Oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie zewnętrzne

Na stronie naszej sklepu możesz znaleźć lampy ledowe zewnętrzne do powieszenia przy drzwiach wejściowych lub na tarasie. Wyróżniają się prostym, uniwersalnym designem. Świetnie się sprawdzą na ścianach zewnętrznych nowoczesnych budynków. Modele ściennych lamp ogrodowych wymagają podłączenia do sieci elektrycznej. Oświetlenie ogrodowe dostępne w tej kategorii jest odporne na wilgoć oraz mróz. Lampy ledowe zewnętrzne wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz nowoczesny wygląd. Lampy ogrodowe stojące wykonane są z materiałów, które są odporne na korozję i odbarwienia. Tego rodzaju lampy można zamontować na tarasie lub przy ścieżkach. Lampy ledowe ogrodowe są łatwe w montażu, potrzebne elementy dostępne są w zestawie. Za pomocą wkręcanych kołków można zamocować lampy ogrodowe stojące do kostki brukowej, betonu lub innego podłoża. Oświetlenie ogrodowe emituje, świtało, które jest równomiernie rozproszone, nie tworzy oślepiającej poświaty. Stojące lampy w formie słupku dostępne są w różnej wysokości. Lampy posiadają wprowadzony kabel sieciowy, na dole znajduje się kostka zasilająca. Oświetlenie led zalicza się do energooszczędnych źródeł światła. Lampy zewnętrzne nie pobierają dużo energii elektrycznej, przez co nie wpływają znacząco na koszty zużycia prądu. Lampy ledowe ogrodowe tworzą wieczorem przyjemny klimat, który sprzyja odpoczynkowi. Lampy zewnętrzne są nie tylko funkcjonalne, stanowią również ciekawy element dekoracji ogrodu. Oświetlenie ogrodowe z naszej oferty doskonale podkreśla styl minimalistyczny budynków. Oświetlenie ogrodowe dostępne na naszej stronie jest przyjazne dla człowieka i środowiska. Produkty są zgodne z Unijną dyrektywą RoHS. W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór oświetlenia, dzięki temu mogą Państwo wybrać lampy ogrodowe, które będą pasować do ogrodu oraz do stylu budynku. Lampy ogrodowe sprawdzą się do każdej posesji, bez względu na jej wielkość. Sprawdzą się nie tylko do ogrodu, ale również do miejsc użytku publicznego, skwerów, parków. 

Aktywne filtry

77,24 zł
Produkt dostępny

Lampa ogrodowa K-LP238A z serii TARES to znakomicie wyglądająca lampa przeznaczona do powieszenia przy drzwiach wejściowych lub na tarasie. Charakteryzuje się uniwersalnym i eleganckim designem, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród ludzi. Źródło światła lampy posiada standardowy gwint E27. Klasa energetyczna, do jakiej oprawa została przystosowana rozciąga się od A++ do E.

Właściwości:

Stopień Ochrony: IP44
Materiał: metal, tworzywo
Kolor: chrom, biały
Rodzaj gwintu: E27
Źródło światła: 1
Moc: 40W
Źródło światła: nie

93,09 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Lampa ogrodowa K-LP238-800 z serii TARES to znakomicie wyglądająca lampa przeznaczona do ogrodu. Charakteryzuje się uniwersalnym i eleganckim designem, który sprawia, że pasuje do każdego ogrodu. Źródło światła lampy posiada standardowy gwint E27. Klasa energetyczna, do jakiej oprawa została przystosowana rozciąga się od A++ do E.

Właściwości:

Zasilanie: 230 V
Ilość źródeł światła: 1-punkt
Typ trzonka żarówki: E27
Moc max. pojedyńczej żarówki: 40W
Żarówki w komplecie: nie
Możliwość stosowania żarówek LED: tak
Klasa szczelności/ochrony: IP44
Dominujący kolor konstrukcji lampy: stal nierdzewna
Rodzaj klosza (osłona źródła światła): z tworzywa sztucznego

81,30 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Lampa ogrodowa K-LP238-450 z serii TARES to znakomicie wyglądająca lampa przeznaczona do ogrodu. Charakteryzuje się uniwersalnym i eleganckim designem, który sprawia, że pasuje do każdego ogrodu. Źródło światła lampy posiada standardowy gwint E27. Klasa energetyczna, do jakiej oprawa została przystosowana rozciąga się od A++ do E.

