Pustaki Stropowe Bloczki  - Dobra Cena! - Adamex - Twój Partner Budowlany

Pustaki bloczki stropowe

Pustaki stropowe są ważnym elementem każdej nowoczesnej konstrukcji budowlanej. Zapewniają stabilność i bezpieczeństwo użytkowania budynków. Dzięki swoim właściwościom termoizolacyjnym, akustycznym oraz ognioodpornym, pustaki te są niezastąpione w procesie budowy. W sklepie budowlanym Adamex oferujemy szeroki wybór pustaków stropowych od sprawdzonych producentów.

 

Rola pustaków stropowych w konstrukcji

 

Pustaki stropowe, znane również jako bloczki stropowe, są fundamentem stabilności każdego stropu. Zapewniają one odpowiednią nośność konstrukcyjną, a jednocześnie są lekkie, co znacząco wpływa na redukcję obciążenia całej konstrukcji budynku. Dzięki zastosowaniu pustaków stropowych możliwe jest osiągnięcie znacznej przestrzeni między sufitami a podłogami bez konieczności stosowania dodatkowych wzmocnień. To sprawia, że są one niezastąpionym elementem w budownictwie nowoczesnym oraz renowacjach. 

 

Wykorzystanie pustaków stropowych przyczynia się do szybszego postępu prac budowlanych, ponieważ ich montaż jest prosty i nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Co więcej, pustaki te zapewniają lepszą izolację termiczną i akustyczną, co przekłada się na wyższy komfort użytkowania pomieszczeń. Optymalizują również koszty inwestycji dzięki swojej efektywności energetycznej i trwałości. Wszystkie te cechy sprawiają, że pustaki stropowe są wybierane przez inwestorów i architektów poszukujących nowoczesnych i ekonomicznych rozwiązań budowlanych.

 

Typy pustaków stropowych

 

W Adamex dostępne są różne typy pustaków stropowych, w tym ceramiczne pustaki stropowe, pustaki betonowe oraz specjalistyczne pustaki akustyczne. Każdy z nich ma specyficzne zastosowanie i właściwości. Ceramiczne pustaki stropowe są cenione za swoją trwałość i właściwości termoizolacyjne. Betonowe pustaki stropowe, w tym popularny bloczek stropowy Teriva, charakteryzują się wysoką nośnością i są idealne do zastosowań w miejscach wymagających solidnej konstrukcji. Pustaki akustyczne, znane również jako gary stropowe akustyczne, zapewniają doskonałą izolację dźwiękową, co jest szczególnie ważne w budynkach wielorodzinnych oraz obiektach użyteczności publicznej.

 

Szeroka oferta materiałów budowlanych w Adamex

 

Sklep budowlany Adamex to nie tylko gary stropowe w dobrej cenie. Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie w materiały budowlane dla każdego etapu budowy. Nasza oferta obejmuje m.in. tynki, nadproża, cegły oraz niezbędną chemię budowlaną. Dzięki szerokiej gamie produktów nasi klienci mogą znaleźć wszystko, co niezbędne do realizacji ich projektów budowlanych, niezależnie od skali przedsięwzięcia. Nasz asortyment jest stale aktualizowany, aby odpowiadać na potrzeby rynku i najnowsze trendy w budownictwie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i skorzystania z profesjonalnego doradztwa, które pomoże dobrać odpowiednie materiały do Twojego projektu.

Aktywne filtry

4,80 zł
Produkt dostępny

Pustak stropowy Rector RP7 jest fundamentalnym komponentem w budowie stropów, zapewniając idealne połączenie trwałości, izolacji oraz efektywności instalacji. Dzięki swoim właściwościom, zapewnia doskonałe właściwości izolacyjne zarówno w zakresie ciepła, jak i dźwięku, co przyczynia się do poprawy komfortu życia i zmniejszenia kosztów energii. Lekka konstrukcja pustaka Rector RP7 ułatwia logistykę i prace na budowie, jednocześnie zapewniając solidność i bezpieczeństwo gotowych stropów.

8,66 zł
Produkt dostępny

Pustak stropowy Rector RP12 stanowi kluczowy element w konstrukcji nowoczesnych stropów, oferując wyjątkową mieszankę wytrzymałości, izolacyjności i efektywności montażu. Jego kompaktowe wymiary zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną, co przekłada się na zwiększony komfort mieszkańców oraz oszczędności energii. Lekkość pustaków Rector RP12 znacząco ułatwia transport i prace budowlane, nie rezygnując przy tym z niezbędnej nośności i stabilności konstrukcji stropowych.

6,50 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pustak stropowy Rector RP16 to innowacyjny element budowlany przeznaczony do tworzenia wytrzymałych i trwałych stropów. Jego unikalna konstrukcja zapewnia doskonałą izolacyjność termiczną i akustyczną, a także znaczną oszczędność czasu i materiałów podczas montażu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, pustak Rector RP16 jest lekki, co ułatwia transport i prace budowlane, jednocześnie gwarantując wysoką nośność i bezpieczeństwo konstrukcji.

9,00 zł
Produkt dostępny

Pustak stropowy RECTOR RP-20/53/20 cm to betonowy element o wysokości 20 cm, przeznaczony do układania między belkami sprężonymi w systemie RECTOBETON. Produkt firmy RECTOR jest stosowany w konstrukcjach budowlanych, zapewniając wysoką wytrzymałość i stabilność stropu. Jest to rozwiązanie efektywne i niezawodne dla nowoczesnego budownictwa, oferujące łatwość montażu oraz doskonałe parametry techniczne.

6,13 zł
Produkt dostępny

Pustak stropowy Teriva 4,0/1 żużlobetonowy to element konstrukcyjny stosowany w systemie stropowym Teriva, charakteryzujący się wysoką wytrzymałością i odpornością. Produkt ten, dzięki zastosowaniu żużla jako składnika, oferuje doskonałe parametry izolacyjne oraz akustyczne. Jest idealny do zastosowania w budownictwie mieszkalnym, przemysłowym oraz komercyjnym, umożliwiając szybki i efektywny montaż stropów.