest przede wszystkim trwałość materiału i jakość wykonania – możesz sięgnąć po deskę sedesową z duroplastu, która cechuje się nie tylko wytrzymałością, ale także estetyką.

Aktywne filtry

109,00 zł
Produkt dostępny

Deska sedesowa wolnoopadająca marki Tycner wykonana z duroplastu który ma tę przewagę nad PCV że jest bardziej odporny na zarysowania, zabrudzenia i zapachy. Dzięki łatwości demontażu deski można łatwo i szybko oczyścić powierzchnię misy. System "Soft Close" zapewnia ciche i wolne opadanie deski bez konieczności jej opuszczania. Produkt posiada atest PZH.

75,50 zł
Produkt dostępny

Deska wolnoopadająca z systemem szybkiego wypinania, umożliwiającym łatwe czyszczenie, wykonana z polipropylenu.
Pasuje do ceramiki:
CERSANIT: PRESIDENT, EDERA, LIDER, LAGUNA
ROCA: MADALENA, VICTORIA, POLO, PLUS
INKER: MODENA, INKER, ORINO, MESSINA, BRAVA
KOŁO: OPTIMA, IDOL, PRIMO, IMPULS, CAPRICE, NOVA TOP
HYBNER: AGA, MIRA
KFA: LOARA, AVRA, STELLA- miska podwieszana
IDEAL: ECO