Właściwości:

Zasilanie: 230 V
Ilość źródeł światła: 1-punkt
Typ trzonka żarówki: E27
Moc max. pojedyńczej żarówki: 40W
Żarówki w komplecie: nie
Możliwość stosowania żarówek LED: tak
Klasa szczelności: IP44
Dominujący kolor konstrukcji lampy: stal nierdzewna
Rodzaj klosza (osłona źródła światła): z tworzywa sztucznego

65,04 zł
Produkt dostępny

Lampa ogrodowa K-LP238 z serii TARES to znakomicie wyglądająca lampa przeznaczona do ogrodu. Charakteryzuje się uniwersalnym i eleganckim designem, który sprawia, że pasuje do każdego ogrodu. Źródło światła lampy posiada standardowy gwint E27. Klasa energetyczna, do jakiej oprawa została przystosowana rozciąga się od A++ do E.

Właściwości:

Materiał: Metal, Tworzywo sztuczne
Kolor: Srebrny
Wykończenie: Chrom
Rodzaj Trzonka: E27
Typ Źródła Światła: Wbudowany LED
Ilość Źródeł Światła: 1
Maksymalna Moc [W]: 60
Możliwość Wymiany: tak
Klasa Energetyczna: Od A++ do E
Wymiary: 41x18x21cm
Waga [KG]: 0,6
Napięcie: 230
Rodzaj Ochrony [IP]: IP44

43,33 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Oprawa architektoniczna RHINO to wysokiej jakości, elegancki produkt, który idealnie reprezentuje się na zewnątrz budynków. W oprawie zostało zamontowane gniazdo GU10, które wytrzymuje maksymalnie moc 35W. Cechami charakterystycznymi tej obudowy są przede wszystkim jej nowoczesny wygląd i wysoka jakość wykonania. Została wykonana z aluminium, dzięki czemu jest odporna na korozję i szkła hartowanego, które jest wytrzymałe na różne czynniki zewnętrzne. Produkt cieszy się również klasą szczelności IP44.

Właściwości:

Wymiary zewnętrzne: 97x66x95mm
Typ gwintu: GU10
Główny materiał: ALUMINIUM, SZKŁO HARTOWANE
Klasa szczelności: IP44
Maks. moc źródła światła: 35W
Wymienne źródło światła: TAK
Napięcie znamionowe: 220-240V~50Hz

90,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Oprawa architektoniczna LIDA to wysokiej jakości, elegancki produkt, który idealnie reprezentuje się na zewnątrz budynków. W oprawie zostało zamontowane gniazdo GU10, które wytrzymuje maksymalnie moc 35W. Cechami charakterystycznymi tej obudowy są przede wszystkim jej nowoczesny wygląd i wysoka jakość wykonania. Została wykonana z aluminium, dzięki czemu jest odporna na korozję i szkła hartowanego, które jest wytrzymałe na różne czynniki zewnętrzne. Produkt cieszy się również klasą szczelności IP44.

Właściwości:

Zasilanie: 220-240V
Wymiary: 120 x 68 x 150 [mm]
Częstotliwość znamionowa: 50/60 Hz
Trzonek: GU10
Moc: 1x GU10 LED (max 35W)
Kat świecenia: 120°
Czujnik ruchu: Tak, PIR
Zasięg detekcji: 120°, max 8m (regulacja)
Próg zadziałania: 10-2000 lux (regulacja)
Obudowa: Aluminium, szkło hartowane
Stopień ochrony: IP44

43,33 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Oprawa architektoniczna INEZ to wysokiej jakości, elegancki produkt, który idealnie reprezentuje się na zewnątrz budynków. W oprawie zostało zamontowane gniazdo GU10, które wytrzymuje maksymalnie moc 35W. Cechami charakterystycznymi tej obudowy są przede wszystkim jej nowoczesny wygląd i wysoka jakość wykonania. Została wykonana z aluminium, dzięki czemu jest odporna na korozję i szkła hartowanego, które jest wytrzymałe na różne czynniki zewnętrzne. Produkt cieszy się również klasą szczelności IP44.

