Gładzie Gipsowe Gotowe - Dobra Cena! - Adamex - Twój Partner Budowlany

Gładzie gipsowe

Gładzie gipsowe to klucz do osiągnięcia idealnie gładkich ścian bez rys, pęknięć i nierówności. W ofercie Adamex znajdziesz szeroki wybór produktów, które nie tylko skracają czas prac wykończeniowych, ale również minimalizują bałagan. Dzięki gotowym masom szpachlowym i gładziom bezpyłowym, prace remontowe stają się prostsze, szybsze i czystsze.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą gładzi gipsowych w Adamex. Wybierz produkty, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i ciesz się pięknymi, gładkimi ścianami bez zbędnego wysiłku i bałaganu.

 

Rodzaje gładzi gipsowych

 

Gładź gipsowa gotowa: Szybkie i łatwe wygładzanie

Gotowe masy gipsowe, to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie czas i wygodę. Nie wymagają one dodatkowego przygotowania - są gotowe do użycia zaraz po otwarciu opakowania. Dzięki temu, możesz natychmiast przystąpić do wygładzania ścian, wypełniania ubytków i pęknięć. Produkty te charakteryzują się wysoką elastycznością i łatwością aplikacji, co pozwala na szybkie przygotowanie powierzchni do dalszych etapów wykończenia.

 

Gładź bezpyłowa: Perfekcyjne wykończenie bez bałaganu

Gładź bezpyłowa to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych gipsów. Jej główną zaletą jest minimalizacja pylenia podczas szlifowania, co znacząco ułatwia prace wykończeniowe. Jest to idealny wybór dla osób, które pragną uzyskać idealnie gładkie ściany bez konieczności długotrwałego i męczącego szlifowania. Gładź bezpyłowa jest łatwa w aplikacji i szybko schnie, co pozwala na efektywne przygotowanie ścian do malowania lub tapetowania.

 

Którą gładź wybrać, gotową czy sypką?

Stojąc przed wyborem odpowiedniej gładzi gipsowej, warto zastanowić się nad formą produktu, która najlepiej odpowie na Twoje potrzeby. Czy lepszym rozwiązaniem będzie gładź gotowa, czy może wersja sypka do samodzielnego przygotowania? Odpowiedź zależy od kilku kluczowych czynników, takich jak dostępny czas, zakres prac oraz Twoje doświadczenie w pracach wykończeniowych.

 

Gładź gotowa: Wygoda i szybkość

Gładź gotowa to rozwiązanie idealne dla tych, którzy cenią sobie przede wszystkim wygodę i szybkość działania. Jej największą zaletą jest możliwość użycia zaraz po otwarciu opakowania, bez konieczności przygotowywania i odmierzania składników. To doskonały wybór dla mniejszych projektów remontowych lub w sytuacjach, gdy czas ma kluczowe znaczenie. Gotowe masy szpachlowe są również łatwe w aplikacji, co sprawia, że nawet mniej doświadczeni majsterkowicze mogą uzyskać zadowalające efekty. Należy jednak pamiętać, że gotowe produkty mogą wysychać, jeśli nie zostaną zużyte w całości – dlatego ważne jest, aby szczelnie zamknąć opakowanie po zakończeniu pracy.

 

Gładź sypka: Ekonomia i precyzja

Z kolei gładź w formie sypkiej to opcja dla tych, którzy planują większe prace wykończeniowe lub cenią sobie ekonomiczne zarządzanie materiałem. Produkty sypkie pozwalają na dokładne odmierzenie potrzebnej ilości masy, co minimalizuje straty i pozwala na efektywne wykorzystanie zakupionego produktu. Sam proces przygotowania masy, choć wymaga nieco więcej czasu i umiejętności, nie jest skomplikowany i może być wykonany ręcznie lub z użyciem mieszadła. To rozwiązanie szczególnie polecane dla profesjonalistów i doświadczonych majsterkowiczów, którzy cenią sobie kontrolę nad konsystencją i właściwościami aplikacyjnymi gładzi.

