WYKOŃCZENIE

W kategorii Wykończenie znajdziesz bogatą ofertę materiałów budowlanych i dekoracji. Etap wykańczania, czy też remontu domu, jest jednym z długo oczekiwanych momentów. Już tak blisko do końcowego efektu. Po intensywnych pracach przygotowawczych, rozmowach i dyskusjach możemy w końcu zabrać się za końcowy etap wykańczania. Podjęte w tym kroku decyzje często towarzyszyć nam będą przez wiele lat. Tym samym spróbujmy nie robić nic na siłę, dajmy sobie czas i przemyślmy zanim podejmiemy ostateczną decyzję.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą i pomogą podjąć właściwe decyzje. Tak aby nasza wspólna praca mogła odnieść zamierzony efekt, zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Zacznijmy od wykończenia podłóg i ścian. Każdy z nas ma swoje upodobania. Jedni z nas wolą tradycyjne podłogi inni utożsamiają się z nowoczesnością i podążają za aktualnymi trendami. Dla wszystkich przygotowaliśmy ofertę unikalnych tapet, gresów i glazury. Wierzymy, że spełnimy przynajmniej w 95% pokładane w nas oczekiwania. Znajdziesz unikalne tapety, gres i glazurę.

Od lat gładkie ściany cieszą się największą popularnością. Dzięki bogatej ofercie farb bez trudu wybierzesz najbardziej odpowiedni kolor i dekoracyjną fakturę.

Uszczelnianie jest trendy

To bardzo ważny element wykańczania domu, bez niego wcześniejsze prace mogą nie przynieść satysfakcjonujących efektów. W Adamex znajdziesz akryle, piany i silikony i zadbasz o właściwą realizację prac dekarskich, monterskich i izolacyjnych.

Drzwi stoją otworem

Zapewniają nam poczucie prywatności. Większość z nas nie wyobraża sobie domu bez drzwi. Doceniamy je gdy potrzebujemy ciszy, prywatności. W swojej ofercie posiadamy wiele wzorów, rodzajów. W tym drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, pełne i z przeszkleniami. Stawiamy na trwałość i niezawodność.

Moja łazienka i WC

Dzisiaj to już standard, armatura łazienkowa, cieszy się ogromną popularnością. Wśród nich prysznice, panele i kolumny prysznicowe. W mojej łazience nie zabraknie również brodzika, wanny , w której uwielbiam się kąpać z dodatkiem moich ulubionych olejków eterycznych. Swoje ważne miejsce zajmie również umywalka. Może być ścienna, nablatowa, wpuszczona lub meblowa. To już zależy od moich preferencji. Ale sprawdźmy jeszcze toaletę. Ciekawy wybór kompaktów WC, misek i desek WC, pisuarów i bidetów. I niezastąpione zestawy śrub montażowych, tak żeby to wszystko połączyć i czuć się bezpiecznie.

Aktywne filtry

30,00 zł
Produkt dostępny

Spust ma w pakiecie przelew prostokątny i okrągły. Elastyczne uszczelki z wysokiej jakości elastomeru termoplastycznego i przeciwpoślizgowe nakrętki umożliwiają łatwy i prędki montaż, a także regulację. Dzięki gwintom calowym towar jest kompatybilny z większością przystępnych na rynku syfonów i odpływów zróżnicowanych producentów. Gładka powierzchnia usprawnia utrzymanie czystości. Wykonany jest z wysokiej jakości polipropylenu, co powoduje, iż jest to produkt wytrzymały na uszkodzenia.

43,66 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Syfon zlewozmywakowy butelkowy pojedynczy fi 115mm z wyjściem do pralki/zmywarki z przelewem prostokątnym/okrągłym 220mm. Syfon przeznaczony jest do odprowadzania ścieków z zlewozmywaka, posiadający zarazem wyjście przeznaczone do podłączenia pod system pralki oraz zmywarki. Wykonany został z wysokiej jakości grubego tworzywa. Wewnętrzna powłoka oraz konstrukcja syfonu zabezpiecza go przed osiadaniem zanieczyszczeń, tłuszczu itp.

71,54 zł
Produkt dostępny

Syfon zlewozmywakowy butelkowy podwójny fi 115mm z wyjściem do pralki/zmywarki z przelewem prostokątnym/okrągłym 350mm. Syfon zlewozmywakowy jest produktem przeznaczonym do odprowadzania ścieków. Wykonany został z wysokiej jakości grubego tworzywa. Wewnętrzna powłoka oraz konstrukcja syfonu zabezpiecza go przed osiadaniem zanieczyszczeń, tłuszczu itp. Powyższe rozwiązanie pozwala zachować czyste wnętrze na długi okres. Uszczelki zostały wykonane z gumy o podwyższonej jakości.

8,53 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Niewielkich wymiarów półsyfon firmy Tycner do zlewozmywaka 1-komorowego, posiada jedno wejście odpływowe do pralki lub zmywarki.. Spełni oczekiwania w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Wytworzony został z polipropylenu – jest trwały i odporny na uszkodzenia i wysoką temperaturę.

18,70 zł
Produkt dostępny

Syfon zlewozmywakowy rurowy pojedynczy z metalowym sitkiem fi 70mm z wyjściem do pralki/zmywarki z przelewem prostokątnym wertykalnym/horyzontalnym.
Tycner syfon zlewozmywakowy jest produktem przeznaczonym do odprowadzania ścieków, posiada zarazem wyjście przeznaczone do podłączenia pod system pralki oraz zmywarki. Wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Wewnętrzna powłoka syfonu oraz sitko zabezpiecza przed osiadaniem zanieczyszczeń, tłuszczu itp. Uszczelki zostały wykonane z gumy o podwyższonej jakości, doskonale przylegają do powierzchn.
Głęboki spust sprawia iż pozostałe zanieczyszczenia osiadają na jego dnie, szeroki jego przekrój przekłada się na łatwy demontaż oraz pozbycie się zanieczyszczeń.

113,81 zł
Produkt dostępny

Dolnopłuk JANTAR to zbiornik o unikalnym kształcie, niewielkich rozmiarach oraz łatwym montażu.Zstosowanie styropianowej wkładki wewnątrz zbiornika zapewnia ciche napełnianie oraz zapobiega zjawisku skraplania sie wody na zewnętrznych ściankach zbiornika.
Centralny przycisk START-STOP umożliwia zatrzymanie wypływu wody w dowolnym momencie, powodując że nie trzeba zużywać więcej wody, niż jest to potrzebne. Spłuczka wyposażona jest w zawór napełniający 1/2” z czułym pływakiem. Umożliwia on użytkownikowi samodzielne ustawienie poziomu wody w zakresie od 3 do 7L przeznaczonej do spłukiwania muszli.

32,11 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Syfon umywalkowy łazienka chrom, średnica otworu na korek - 4 cm - pasuje do najbardziej popularnych rozmiarów umywalek i korków do umywalek w rozmiarach umywalek fi 50.
Średnica odpływu fi 32 zasięg syfonu maksymalny 32cm
Butelka syfonu metalowa rozkręcana
Uszczelki i rozeta maskująca do rury w zestawie.