Właściwości:

Wymiary: 200 x 110 x 105 [mm]
Obudowa: Aluminium, szkło hartowane
Zasilanie: 220-240V
Częstotliwość znamionowa: 50/60 Hz
Moc: 1x GU10 LED (max 35W)
Kąt świecenia: 120°
Trzonek: GU10

41,71 zł
Produkt dostępny

Oprawa architektoniczna HANA to wysokiej jakości, elegancki produkt, który idealnie reprezentuje się na zewnątrz budynków. W oprawie zostały zamontowane dwa gniazda GU10, które wytrzymują maksymalnie moc 35W. Cechami charakterystycznymi tej obudowy są przede wszystkim jej nowoczesny wygląd i wysoka jakość wykonania. Została wykonana z aluminium, dzięki czemu jest odporna na korozję i szkłóa hartowanego, które jest wytrzymałe na różne czynniki zewnętrzne. Produkt cieszy się również klasą szczelności IP54.

Właściwości:

Wymiary: 110×230×64 mmMateriał: szkło hartowane, aluminiumStopień ochrony: IP54Wykończenie powierzchni: matoweParametry techniczne: zasilanie: 220-240 V~; 50/60 Hz; do 35W na żarówkęŚrednica żarówki pasującej do oprawki: 50mmŻarówki pasujące do oprawki: 2xGU10Kąt świecenia: 120°

51,63 zł
Produkt dostępny

Oprawa architektoniczna NELA to wysokiej jakości, elegancki produkt, który idealnie reprezentuje się na zewnątrz budynków. W oprawie zostały zamontowane dwa gniazda GU10, które wytrzymują maksymalnie moc 35W. Cechami charakterystycznymi tej obudowy są przede wszystkim jej nowoczesny wygląd i wysoka jakość wykonania. Została wykonana z aluminium, dzięki czemu jest odporna na korozję i na różne czynniki zewnętrzne. Produkt cieszy się również klasą szczelności IP44.

Właściwości:

Wymiary: 238 x 95 x 75 [mm]
Stopień ochrony: IP44
Zasilanie: 220-240V
Częstotliwość znamionowa: 50/60 Hz
Źródło światła: 2x GU10 LED 35W
Obudowa: Aluminium + PC
Kat świecenia: 120°

53,33 zł
Produkt dostępny

Oprawa architektoniczna TOLA to wysokiej jakości produkt, który idealnie reprezentuje się na zewnątrz budynków. W oprawie zostało zamontowane gniazdo E27, które wytrzymuje maksymalnie moc 40W. Cechami charakterystycznymi tej obudowy są przede wszystkim jej nowoczesny wygląd i wysoka jakość wykonania. Została wykonana z aluminium, dzięki czemu jest odporna na korozję i odbarwienia. Produkt cieszy się również klasą szczelności IP44.

Właściwości:

Wymiary: 225 x 106 x 106 [mm]
Napięcie wejściowe: 220-240V 50/60Hz
Materiał wykonania: Aluminium +PC
Stopień ochrony: IP44
Źródło światła: 1x żarówka LED E27 (max 40W)
Kąt świecenia: 180°

68,29 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Oprawa architektoniczna PAULA to wysokiej jakości produkt, który idealnie reprezentuje się na zewnątrz budynków. Stosowana zazwyczaj na elewacjach, nad balkonami lub nad wejściami do budynków. W oprawie zostało zamontowane w dwa gniazda E27, które wytrzymują maksymalnie moc 18W. Cechami charakterystycznymi tej obudowy są przede wszystkim jej nowoczesny wygląd i wysoka jakość wykonania. Została wykonana z aluminium, dzięki czemu jest odporna na korozję i odbarwienia. Produkt cieszy się również klasą szczelności IP44.