 

Najczęściej zadawane pytania

 

Jak położyć gładź na suficie?

Aplikacja gładzi na suficie jest kluczowa dla osiągnięcia estetycznego wyglądu każdego wnętrza. Aby to zrobić skutecznie, zaleca się użycie gładzi o odpowiedniej konsystencji, która zapewni łatwą aplikację i równomierne rozprowadzenie. Ważne jest, aby rozpocząć od narożników i krawędzi, stopniowo przechodząc do centralnych części sufitu. Używając specjalnych pac lub szpachli, należy nałożyć gładź równymi ruchami, tworząc cienką, jednolitą warstwę. Ważne jest, aby pracować szybko, aby uniknąć wyschnięcia gładzi przed jej równomiernym rozprowadzeniem.

 

Jak zrobić gładź?

Przygotowanie gładzi gipsowej do aplikacji jest prostym procesem, który wymaga dokładnego mieszania proszku gładziowego z odpowiednią ilością wody. Ważne jest, aby dokładnie przestrzegać instrukcji producenta dotyczących proporcji i czasu mieszania, aby uzyskać optymalną konsystencję. Po przygotowaniu, gładź powinna być stosowana na czyste, suche i stabilne powierzchnie. Po nałożeniu, gładź powinna być pozostawiona do wyschnięcia na czas określony przez producenta, po czym można przystąpić do dalszych prac wykończeniowych.

 

Czy na płyty gipsowe należy kłaść gładź?

Płyty gipsowe często wymagają nałożenia gładzi, aby zatrzeć miejsca łączeń oraz wyrównać ewentualne nierówności powierzchni. Jest to standardowa praktyka, pozwalająca przygotować ściany do dalszych etapów wykończenia, takich jak malowanie czy tapetowanie.

 

Czy należy gruntować tynk gipsowy przed nałożeniem gładzi?

Gruntowanie tynku gipsowego jest zalecane, aby zwiększyć przyczepność gładzi i zapewnić równomierne wysychanie. Gruntowanie zapobiega również zbyt szybkiemu wchłanianiu wody z gładzi przez tynk, co może prowadzić do słabego wiązania gładzi z podłożem.

 

Czy na tynki gipsowe kładzie się gładź?

Tynki gipsowe są z reguły gładkie, ale dla osiągnięcia idealnie równego efektu często stosuje się dodatkową warstwę gładzi. Pozwala to na precyzyjne wyeliminowanie drobnych niedoskonałości oraz przygotowanie powierzchni pod wysokiej jakości wykończenie malarskie.

 

Jak naprawić kratery w gładzi gipsowej?

Naprawa kraterów lub ubytków w gładzi gipsowej wymaga wyczyszczenia uszkodzonego obszaru z luźnych fragmentów, a następnie wypełnienia go świeżą gładzią. Należy nałożyć wystarczającą ilość gładzi, aby wypełnić ubytek, a po wyschnięciu delikatnie przeszlifować powierzchnię, tworząc gładkie przejście między naprawionym miejscem a resztą ściany.

Aktywne filtry

31,60 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Gładź szpachlowa Cekol GS-200 to wysokiej jakości produkt do wyrównywania ścian i sufitów wewnętrznych. Można ją stosować na różnorodne podłoża, takie jak cement, beton czy płyty gipsowo-kartonowe. Dzięki możliwości nakładania warstw o zróżnicowanej grubości oraz zalecanej temperaturze aplikacji, produkt ten zapewnia profesjonalne efekty. Przed użyciem zaleca się zapoznanie z instrukcją producenta.

86,81 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Gotowa gładź Semin Expert Liss to profesjonalne rozwiązanie do wyrównywania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Idealnie przylega do różnorodnych podłoży, takich jak beton, tynki, płyty g-k czy drewno. Charakteryzuje się optymalnym czasem schnięcia (12-48h) i może być aplikowana w warstwach o różnej grubości. Doskonale współpracuje z farbami emulsyjnymi i akrylowymi, zapewniając gładką i trwałą powierzchnię.

88,50 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Gładź szpachlowa Śnieżka Acryl-Putz Start to akrylowa mieszanka 2 w 1, idealna do wyrównywania i wygładzania powierzchni wewnętrznych. Doskonale przylega do różnych podłoży, eliminując konieczność stosowania dodatkowych warstw. Przyjazna dla środowiska i łatwa w aplikacji ręcznej lub maszynowej. Czas schnięcia zależy od grubości warstwy. Przechowywać w suchym miejscu. Produkt wysokiej jakości dla profesjonalnych zadań wykończeniowych.

34,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Gips szpachlowy Semin CE 78 5kg to wysokiej jakości produkt do ręcznego wykonywania gładzi gipsowych na różnych powierzchniach. Zapewnia doskonałą przyczepność, umożliwiając łatwe i szybkie uzyskanie idealnie gładkiej powierzchni pod malowanie lub tapetowanie. Szybko wiąże, co przyspiesza prace wykończeniowe. Produkt jest łatwy w użyciu i nadaje się do zastosowania w pomieszczeniach o normalnej wilgotności.

16,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Gładź szpachlowa Dolina Nidy Omega 20kg to wysokiej jakości produkt do wykańczania powierzchni wewnątrz budynków. Dzięki łatwej aplikacji i doskonałej przyczepności nadaje się do tynków gipsowych, cementowych, płyt gipsowo-kartonowych i betonu. Po wyschnięciu tworzy gładką, białą powierzchnię, gotową do malowania po 24 godzinach. Produkt jest bezpieczny dla zdrowia i środowiska, zapewniając trwałe i estetyczne wykończenie.

37,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Gotowa gładź polimerowa Atlas GTA to innowacyjna masa szpachlowa do wygładzania ścian i sufitów wewnątrz budynków. Szybko schnie, tworząc jednolitą powierzchnię gotową do malowania lub tapetowania. Można stosować na tynki, beton, płyty gipsowo-kartonowe. Produkt gotowy do użycia, co przyspiesza prace wykończeniowe. Łatwy w aplikacji, zapewniający profesjonalne efekty.

31,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Gładź gipsowa Semin CE 68 5kg to wysokiej jakości produkt do wewnętrznych powierzchni. Doskonale przyczepia się do różnych podłoży, takich jak beton czy płyty gipsowo-kartonowe. Szybko schnie, tworząc idealnie gładką powierzchnię bez pęcherzy i rys. Można aplikować ją ręcznie lub maszynowo. Produkt spełnia normy UE i cechuje się łatwością aplikacji oraz wysoką jakością wykończenia.

84,50 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Gotowa gładź polimerowa Atlas GTA to wysokiej jakości masa szpachlowa, idealna do wykańczania powierzchni wewnętrznych. Dzięki swojej trwałości i łatwej aplikacji zapewnia gładką powierzchnię gotową do malowania lub tapetowania. Produkt cechuje się wysoką adhezją do różnych podłoży, takich jak tynki, beton czy płyty karton-gips. Przechowywany w odpowiednich warunkach zachowuje swoje właściwości przez 12 miesięcy.

39,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Gładź gipsowa Megaron Super Finish GT-120 to wysokiej jakości produkt do uzyskania idealnie gładkich powierzchni wewnątrz pomieszczeń. Może być stosowana na różnorodne podłoża, takie jak beton, cegła czy płyty gipsowo-kartonowe. Dzięki łatwej aplikacji za pomocą pacy stalowej lub maszyny do gipsowania, oraz szybkiemu czasowi schnięcia, zapewnia efektywne i trwałe wykończenie. Idealna do profesjonalnych zastosowań budowlanych.