Właściwości:

Wymiary: 300 x 300 x 80 [mm]
Napięcie wejściowe: 220-240V AC 50/60Hz
Materiał wykonania: Aluminium + PC
Klasa odporności: IP44
Źródło światła: 2x LED E27 (max 18W)
Kąt świecenia: 270°

57,72 zł
Produkt dostępny

Oprawa architektoniczna MIRIA to wysokiej jakości produkt, który idealnie reprezentuje się na zewnątrz budynków. W oprawie zostało zamontowane gniazdo E27, które wytrzymuje maksymalnie moc 18W. Cechami charakterystycznymi tej obudowy są przede wszystkim jej nowoczesny wygląd i wysoka jakość wykonania. Została wykonana z aluminium, dzięki czemu jest odporna na korozję i odbarwianie. Produkt cieszy się również klasą szczelności IP54.

Właściwości:

Wymiary: 245 x 120 x 80 [mm]
Napięcie wejściowe: 220-240V 50/60Hz
Materiał wykonania: Aluminium
Stopień ochrony: IP44
Źródło światła: 1x żarówka LED E27 (max 18W)
Kąt świecenia: 270°

68,29 zł
Produkt dostępny

Oprawa architektoniczna LAGOS to wysokiej jakości produkt, który idealnie reprezentuje się na zewnątrz budynków. W oprawie zostało zamontowane gniazdo E27, które wytrzymuje maksymalnie moc 40W. Cechami charakterystycznymi tej obudowy są przede wszystkim jej nowoczesny wygląd i wysoka jakość wykonania. Została wykonana z aluminium, dzięki czemu jest odporna na korozję i przebarwienia. Produkt cieszy się również klasą szczelności IP44.

Właściwości:

Wymiary: 190x160x160 [mm]
Napięcie wejściowe: 230V
Źródło światła: 1x LED E27
Klasa odporności: IP44
Materiał wykonania: aluminium + poliwęglan

54,47 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Oprawa architektoniczna LAGOS to wysokiej jakości produkt, który idealnie reprezentuje się na zewnątrz budynków. W oprawie zostało zamontowane gniazdo E27, które wytrzymuje maksymalnie moc 40W. Cechami charakterystycznymi tej obudowy są przede wszystkim jej nowoczesny wygląd i wysoka jakość wykonania. Został wykonany z aluminium, dlatego jest odporny na korozję i odbarwienia. Produkt cieszy się również klasą szczelności IP44. Jest odporny na różne niekorzystne warunki atmosferyczne.

Właściwości:

Wymiary: 255 x 125 x 125 [mm]
Stopień ochrony: IP44
Źródło światła: 1x żarówka LED E27 (max 40W)
Napięcie wejściowe: 220-240V 50/60Hz
Kąt świecenia: 270°
Materiał wykonania: Aluminium

31,71 zł
Produkt dostępny

Oprawa architektoniczna DORIS to wysokiej jakości produkt, który idealnie reprezentuje się na zewnątrz budynków. Stosowana zazwyczaj na elewacjach, nad balkonami lub nad wejściami do budynków. W oprawie zostało zamontowane gniazdo E27, które wytrzymuje maksymalnie moc 40W. Cechami charakterystycznymi tej obudowy są przede wszystkim jej nowoczesny wygląd i wysoka jakość wykonania. Została wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporna na korozję. Produkt cieszy się również klasą szczelności IP44.