37,90 zł
Produkt dostępny

Gotowa gładź polimerowa Atlas GTA 5 kg to elastyczny produkt o wysokiej przyczepności, idealny do wyrównywania ścian i sufitów wewnątrz budynków. Szybkoschnąca formuła pozwala na aplikację kolejnej warstwy po zaledwie 3 godzinach. Gotowa do użycia, łatwa w aplikacji ręcznej lub za pomocą agregatu tynkarskiego. Po wyschnięciu tworzy gładką powierzchnię łatwą do szlifowania. Przyjazny dla środowiska.

15,50 zł
Produkt dostępny

Zaprawa szpachlowa Cekol ZS-06 5kg to wysokiej jakości produkt do wyrównywania ścian i sufitów wewnątrz budynków. Idealna do przygotowania pod malowanie i nakładanie tapet. Skutecznie wygładza powierzchnie, zapewniając trwałe i estetyczne efekty. Doskonała do profesjonalnych zastosowań remontowych i wykończeniowych. Odporna na warunki atmosferyczne. Skutecznie poprawia wygląd pomieszczeń.

47,99 zł
Produkt dostępny

Gotowa gładź finiszowa Gipsar GO Atlas to wysokiej jakości masa do wykańczania powierzchni wewnątrz pomieszczeń. Dzięki gotowej do użycia formule, skraca czas przygotowania do pracy. Zapewnia gładkie i estetyczne wykończenie, łatwą aplikację i jednolitą jakość. Produkt nadaje się do różnorodnych podłoży i szybko schnie, umożliwiając malowanie po zaledwie 24 godzinach. Odpowiedni dla profesjonalistów i majsterkowiczów.

43,90 zł
Produkt dostępny

Gotowa gładź polimerowa Solbet Royal Finish 17kg to doskonały wybór do wygładzania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Zapewnia doskonałą przyczepność, łatwość aplikacji i elastyczność, minimalizując ryzyko pęknięć. Produkt ekologiczny i bezpieczny, idealny do nowych i renowacyjnych projektów. Może być nakładany ręcznie lub za pomocą agregatu tynkarskiego. Zapewnij profesjonalne wykończenie bez trudu nawet dla mniej doświadczonych wykonawców.

35,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Bezpyłowa gładź szpachlowa Cekol GS-250 to idealne rozwiązanie do wykończenia powierzchni wewnętrznych. Dzięki bezpyłowej formule zapewnia czystość podczas aplikacji, eliminując dyskomfort związany z pyłem. Produkt doskonale sprawdza się na różnego rodzaju podłożach, takich jak beton czy płyty gipsowo-kartonowe. Przed użyciem zaleca się dokładne przygotowanie podłoża oraz stosowanie odpowiednich środków ochrony.

17,99 zł
Produkt dostępny

Gotowa gładź polimerowa Cekol F-16 1,8kg to wysokiej jakości produkt do wyrównywania ścian i sufitów. Dzięki gotowej do użycia formule, szybkiemu wysychaniu i gładkiemu wykończeniu, idealnie nadaje się do malowania i tapetowania. Zapewnia wysoką przyczepność do różnych podłoży i łatwość aplikacji za pomocą szpachli lub natrysku. Doskonały wybór do wnętrzowych prac budowlanych.

93,98 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Odkryj Gładź Polimerową Semin Extra Finish ETS-2, idealną do wykańczania ścian wewnętrznych. Dzięki wysokiej przyczepności i odporności na pękanie, jest doskonała na gips, beton, tynki oraz płyty gipsowo-kartonowe. Łatwa w aplikacji, ręcznej lub maszynowej, zapewnia idealnie gładką powierzchnię. Szybkoschnąca formuła dostosowuje się do różnych warunków, gwarantując doskonałe spojenie warstw.

14,50 zł
Produkt dostępny

Zaprawa szpachlowa Megaron Śmig A-2 1,5kg to wysokiej jakości produkt do cienkowarstwowych wypraw szpachlowych wewnątrz pomieszczeń. Zapewnia gładką i jednolitą powierzchnię, odporność na pękanie oraz szybkie schnięcie. Skutecznie wypełnia i nadaje się do różnych podłoży. Prosta aplikacja i wysoka przyczepność sprawiają, że jest idealna dla profesjonalistów i majsterkowiczów. Idealna do malowania lub tapetowania.