Właściwości:

Wymiary: 350 x 92 x 97 [mm]
Klasa odporności: IP44
Napięcie wejściowe: 220-240V AC 50/60Hz
Materiał wykonania: Stal nierdzewna + PC
Źródło światła: 1x LED E27 max 40W
Kąt Świecenia: 180°
Kolor: Srebrny

61,71 zł
Produkt dostępny

Oprawa architektoniczna CORSO to wysokiej jakości produkt, który idealnie reprezentuje się na zewnątrz budynków. Stosowana zazwyczaj na elewacjach, nad balkonami lub nad wejściami do budynków. W oprawie zostało zamontowane gniazdo E27, które wytrzymuje maksymalnie moc 40W. Cechami charakterystycznymi tej obudowy są przede wszystkim jej nowoczesny wygląd i wysoka jakość wykonania. Została wykonana z aluminium, dzięki czemu jest odporna na korozję. Produkt cieszy się również klasą szczelności IP54.

Właściwości:

Wymiary: 290x 130 x 110 [mm]
Moc: 40W
Stopień ochrony: IP54
Trzonek: 1x E27
Kolor: Szary
Obudowa: Aluminium
Kolor klosza: biały mleczny
Kąt świecenia: 120°

55,04 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Oprawa architektoniczna CORSO to wysokiej jakości produkt, który idealnie reprezentuje się na zewnątrz budynków. Stosowana zazwyczaj na elewacjach, nad balkonami lub nad wejściami do budynków. W oprawie zostało zamontowane gniazdo E27, które wytrzymuje maksymalnie moc 40W. Cechami charakterystycznymi tej obudowy są przede wszystkim jej nowoczesny wygląd i wysoka jakość wykonania. Została wykonana z aluminium, dzięki czemu jest odporna na korozję. Produkt cieszy się również klasą szczelności IP54.

Właściwości:

Wymiary: 290x 130 x 110 [mm]
Moc: 40W
Stopień ochrony: IP54
Trzonek: 1x E27
Kolor: Czarny
Obudowa: Aluminium
Kolor klosza: biały mleczny
Kąt świecenia: 120°

53,33 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Oprawa architektoniczna DUO to wysokiej jakości, elegancki produkt, który idealnie reprezentuje się na zewnątrz budynków. W oprawie zostały zamontowane dwa gniazda GU10, które wytrzymują maksymalnie moc 35W. Cechami charakterystycznymi tej obudowy są przede wszystkim jej nowoczesny wygląd i wysoka jakość wykonania. Została wykonana z aluminium, dzięki czemu jest odporna na korozję i szkłóa hartowanego, które jest wytrzymałe na różne czynniki zewnętrzne. Produkt cieszy się również klasą szczelności IP44.

Właściwości:

Wymiary zewnętrzne: 310x110x95mm
Klasa szczelności: IP44
Typ gwintu: GU10
Maks. moc źródła światła: 35W
Wymienne źródło światła: TAK
Napięcie znamionowe: 220-240V~50Hz
Główny materiał: ALUMINIUM, SZKŁO HARTOWANE, TWORZYWO SZTUCZNE

52,85 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Lampa ogrodowa HAVANA to znakomity produkt przeznaczony do montażu na tarasie lub przy ścieżkach. Cechuje się prostą budową, odpornością na warunki atmosferyczne, a także łatwym montażem. W oprawie zostało zamontowane gniazdo E27 w które można zamontować źródła światła o maksymalnej mocy 40W. Produkt został wykonany ze stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego PC, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia.

Właściwości:

Wymiary: 450x80x80 mm
Szerokość podstawy: 130x130 mm
Napięcie zasilające: 230V
Materiał wykonania: stal nierdzewna + PC
Źródło światła: 1x LED E27
Kolor: czarny
Klasa odporności: IP44

67,80 zł
Produkt dostępny

Właściwości:

Wysokość - 45cm
Cechy - czujnik ruchu, świeci tylko w ciemności
Stopień ochrony IP - IP44
Z czujnikiem ruchu - tak
Kolor lampy - chrom satyna
Typ czujnika ruchu - 5m, 100°
Materiał lampy - metal
Kolor klosza - biały
Materiał klosza - tworzywo sztuczne
Może być używana wyłącznie z energooszczędnym źródłem światła
Liczba gniazd - 1
Typ gniazda - E27
Stosowane napięcie - 230V, 50Hz