33,51 zł
Produkt dostępny

Zaprawa szpachlowa Megaron Śmig A-2 5kg to wysokiej jakości produkt do wewnętrznych prac wykończeniowych. Dzięki elastyczności, łatwości aplikacji i krótkiemu czasowi schnięcia, idealnie nadaje się do wypełniania nierówności oraz szpachlowania ścian i sufitów. Skutecznie tworzy gładką powierzchnię gotową do malowania lub tapetowania. Skład oparty na wapnie, cement, gips i dodatkach poprawiających elastyczność. Doskonały wybór dla profesjonalistów i majsterkowiczów.

66,90 zł
Produkt dostępny

Zaprawa szpachlowa Megaron Śmig A-2 to wysokiej jakości produkt do wypełniania szczelin i szpachlowania ścian oraz sufitów w pomieszczeniach suchych i wilgotnych. Odporna na warunki zewnętrzne i wewnętrzne, zapewnia szybkie wiązanie i trwałość. Dzięki precyzyjnemu składowi i łatwej aplikacji, doskonale sprawdzi się w różnych warunkach. Odkryj profesjonalne podejście do wykończenia powierzchni z Megaron Śmig A-2.

78,90 zł
Produkt dostępny

Gotowa gładź polimerowa Atlas GTA to elastyczne rozwiązanie do wygładzania powierzchni przed malowaniem. Doskonała przyczepność do różnych podłoży wewnętrznych, takich jak beton czy gips. Gotowa do użycia, łatwa w aplikacji i szlifowaniu. Zapewnia trwałe i ekologiczne wykończenie, pozwalając ścianom "oddychać". Produkt zgodny z normami europejskimi. Idealna dla profesjonalistów i majsterkowiczów dbających o jakość i środowisko.

13,12 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Gładź Szpachlowa Franspol GS-2 to idealne rozwiązanie do ręcznego wykonywania cienkowarstwowych wypraw szpachlowych wewnątrz pomieszczeń. Zapewnia wysoką przyczepność na różnorodnych podłożach, w tym betonie, tynkach oraz płytach gipsowo-kartonowych. Charakteryzuje się elastycznością, co minimalizuje ryzyko pęknięć, oraz umożliwia uzyskanie idealnie gładkich powierzchni. Produkt jest gotowy do użycia, łatwy w aplikacji i schnie w ciągu kilku do kilkunastu godzin.

49,50 zł
Produkt dostępny

Gładź szpachlowa Franspol GS-2 20kg to wysokiej jakości produkt do wygładzania powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki szybkiemu czasowi schnięcia i łatwej aplikacji sprawdzi się doskonale na różnych podłożach, takich jak ściany czy sufity. Odpowiedni do stosowania w różnych warunkach temperaturowych. Zapewnia trwałe i estetyczne wykończenie powierzchni. Idealny wybór dla profesjonalistów i majsterkowiczów.

31,89 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Gładź szpachlowa Atlas Gipsar Plus to wysokiej jakości produkt do wygładzania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Zapewnia idealnie gładką powierzchnię gotową do malowania lub tapetowania. Dzięki wysokiej przyczepności nadaje się do tynków cementowych, gipsowych, płyt gipsowo-kartonowych i betonu. Szybkie schnięcie pozwala na efektywne prace wykończeniowe, a łatwa aplikacja ogranicza koszty materiału.

35,81 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Gipsowa gładź szpachlowa Cekol F-16 to wysokiej jakości masa szpachlowa, idealna do wykańczania powierzchni wewnętrznych. Zapewnia gładkie, jednolite wykończenie, łatwe do malowania lub tapetowania. Dzięki wysokiej przyczepności i łatwej aplikacji, produkt jest doskonały zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Przyjazny dla środowiska, zapewnia estetyczny wygląd wnętrz.